Анотація

Анотація

від 1 дня
від 300 грн.

Анотація вважається одним з найбільш складних документів у науково-дослідній діяльності. Незважаючи на маленький обсяг, у кількох абзацах або навіть реченні повинна зосереджуватися вся суть. Майстерність приходить з досвідом. Якщо такого немає, компанія «Інформ-Сервіс» виконає анотацію на замовлення.

section_padding

Анотація: розбираємося з поняттям

 

Якщо вам вже доводилося презентувати книгу, опублікувати наукову статтю або захищати диплом, загальне уявлення, як пишеться таке завдання, є. Якщо ні, почніть розбиратися з поняттям. Термін має латинське походження і буквально перекладається як «зауваження». Є другий варіант трактування виходячи з французького слова – résumé –«скорочений», що по своїй суті є синонімом. Отже, анотація є коротким змістом наукової роботи.

 

Що писати в анотації?

 

 1. Ідентифікуючі дані про автора ПІБ, професія, вчений ступінь, звання, посада або ж найменування Вузу, факультет, курс, науковий керівник.
 2. Жанр матеріалу – публікація, дисертація, дипломна робота, монографія тощо.
 3. Лаконічне висвітлення теми і специфіки роботи, розкриття новизни наведених досліджень і відмінності від інших подібних робіт.
 4. Легка для читання форма.
 5. Вказівка читацької адреси та цільового призначення. Простіше кажучи, в рекомендаціях, як пишеться анотація, завжди позначається питання – для кого?

Не варто ігнорувати вимоги ВАК, ГОСТ, внутрішньовідомчі нормативи. Якщо цей аспект вводить в оману, автори компанії «Інформ-Сервіс» знають, як пишеться і оформляється анотація до статті, дипломної і будь-який інший наукової роботи.

 

Чого не повинно бути в анотації?

 

 • Загальних, розмитих фраз – лише конкретика.
 • Невідповідності основному матеріалу.
 • Помилок, фактичних неточностей.
 • Недотримання норм і стандартів оформлення.
 • Запозиченого, не унікального матеріалу.
 • Відсутності структури.

Дотримання правил стає можливим, тільки якщо автор досконально знайомий з матеріалом, компетентний в темі і знає нормативи за змістом та оформленням. Цілком логічно, що відповідні навички є не у всіх, як і час на супутні роботи, коли на кону, наприклад, захист диплому. Автори нашої команди вже багато років демонструють досвід і професіоналізм, а значить готові виконати замовлення на будь-який вид анотації. Ми працюємо на результат, який повністю виправдовує ваші очікування! Також в нашій компанії ви можете замовити диплом MBA або публікацію Scopus.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Відмінності анотацій для дипломів і статей

 

Анотацією ми резюмуємо дослідження і як би стискаємо матеріал до мінімального розміру. Стосовно до диплому, який становить від 60 сторінок, допускається максимальний розмір анотації 1-2 аркуші. Якщо основою виступає наукова стаття, анотація до неї складається на кілька абзаців. Ще однією відмітною особливістю є вміст. В анотації до дипломної роботи наводяться проміжні висновки по кожній главі і заключна загальна теза. В анотації до наукової статті цьому аспекту приділяється менше місця, оскільки висновок один і стосується всього матеріалу в цілому.

 

Таким чином, анотація до статті або книги більш коротка, ніж до дипломної роботи. Але в цьому і складність – на лаконічне резюмування відводиться менший обсяг. В залежності від формату статті та джерела публікації може знадобитися анотація англійською мовою. В дипломних роботах така вимога не передбачена. Ці та безліч інших нюансів відомі авторам нашої команди. Ми відповімо на всі питання, уточнимо, підкажемо, надамо практичну допомогу. Замовити анотацію можна з будь-якого куточка країни. Зручна система оплати і швидке виконання служать додатковими бонусами до якості. Ми працюємо на ваш успішний результат!

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Хто буде писати мою анотацію? Автор з вищою освітою за вашою спеціальністю
Ви даєте гарантію на роботу? Так. Всі правки від вашого наукового керівника будуть внесені безкоштовно
Як можна замовити роботу? Оформити замовлення на анотацію можна у нас в офісі, на сайті або ж по телефону
Моя робота буде унікальною? Так, всі свої роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат
Як здійснюється оплата? Оплатити замовлення можна здійснити у нас в офісі, на сайті або через Приват24
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0