курсовая требования

Як написати курсову роботу – 10 основних вимог

27.02.2020
162 переглядів

Курсова робота передбачає чітку відповідність стандартам та вимогам щодо оформлення. Основоположним актом є методичні рекомендації конкретного ВНЗ і міжнародних норматив.

Якщо ви вирішили замовити курсову роботу (Київ, інші регіони України) або готуєте матеріал самостійно, враховуйте специфіку конкретної дисципліни. Так, наприклад, курсові роботи з права та культурології будуть відрізнятися за структурою, характером посилань (для юриспруденції застосовуються виноски), необхідності схем, таблиць, різноманітності програмних продуктів.

 

Визначаючись, як писати курсову роботу, важливо орієнтуватися на такі вимоги:

 

  1. Чітка структура курсової роботи, що включає зміст, план, вступ, розділи, підрозділи. Обов’язково позначаються висновки, список використаних матеріалів і додатки.
  2. Оформлення курсової роботи відповідно до критеріїв:

 

  • А4, Times New Roman,14 розмір, полуторний інтервал між рядків. Текст вирівнюється по ширині. Абзац – 1,5 см;
  • Для розділів і підрозділів потрібно використовувати жирний шрифт;

Курсові на замовлення і самостійно підготовлені матеріали повинні включати обсяг сторінок в діапазоні від 20 до 45 аркушів.

 

4. Нумерація проставляється зверху праворуч, починаючи з другої сторінки, на якій, як правило, міститься план.

 

5. Титульний лист не нумерується. Він містить ключові ідентифікуючі дані: найменування ВУЗу, тему, інформацію про автора і його викладача.

 

6. Обсяг вступу не може бути менше одного аркуша. У ньому вказується актуальність, предмет, мета, об’єкт, завдання. Висновок оформлюється не менш ніж на одній сторінці і має включати аргументований висновок за підсумками виконаної роботи. Він служить підбиттям підсумків, що таке курсова робота і який сенс її виконання.

 

7. Кожний розділ починається з нового аркуша. Підрозділи не переносяться на іншу сторінку.

 

8. Посилання та виноски оформляються з інтервалом не менше однієї позиції на кожні дві сторінки. Виноски передбачають зазначення номера та його розшифровку внизу аркуша. Посилання оформлюються квадратними дужками із вказівкою цифрового номеру.

 

9. Список літератури повинен складатися з не менш ніж півтора десятки позицій актуальних, цікавих і корисних джерел.

 

10. Головна умова – унікальність роботи. В рамках здачі здійснюється перевірка належного відсотку унікальності і контроль плагіату.

Курсові на замовлення від компанії «Інформ Сервіс» завжди відповідають вказаним вимогам. Якщо немає часу на самостійну підготовку, а на кону репутація студента, можна купити курсову (Київ, Україна) і забезпечити собі надійне положення і успішну здачу.

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>