Автори компанії Інформ-Сервіс

Ми дбаємо про якість послуг, які надаємо, тому залучаємо тільки кваліфікованих фахівців до співпраці.

Всі претенденти на авторів нашої компанії проходять жорсткий відбір і оцінку за спеціально розробленим нами переліком критеріїв. Також серед авторів проводиться тестування, за допомогою якого ми визначаємо їх рівень підготовки.

Категорії авторів

Автори в компанії «Інформ-Сервіс» діляться на дві категорії:

– Кандидати наук і докторанти;

– Фахівці з вищою освітою.

Кандидати наук і докторанти готують виключно наукові роботи (дисертації, частини дисертацій, тези, статті ВАК та інше). Всі автори є чинними вченими і беруть активну участь в науковому житті нашої країни. Автори даної категорії пишуть наукові роботи відповідно до шифру спеціальності за яким проходив захист дисертації і галуззю наукових інтересів, актуальних в даний час.

Фахівці з вищою освітою, які мають достатній досвід підготовки студентських робіт, пишуть дипломні, курсові, контрольні та інші роботи для студентів.

Фахівці з вищою освітою в компанії «Інформ-Сервіс» пишуть роботи відповідно до своєї спеціальності та спеціалізації: економісти пишуть роботи з економіки, юристи – з юридичних наук (відповідно до галузевої приналежності), психологи – з психології і т.д.

Ми не економимо гроші на авторів, залучаючи сумнівних фахівців. Нам важливий тільки якісний результат – це запорука успіху компанії.