УМОВИ СПІВПРАЦІ ТА ГАРАНТІЇ

 

Оформлення замовлення

 

Замовлення Ви можете оформити на нашому сайті diploms.com.ua або в офісі за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 12А, оф. 107 (4 поверх).

При оформленні замовлення ВАЖЛИВО надати методичку, затверджений план (якщо є), супровідні вимоги і рекомендації. Всі вимоги щодо роботи приймаються на етапі оформлення замовлення і залишаються незмінними до моменту припинення співпраці. Тому уточнюйте відразу у свого наукового керівника його вимоги і побажання до роботи, вимоги щодо унікальності тощо. Ви несете відповідальність за надання відомостей про Ваше замовлення.

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Якщо ми не зможемо виконати Ваше замовлення, ми обов’язково Вам про це повідомимо, щоб Ви не втрачали час і відразу звернулися до інших компаній за допомогою.

Ми не протестуємо, щоб за Вас оформляли замовлення мами, тата, бабусі та інші родичі-друзі. Але в такому разі ми не несемо відповідальності за спотворення інформації. Тому в пріоритеті безпосередній контакт зі студентом, який знає свого наукового керівника і вимоги до своєї роботи.

Редагування, доопрацювання і супровід

Ми надаємо своїм клієнтам можливість внесення необмеженої кількості правок до самого захисту. На внесення правок в роботу Виконавцю надається НЕ МЕНШЕ 3 робочих днів. Можливість реалізації термінових виправлень (1 день) оцінюються Виконавцем особисто. Зауваження по роботі і отримання доробок здійснюється тільки в робочі дні. У вихідний день і в неробочий час – за домовленістю і за додаткову плату.

Гарантія на роботу і внесення правок починає діяти, коли повністю оплачено замовлення.

Всі правки приймаються ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

До безкоштовного доопрацювання дипломної і курсової роботи НЕ відносяться доопрацювання:

  • пов’язані зі зміною первісної теми роботи;
  • зі зміною затвердженого плану роботи;
  • пов’язані з використанням у роботі джерел і матеріалів замовника, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;
  • зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
  • пов’язані із зміною обсягу роботи.

 

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату.

На готові роботи, які розміщені на сайті для продажу, не поширюється супровід. Супровід до захисту можливо тільки за додаткову плату, погоджену з автором даної роботи. Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

У вартість дипломної та магістерської роботи входить супровідний матеріал до захисту – презентація та доповідь. Готується на прохання Замовника після затвердження готової роботи на кафедрі.

Конфіденційність

Матеріали, які розміщені на даному сайті, призначені для використання виключно як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. Виконавець не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання.

Виконавець має право використовувати інформацію виконаних робіт для написання інших робіт і для продажу після закінчення 6 міс. з дня проходження захисту Замовником.

Унікальність і плагіат

Гарантія дотримання рівня унікальності тексту для кожного виду виконуваних робіт і перевірки рівня унікальності проводиться з допомогою «Etxt Антиплагіат».

Вимоги до унікальності тексту становить:

  1. Реферат – 10%
  2. Теоретична курсова робота – 20%
  3. Практична курсова робота – від 30%
  4. Статті – 65%
  5. Дипломна робота, практична робота, звіти з практики – від 65%

 

Плагіатом не вважається цитування літератури (за наявності достовірного посилання на джерело) і законодавчих актів. Виключення за рівнем унікальності тексту можуть бути для робіт по праву, історії та інших предметів, де існує необхідність використання великої кількості цитат з законодавства або інших широко поширених в Інтернеті джерел.

 

Оплата замовлення

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. Сума передоплати дозволяє Вам отримати одну частину роботи (але не 50% всієї роботи).

За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

Щоб забрати готову роботу у друкованому або електронному вигляді, необхідно сплатити 100% вартості замовлення.

На повну оплату замовлення у Вас є три тижні з моменту оповіщення про готовність роботи. По закінченню цього терміну гарантія до захисту (безкоштовні доробки) припиняє діяти. Тому сплачуйте свої замовлення вчасно і зможете заощадити свій час і нерви на внесення правок викладача.

 

Інше

Ми ведемо Вас до захисту. Але результат самої захисту залежить тільки від Вас. Тому рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, але і детально вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача. Ми не несемо відповідальності за труднощі, які виникли в результаті змін, внесених Вами, Ваших відносин з викладачем, а також проведення і якості захисту (попереднього захисту).

При неаргументованих («це все не так, все неправильно», «Все дуже погано», «як правильно я не знаю, але ви написали не правильно») претензії з Вашого боку, або осіб, що які представляють Вашу сторону, ми не можемо надавати гарантію на роботу. Нам необхідні конкретні претензії у вигляді списку з кожного спірного моменту.

 Якщо Ви виявили в роботі явні чи уявні недоліки і вирішили виправити їх самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи – ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.

 У разі Вашої відмови від послуг компанії передоплата в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова). Якщо робота готова повністю, Ви зобов’язані доплатити решту суми на замовлення. Якщо робота знаходиться на стадії виконання, то з суми передоплати утримується сума оплати за фактом виконаної роботи (за план, за вступ, підпункт розділу).

 Всі претензії щодо якості роботи приймаються тільки при наявності рецензії від Вашого наукового керівника і тільки в електронному вигляді.

 Рішення про повернення грошей приймається тільки при пред’явленні оцінки «незалік» на рецензійний бланку вашого навчального закладу і заяви з позначкою «Претензія» на електронну пошту 4427414@gmail.com

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

 Ми всіх вас дуже цінуємо і дорожимо хорошими відносинами і репутацією. Всі проблеми можна вирішити. Пам’ятайте про це, будьте чемними і коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

 Користуючись послугами нашої Компанії, Ви автоматично приймаєте умови цієї угоди.