Автори компанії «Інформ-Сервіс» рятують від рутини

 

А також, бережуть ваш час і допомагають досягати максимуму у навчанні. Для студентів це без перебільшення сучасні герої. Хто ж вони? Ймовірно це професіонали і фанати своєї справи подумаєте ви. Абсолютно вірно. Саме цим пояснюються успішні результати і виправдана довіра.

 

Кому ви довіряєте замовлення?

 

Література і менеджмент, мікробіологія і архітектура, фінанси і юриспруденція – кількість дисциплін і наукових напрямів настільки широка, що не перерахуєш. У нас можна замовити студентські, а також і аспірантські роботи на будь-яку тему. Ми гарантуємо, що з компанією співпрацюють кращі автори-виконавці, які не перестають приємно дивувати:

 

 • величезна база виконавців з різних спеціальностей;
 • підтвердження кваліфікації авторів, кожен з яких має вищу освіту, велика кількість авторів-аспірантів і володарів наукових ступенів;
 • наближення кількості виконаних робіт до позначки в 30 тисяч;
 • багаторічний досвід функціонування на ринку інформаційних послуг – понад 15 років;
 • постійне вдосконалення навичок, знання і розуміння сучасних тенденцій,
 • застосування індивідуального підходу;
 • робота виключно на успішний результат.

 

Ми створюємо еталонні роботи, а не пишемо за принципом «аби здали». Кожне замовлення – виклик, який, будьте впевнені, приймається і вирішується з гідністю, а не пишеться як чергова робота. Ваш успіх – наша репутація та задоволені амбіції. Ринок інформаційних послуг переповнений пропозиціями для студентів. Але ми точно знаємо, чому рекомендують саме компанію «Інформ-Сервіс» – наші автори люблять свою роботу. Тому як це їх реалізація, хобі, практика, можливість розвиватися і вдосконалюватися. У нас Ви можете замовити дипломну роботу у виконанні кращих авторів на ринку України.

 

Важливо! Для кожного замовлення завжди підбирається «свій» автор, спеціалізація, досвід і особисті характеристики якого дозволять максимально реалізувати завдання і видати потрібний результат. Ми враховуємо ваші побажання і вітаємо контроль виконання.

 

Приєднуйтеся до команди професіоналів

 

Є вища освіта і бажання розвиватися? Ви амбітні, допитливі, захоплені своєю спеціалізацією? З радістю запрошуємо до співпраці і пропонуємо разом підкорювати нові вершини. Ми йдемо в ногу з часом і не можемо не відповідати динаміці освітнього процесу. Кожен виконавець нашої команди забезпечується максимально зручні умови для співпраці – адже тільки так можна показати свій максимум. При цьому висуваємо ряд вимог:

 

 • підтвердження вищої освіти, статусу аспіранта, кандидата або доктора наук;
 • досвід написання студентських та аспірантських робіт. Якщо ви писали наукові роботи тільки в рамках свого навчання, але робили це успішно, ми розглянемо кандидатуру;
 • сумлінність, відповідальність;
 • абсолютна грамотність;
 • досконале володіння мовою;
 • бажання рости і вдосконалюватися.

 

Такі вимоги не можуть відштовхнути тих, хто думає і перспективних виконавців – вони логічні і виправдані. Зі свого боку компанія «Інформ-Сервіс» пропонує гнучкий графік роботи, максимально комфортне і надійне співробітництво, можливість самостійно планувати навантаження, продуману цінову політику.

 

Вигідне співробітництво

 

Головний показник роботи для замовника – якісний результат в термін, для автора – гідний гонорар. А також, свобода реалізації. Такий формат вже багато років застосовується нашою компанією і забезпечує надійну, зручну та вигідну схему співпраці. Наші автори наукових робіт – думаючі, креативні, цікаві особистості, які готові вкласти знання і душу в кожне замовлення, за що справедливо отримують гідну винагороду. Разом ми працюємо за єдину справу і забезпечуємо успіх клієнтів.