• м. Київ, вул. Жилянська, 12А, оф. 107
4427414@gmail.com
 • +380 (44) 221 61 61
 • +380 (67) 442 74 14
 • +380 (63) 247 96 64
 • +380 (50) 442 71 54
 • Обратный
  звонок

Диссертації

 • від 85000 грн.
 • від 6 міс.
Оформити заявку

Вид роботи

Предмет

Тема роботи

Термін здачі

[date date-538 date-format:dd/mm/yy first-day:1]

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

ПобажанняДиссертації в «Інформ-Сервіс»

 • Повний пакет послуг
 • Повний пакет послуг
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Супроводження до захисту
 • Супроводження до захисту
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Контроль якості
 • Контроль якості
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)

Способи оплати
Готівка (в нашому офісі)
Приват 24 (термінали, онлайн)
Карткою (інший банк)

DisertachiyaДе замовити написання кандидатської дисертації на замовлення в Києві – ціни на індивідуальні кандидатські дисертації під замовлення від Наука-сервіс

Ви маєте намір замовити написання кандидатської дисертації, і хочете отримати готову роботу найвищої якості?

Пропонуємо Вам професійну допомогу в сфері планової розробки та написання повноцінної роботи. Замовити кандидатські дисертації можна легко і швидко!

№ п/п

Услуга*

Стоимость

Сроки выполнения**

Гарантия

1 Диссертационная работа

от 85 тыс. грн.

от 6 мес

12 мес.

2 Диссертационная работа «под ключ»

Включено:

- Диссертационная работа

- 5 статей (написание и публикация)

- 3 тезисов (написание и публикация)

- автореферат

от 105 тыс. грн.

от 6 мес

12 мес.

3 Один  раздел диссертационной работы

от 28 тыс. грн.

от 1 мес

12 мес.

4 Один подраздел диссертации

от 9 тыс.грн.

От 14 дней

12 мес.

*Заказ указанных Выше услуг предполагает: выполнение последних кандидатом наук по Вашей специальности с учетом требований ВАК Украины, оформление договора, проверка работы в системе Антиплагиат ВАК Украина, сопровождение до защиты, гарантия и пр.
** Возможен ускоренный вариант выполнения работы
№ п/п

Послуги *

Вартість

Терміни виконання**

Гарантія

1 Дисертаційна робота

від 85 тис. грн.

від 6 місяців

12 місяців

2 Дисертаційна робота “під ключ”

Включає в себе:

- Дисертаційна робота

-5 статей (написання і публікація)

- 3 тез (написання і публікація)

- Автореферат

від 105 тис. грн.

від 6 місяців

12 місяців

3 Один розділ кандидатської дисертації

від 28 тис. грн.

від 1 місяця

12 місяців

4 Один підрозділ кандидатської дисертації

від 9 тис. грн..

від 14 днів

12 місяців

* Замовлення зазначених Вище послуг передбачає: виконання останніх кандидатом наук з Вашої спеціальності з урахуванням вимог ВАК України, оформлення договору, перевірка роботи в системі Антиплагіат ВАК Україна, супроводження до захисту, гарантія та ін.
** Можливий прискорений варіант виконання роботи

Найчастіше здобувач наукового ступеня вже визначився з темою і зібрав достатню кількість напрацювань для написання дисертації. Але сам процес написання постійно відкладається через брак часу для структурування та обробки наявного матеріалу. Вам потрібна допомога фахівців та замовлення кандидатської дисертації? Тоді Ви знаходитесь на правильному місці і у правильний час.

Чому клієнти «Інформ-сервіс» завжди досягають успіху і отримують бажаний науковий ступінь? Ми розповімо Вам про головні принципи нашої роботи, і Ви переконаєтеся, що співпраця з нами допоможе Вам заощадити масу часу і нервових клітин.

Вагомі аргументи для співпраці з «Інформ-сервіс»

Компанія «Інформ-сервіс» протягом 16-ти років займається підготовкою, складанням та написанням різних наукових робіт. У нас Ви можете замовити:

 • Кандидатські (докторські) дисертації;
 • Монографії;
 • Автореферати;
 • Наукові статті та тези;
 • Підбір та обгрунтування теми дисертації;
 • Складання плану та плану-проспекту;
 • Перевірку роботи в Антиплагіат ВАК тощо.

Саме написання кандидатських дисертацій на замовлення користується особливою популярністю серед замовників нашої компанії. У нас працюють тільки професіонали своєї справи. Вони точно знають, як правильно зібрати і викласти інформацію, як розставити акценти в роботі так, щоб захист дисертації пройшов успішно.
Перетворення із здобувача наукового ступеня на повноцінного вченого – це Ваша мрія? Тоді Вам варто замовити кандидатську дисертацію у компанії «Інформ-сервіс». Кандидатська дисертація ціни, Ви можете замовити у нас.

Зробіть вирішальний крок назустріч своїй мрії!

Наша компанія незмінно залишається лідером на ринку надання інформаційних послуг в Україні. Це стало можливим завдяки репутації «Інформ-сервіс», здобутої роками плідної роботи. Нам довіряють, нас радять друзям і колегам. Наша робота – надання максимально якісного результату і кандидатські дисертації на замовлення для заощадження Вашого часу та сил.

Хочете дізнатися про нас більше фактів? Читайте 8 основних переваг компанії «Інформ-сервіс»:

 1. Репутація надійного партнера. Погодьтеся, 16 років лідерства – це вагоме досягнення. І з кожним роком ми працюємо все ефективніше, а Ви отримуєте написання кандидатської дисертації на замовлення на найвищому науковому рівні. Кандидатські дисертації замовити можна де завгодно, але краще довірити їх написання справжнім професіоналам своєї справи.
 2. Офіційне оформлення. Ми суворо дотримуємося норм закону, тому маємо юридичну адресу і гарантуємо професіоналізм наших співробітників. Тому нам довіряють. У нас тільки найкращі кандидатські дисертації Київ.
 3. Договірні відносини. Все співробітництво в компанії проходить в рамках укладеного договору, який дозволить Вам бути впевненим у завтрашньому дні. У договорі відображається інформація про гарантію (яка у нас становить 12 місяців), терміни виконанн роботи та графіки оплат, межі відповідальності, авторські права та багато іншого.
 4. Конфіденційність. Обов’язковою умовою співробітництва є дотримання повної конфіденційності нашої спільної роботи. Інформація як про замовника, так і про предмет його звернення залишається тільки в межах нашої компанії.
 5. Ідеальна якість. Наші автори самі отримали науковий ступінь та є кандидатами (докторами) наук. Кожен з них вже пройшов Ваш шлях від здобувача наукового ступеня до повноцінного вченого, тому знають як правильно і грамотно оформити роботу.
 6. Тільки перевірені джерела інформації. Ми не використовуємо матеріалу з неперевірених джерел. Ніякого плагіату і сумнівного тексту, тільки унікальна і грамотна кандидатська дисертація.
 7. Своєчасне виконання. Кандидатська дисертація в Києві в компанії «Інформ-сервіс» виконується за максимально короткі терміни від 6 місяців. При цьому Ви можете бути впевнені в тому, що у визначений час Ви отримаєте готову роботу.
 8. Демократичні ціни. Ми пропонуємо найкраще співвідношення «ціна – якість» в залежності від спеціальності й теми. Але в будь-якому випадку це буде кандидатська дисертація вартість якої буде приємною для Вас. Кандидатські дисертації ціна краща по всій Україні – тільки в «Інформ-сервіс».

Ви гідні наукового ступеня як ніхто інший! Тому замовлення кандидатських дисертацій стане гарантією Вашого успіху та отримання наукового ступеня.

Купити кандидатську дисертацію в «Інформ-сервіс» легко! Оформіть заявку і забезпечте собі щасливе майбутнє прямо зараз!

Кандидатські дисертації на замовлення

Кандидатські дисертації є дуже затребуваними на сьогоднішній день, оскільки вчена ступінь або наявність монографії, наукової статті, публікація в професійних виданнях засвідчує високий рівень професійної діяльності. Наявність в послужному списку кандидатської дисертації є виявом аналітичного мислення, вміння людини чітко та логічно висловлювати свої думки. Саме тому кандидатські дисертації є дуже бажаним бонусом не тільки для діячів наукової сфери, але й для працівників різних комерційних структур, організацій державного сектора.

Кандидатські дисертації

Для того, щоб написати кандидатську дисертацію чи наукову статтю, потрібно не тільки зібрати й систематизувати необхідну інформацію на задану тему, але й провести ряд серйозних наукових досліджень. Тому зовсім не дивно, що людина, яка має науковий ступінь, користується повагою і перевагами в професійній сфері.

Послуга дисертація на замовлення дає вам можливість отримати вкрай важливу роботу для вашого кар’єрного росту, за невеликий проміжок часу. Також, в нашій компанії ви можете замовити наукову статтю, яка буде опублікована у виданнях ВАК України.

Дисертація на замовлення

Дисертація на замовлення виконується висококваліфікованими спеціалістами, які у своїх дослідженнях використовують найновіші періодичні видання, монографії, нормативні акти. Ми постійно відслідковуємо появу нових наукових публікацій, працюємо з перевіреними джерелами інформації, які мають високий рейтинг довіри в наукових колах.

Не менше уваги приділяється написанню наукових робіт, тому якщо ви хочете замовити наукову статтю, звертайтеся до нас. Наші спеціалісти виконують і оформляють наукові роботи на основі найновіших матеріалів, згідно стандартів ВАК. Замовивши наукову статтю чи дисертацію у нас, ви можете бути впевнені у високих результатах.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосов, в среднем: 3.2 из 5)