Доопрацювання готової роботи

Доопрацювання готової роботи

від 1 дня
від 200 грн.

Всупереч приказці, що простіше зробити заново, ніж переробити за кимось, у авторів компанії «Інформ-Сервіс» можна замовити доопрацювання диплома, курсової роботи, будь-якого іншого завдання. Немає не вирішуваних завдань і безвихідних ситуацій, навіть коли потрібно було зробити «ще вчора».

section_padding

 Доопрацювання готової роботи – у чому складність?

Коли автор допрацьовує дослідження, написане власноруч, – це робочий процес. У нашій компанії однією з гарантій надійності для клієнта служать безкоштовні доопрацювання після зауважень викладача. Причому їх кількість необмежена, якщо це дійсно необхідно й обґрунтовано.

 

Коли надходить заявка на доопрацювання написаного іншим автором матеріалу – це справжній професійний виклик. Чому?

  1. Потрібно вникнути в тему, перечитати матеріал, зіставити його з даними джерел.
  2. Перевірити грамотність, оформлення, структуру.
  3. Зберегти потрібну унікальність або підвищити показник.
  4. Виконати вказівки з доопрацювання.

Тобто фактично виконавець повністю занурюється в тему, як і при написанні «з нуля». Тільки так можна видати потрібний і якісний результат. Однак, якщо ви зважилися замовити доопрацювання в компанії «Інформ-Сервіс», обсяг роботи ні в якому разі не стане вашою проблемою.

 

Ми прагнемо, щоб доопрацювання дипломної роботи, курсової роботи або інших завдань стали максимально точними. В рамках такої послуги можна замовити:

  • підвищення унікальності;
  • виправлення граматичних, стилістичних, смислових помилок;
  • перевірку розрахунків;
  • дотримання вимог оформлення;
  • складання списку літератури.

Це не вичерпний перелік. Ми готові доопрацювати будь-яке завдання за потрібного формату для успішного і бажаного результату, який буде повністю відповідати побажанням викладача або членів комісії, самого замовника і згідно прийнятим стандартам і нормативам.

 

Прекрасно розуміємо, що такі доробки часто служать єдиним шансом виправити ситуацію і зберегти свій статус, нерви, гроші. Практика показує, що з першого разу не кожна робота сприймається перевіряючими як бездоганна. Але ми доводимо результат до еталонного зразка і виправдовуємо очікування. Також, в нашій компанії ви можете оформити замовлення на дипломну роботу.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Як замовити доопрацювання готової роботи?

Якщо ви замовляли написання основного тексту у нас, всі доробки в рамках завдання безкоштовні і входять в гарантійний пакет. Якщо ні – ви надсилаєте вихідний матеріал, рекомендації і вимоги для виправлення, а також вказуєте терміни.

У компанії «Інформ-Сервіс» можна оформити заявку на замовлення з будь-якого регіону України. Менеджер дистанційно приймає заявку, ви погоджуєте ключові умови і перераховуєте авансовий платіж. Решта вартості виплачується після повідомлення, що доопрацювання виконані.

Для зручності та надійності співпраці доступний готівковий і безготівковий розрахунок. У замовника є право контролювати хід виконання замовлення або повністю довіритися авторам. Ми відповімо на всі ваші запитання в телефонному режимі.

 

Зверніть увагу! Вартість встановлюється індивідуально і залежить від виду доопрацювання, наскільки терміново потрібні виправлення формату завдання, обсягу, специфіки теми. Звичайно ж, ці вимоги стосуються тільки «чужих» замовлень. Нагадуємо, що доопрацювання з написаних нами дипломних та інших проектів виконуються абсолютно безкоштовно.

 

Не ризикуйте і скористайтеся своїм шансом довести завдання до досконалості. Ми допоможемо, підкажемо, врятуємо і запобігти провалу захисту. Всі доробки виконуються чітко за зауваженнями викладача та згідно з пред’явленими замовником вимог.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Ви можете доопрацювати економічну частину дипломної? Так, ми можемо виправити зауваження викладача в будь-якому розділі вашої роботи
Скільки часу знадобиться на доопрацювання? Все буде залежати від обсягу зауважень, які пред'явить викладач. Як правило - від 2-3 днів
Яка вартість виправлення зауважень? Це залежить від безлічі факторів. Для більш точної оцінки відправте свою роботу нам на e-mail та наш менеджер протягом години дасть вам відповідь
Ви даєте гарантію на роботу? Так, на все виправлення, які будуть внесені нашим автором ми даємо гарантію до самого захисту
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0