Тези на конференцію

Тези на конференцію

від 1 дня
від 500 грн.

Знання і розуміння, як писати тези, дуже актуально для студентів та їх наукової діяльності. Як не дивно, саме підготовка до конференції викликає масу складнощів. Це пояснюється підвищеним рівнем відповідальності, прагненням продемонструвати свої найкращі якості, гідно представити публіці свої напрацювання і доповідь.

section_padding

Як готуються тези на конференцію?

 

Підготовка залежить від виду тез. Якщо вони пишуться вже по готовій науковій роботі, значить потрібно зробити лаконічну «вижимку» ключових аспектів. Тобто підготувати так званий виклад, який вміщується на 2-3 аркушах. Якщо тезова доповідь готується до завершення дослідження, тези можна порівняти з повноцінним розгорнутим планом статті, в якому відображаються основні думки. Якщо провести умовну аналогію – це презентація намірів.

 

Підготовка проводиться відповідно до формату подачі тез: на семінарах, конференціях, форумах шляхом публічного виступу, або в журналах, збірниках, в письмовому вигляді. У першому випадку важливий акцент на подачу, репетиція промови, чітке дотримання таймінгу. У другому випадку ніхто не буде бачити міміку, чути інтонацію. Є текст, і він повинен бути максимально інформативним.

 

Важливо! Тези не завжди пишуться за власними дослідженнями. Цей формат роботи може застосовуватися при аналізі чужих робіт та підготовці доповіді, але іншим авторським дослідженням.

 

Основні вимоги до тез

 

Написати основні думки з наукової роботи неможливо, якщо ігнорувати головні вимоги:

 • грамотність – аксіома, яка не обговорюється;
 • лаконічність – в цьому випадку доречна приказка про стислість – сестру таланту;
 • ємність – тези повинні бути максимально інформативними, насиченими корисною інформацією, і при цьому не містити текстової води, вставних складних оборотів;
 • відповідність основному матеріалу – тези і дослідження повинні повністю відповідати за своїм змістовним наповненням, перші не повинні суперечити другим;
 • повнота – важливо відобразити в тезах всі ключові аспекти наукової роботи, не упускаючи головного;
 • логічність викладу – кожна з тез є самодостатньою і завершеною думкою, але всі вони повинні бути пов’язані за змістом, викладені в логічній послідовності і складати цілісну працю.

 

Важливо! Тези повинні бути унікальними. Плагіат жорстко присікається, тому не можна просто копіювати, списувати, запозичувати. Приймається тільки авторський підхід.

 

Рекомендація студентам для написання тез

 

Перше і головне правило, як написати доповідь і тези до конференції – йти від простого до складного. Тенденції сучасного наукового світу такі, що потрібно вміти викладати доступною мовою наукові питання. При презентації тез нікому не повинно бути нудно та нецікаво. Отже, матеріал повинен відповідати принципу: просто про головне.

 

Друга рекомендація – прибирати все зайве. Це робиться в такий спосіб: кожен розділ дослідження або блок статті викладаються максимально стисло і ємно. Після цього потрібно перечитати і прибрати всі речення або слова, які не несуть смислового навантаження. Правильно буде перечитувати доповідь «на свіжу голову», тобто коли матеріал відлежався. Важливо точне оформлення відповідно до вимог конкретних організаторів конференції. Не буде помилкою, якщо слідувати загальним рекомендаціям для всіх наукових робіт. Мова про стилістику, унікальність, грамотність, наукове новаторство.

 

Важливо! Тези виконують безліч функцій: розкривають потенціал роботи, залучають інвесторів, звертають увагу на наукову роботу, демонструють потенціал і перспективу автора.

 

Де можна замовити написання тез?

 

Тези на конференцію, незважаючи на свою зовнішню простоту і обсяг кожної в 2-3 речення, викликають багато запитань. Іноді написати розгорнуті роботи легше, ніж вкластися в таймінг і мінімальний обсяг. Природно, коли є що сказати. З іншого боку, «тисне» відповідальність, адже саме за допомогою тез конференцій можна себе презентувати як вченого.

Альтернативний варіант – замовити написання тез. Переваги такого формату величезні:

 • економія часу;
 • гарантія якості;
 • відповідність вимогам за обсягом;
 • правильне оформлення;
 • збереження нервів;
 • гарантія відповідності змісту тез, положень науки і самої наукової праці.

 

Всі ці пункти легко досяжні за однієї умови – виборі надійного, професійного партнера. Компанія «Інформ Сервіс» пропонує виконати на замовлення прості і складні тези для публікацій і публічних виступів на конференціях. Робіть грамотний вибір на користь професіоналів. Наші автори вміють виправдовувати довіру і завжди демонструють кращий результат. Якщо за підсумком ви вирішили інакше, безкоштовні доопрацювання гарантуються.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту
proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0