Монографія на замовлення

Дізнайтеся вартість роботи безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Обсяг роботи

  від 120 сторінок

  Термін виконання

  від 30 днів

  Безкоштовні правки

  365 днів

  Безкоштовні матеріали

  Супровід до захисту, Гарантія

  Наші переваги

  Ми гарантуємо вам впевненість
  та спокій на сесії!

  Професійних авторів

  282

  Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

  Гарантія якості!

  100%

  Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

  Замовники

  25 250

  Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

  pravky

  Необмежена кількість правок

  pravky

  Поетапна
  оплата

  pravky

  Висока унікальність
  робіт

  pravky

  100% гарантія повернення коштів

  Монографія – це специфічна наукова публікація, яка висвітлює теорії, концепції або гіпотези з метою презентації нових рішень і розвитку науки в цілому. Поняття відомо всім дослідникам і аспірантам, але суть зрозуміла не кожному. Це одна з причин, чому доцільно замовити готову монографію в компанії «Інформ-Сервіс».

  «Моно» – єдиний, «графо» – пишу. Чи означає це, що матеріал пишеться одним автором? Ні. Монографія – це праця, присвячена єдиній темі або проблематиці. Роботу можна написати індивідуально або в співавторстві. Незважаючи на відсутність чітких обмежень, залучати більше 5 авторів не прийнято. Ці та безліч інших тонкощів знають і успішно втілюють на практиці автори компанії «Інформ-Сервіс».

  Чим відрізняється монографія від дисертації?

  Головна відмінність – цілі робіт і результат їх підготовки. Дисертація є прямим способом одержати вчений ступінь. Монографія є проміжною ланкою в дослідницькій діяльності і підвищує авторитет вченого, але не робить його здобувачем наукового ступеня. Якщо ви цікавитеся цими науковими роботами не просто заради цікавості, а є аспірантом, докторантом, здобувачем ступеня – компанія «Інформ-Сервіс» пропонує практичну та консультаційну допомогу. У нас можна замовити дисертації і монографії на будь-які теми. Гарантуємо якість, унікальність і оперативність.

  Інші відмінності:

  • Дисертація – виключно власне дослідження і авторська робота. Це особистий погляд, виклад того, що ще не вивчено, не відкрито. Монографія може базуватися на описі і використанні вже існуючих, доведених фактів, які належать іншим авторам.
  • Монографія і дисертація належать до різних наукових жанрів. Це впливає на зміст та оформлення робіт. У першому випадку, на відміну від другого, немає чіткої регламентації структури. Автор монографії використовує елементи публіцистичного стилю, що неприпустимо для дисертацій.

  На жаль, монографія часто береться за основу дисертації. Це помилка, яка нівелює зусилля дослідників і приносить шкоду розвитку науки. Незважаючи на значущість і важливість монографій, такі тексти не можуть підміняти зміст дисертацій. Що ми спостерігаємо? Інтернет переповнений публікаціями та презентаціями монографій. Можна все їх вважати авторськими, гідними уваги працями? Ні. Монографія – це наукова праця, яка вимагає витрат часу і особливого підходу.

  Якщо ви успішний практик, але сумніваєтеся в здатності написати наукову публікацію, або просто не маєте вільного часу – розгляньте варіант замовити готову роботу. Купити монографію можна в компанії «Інформ-Сервіс» (Київ). Ми працюємо на ваш результат і виправдовуємо довіру.

  Як замовити монографію

  • 1

   Оформіть заявку

   Заповнення анкети займає до 5 хвилин

  • 2

   Внесіть передоплату

   Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

  • 3

   Спілкуйтеся з менеджером

   Менеджер відповість на всі поточні питання

  • 4

   Скачайте готову роботу

   Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

  • 5

   Залиште відгук

   Оцініть роботу автора

  >

  Замовте роботу

  прямо зараз !

   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

   ЯК ВИГЛЯДАЄ І З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ МОНОГРАФІЯ?

   Монографія – наукове або науково-популярне видання. Дослідження може бути орієнтоване на широку громадськість або вузьке коло. У першому випадку матеріал викладається більш доступною мовою і видається великим тиражем.

   Основні вимоги до монографії:

   1. Відповідність матеріалу існуючим теоретичним даним. Зміст монографії не повинен суперечити аксіомам наукового світу, але може включати нове бачення вирішення проблеми або висвітлювати раніше недосліджені аспекти.
   2. Результати дослідження присвячені виключно одній темі. Логічна послідовність розділів, сприйняття матеріалу як єдиної цілісної роботи, незалежно від кількості авторів.
   3. Структурованість: вступ, вступна частина, основна частина, висновок, список літератури.
   4. Наявність рецензії, що підтверджує цінність і актуальність роботи.

   Всі ці вимоги та інші тонкощі роботи над монографією добре відомі авторам компанії «Інформ-Сервіс», який готують монографії на замовлення вже більше 10 років.

   Поширене питання – скільки сторінок має бути у монографії? Нормативний акт з чіткими рекомендаціями відсутній. Поширена позиція наукового співтовариства зводиться до 5 авторських аркушів. Один такий лист еквівалентний 40 тисячам знаків.

   Якщо виходити зі стандартного шрифту кегля для наукових робіт, монографія – це 110 аркушів друкованого тесту або 200 тисяч символів. Особливо солідним вважається праця в 10 авторських аркушів. Практика знає приклади еталонних монографій на 15 авторських аркушах. Автори «Інформ-Сервіс» мають великий досвід підготовки таких робіт, а також дисертації, публікацій ВАК чи автореферату на замовлення.

   Найпоширеніші питання

   • ?

    Чому саме ми?

    Безкоштовні доопрацювання, Перевірка на плагіат всіх робіт, 100% Гарантія повернення коштів, Договір, Фізичний офіс в м.Київ

   • ?

    Скільки часу робиться робота?

    Час виконання залежить від самої роботи. Реферати та контрольні від 1 дня; Курсові від 3 днів; Дипломні від 10 днів.

   • ?

    Я пройду Антиплагіат?

    Звісно. Всі Наші роботи пишуться на замовлення і без використання готових текстів з Інтернет

   • ?

    Від чого залежить ціна?

    Як правило від типу роботи, предмета, теми, термінів і вимог

   • ?

    Як довго Ви будете оцінювати вартість роботи?

    У робочий день нам потрібно 30 хвилин. У вихідний від одного до двох годин

   5 / 5. Голосів 121

   Без голосів

   Оцініть запис
   Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних