• м. Київ, вул. Жилянська, 12А, оф. 107
4427414@gmail.com
 • +380 (44) 221 61 61
 • +380 (67) 442 74 14
 • +380 (63) 247 96 64
 • +380 (50) 442 71 54
 • Обратный
  звонок

Статті ВАК та тези

 • від 2500/800 грн.
 • від 5 днів
Оформити заявку

Вид роботи

Предмет

Тема роботи

Термін здачі

[date date-538 date-format:dd/mm/yy first-day:1]

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

ПобажанняСтатті ВАК та тези в «Інформ-Сервіс»

 • Повний пакет послуг
 • Повний пакет послуг
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Супроводження до захисту
 • Супроводження до захисту
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Контроль якості
 • Контроль якості
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)

Способи оплати
Готівка (в нашому офісі)
Приват 24 (термінали, онлайн)
Карткою (інший банк)

stattiДе замовити написання статті ВАК – Наука-сервіс: наукова стаття на замовлення в Києві

Готуєтеся до захисту дисертації або ж продовжуєте шлях по науковій “стежці”? Тоді Ви знаєте, що написання і публікація наукової статті – це одна з ключових умов допуску до захисту Вашої дисертації, або присвоєння вченого звання. Наукові статті є показником ведення наукової діяльності і публікуються у виданнях, рекомендованих ВАК України.

№ п/п

Услуга*

Стоимость

Сроки выполнения

Гарантия

1 Научная статья ВАК

от 2500 грн.

от 7-14 дней**

+

2 Научная статья ВАК «под ключ»

Включено:

- Написание

- Оформление

- Рецензирование

- Публикация в издании ВАК

от 3600 грн.

от 1 мес

+

3 Тезисы

от 800 грн.

от 7 дней**

+

4 Тезисы «под ключ»

Включено:

- Написание

- Оформление

- Рецензирование

- Публикация в сборниках по материалам конференций

от 1300 грн.

от 1 мес.**

+

* Заказ указанных Выше услуг предполагает: выполнение последних кандидатом наук по Вашей специальности с учетом требований ВАК Украины, оформление договора, сопровождение до публикации, гарантия и пр.
** Возможен ускоренный вариант выполнения работы.
*** Публикация научных статей осуществляется исключительно в изданиях, входящих в список ВАК Украины, а также ряда зарубежных стран. Возможна публикация статей в изданиях Scopus и Thomson Reuters.
№ п/п

Послуги*

Вартість

Терміни виконання**

Гарантія

1 Наукові статті ВАК

від 2500 грн.

від 7-14 днів

+

2 Наукові статті ВАК “під ключ”

Включає в себе:

- Написання

- Оформлення

- Рецензування

- Публікація у виданні ВАК

від 3600 грн.

від 1 міс

+

3 Тези доповіді

від 600 грн.

від 7 днів

+

4 Тези доповіді “під ключ”

Включає в себе:

- Написання

- Оформлення

- Рецензування

- Публікація у збірниках за матеріалами конференцій

від 1300 грн.

від 1 міс

+

* Замовлення зазначених Вище послуг передбачає: виконання останніх кандидатом наук з Вашої спеціальності з урахуванням вимог ВАК України, оформлення договору, супроводження до публікації, гарантія та ін .
** Можливий прискорений варіант виконання роботи
*** Публікація наукових статей здійснюється виключно у виданнях, які входять до списку ВАК України, а також ряду зарубіжних країн. Можлива публікація статей у виданнях Scopus і Thomson Reuters.

Вас як вченого очікує нелегка робота. Написавши статтю на невисокому науковому рівні, можна похитнути усю ту масштабну роботу, яку Ви вже провели. Далеко не у кожного вченого є той необхідний запас часу, який дозволить якісно підійти до питання написання наукової статті. А оскільки Ваша головна мета – донести інформацію про свої досягнення у коло інших вчених і зробити її доступною для широких мас.

Взятися написати статтю своїми силами і втратити багато часу на вкладання своєї думки у потрібний формат? Або замовити статтю ВАК і отримати довгоочікуваний науковий ступінь, вчене звання або просто підтвердити науковий статус? Більшість здобувачів наукового ступеня вибирають замовлення статей ВАК, а значна частина з них роблять це в компанії «Інформ-сервіс».

Стаття ВАК на замовлення – найкраще для Вас

Написання наукової статті – це вершина Вашої наукової діяльності. Але щоб піднятися на неї, недостатньо просто домогтися висновків про істинність Ваших гіпотез і пропозицій. Їх потрібно ретельно відфільтрувати, подати у довершенній формі. Тільки грамотно оформлені і обгрунтовані пропозиції будуть визнані науковою громадськістю.
Щодня до компанії «Інформ-сервіс» звертаються за допомогою десятки здобувачів наукового ступеня, які хочуть замовити наукову статтю київ. Давно відомо, що замовлення наукових статей в нашій компанії – це гарантована якість і запорука успіху у сфері науки.

Хочете дізнатися, чому наші клієнти називають нас кращими і рекомендують своїм друзям і близьким? Тоді читайте факти про наші переваги і Ваші вигоді від них.

5 причин замовити написання статті прямо зараз

На відміну від інших, зовсім “зелених” компаній, «Інформ-сервіс» почав свою роботу в далекому 1998 році. Вже 16 років ми надаємо допомогу в написанні наукових статей, монографій, дисертацій, авторефератів, тез для конференції, обгрунтувань до теми дисертації та ін. Будь-який вид наукової роботи більше не буде головним болем для здобувача (діючого вченого), оскільки для виконання таких завдань існує «Інформ-сервіс»!

Написання наукових статей – один з видів робіт, які користуються особливою популярністю серед здобувачів та вчених. Багаторічний досвід роботи і штат кращих авторів дозволяє виконувати подібні замовлення швидко, якісно і з урахуванням всіх існуючих норм. Замовити написання статті ВАК в «Інформ-сервіс» – означає отримати очікуваний результат в максимально короткі терміни за доступну ціну.

Що Ви отримуєте, вибираючи співпрацю з нами? Це 5 головних бонусів, кожен з яких Вам неодмінно сподобається:

 1. Якісне виконання. Вашу наукову статтю напише кандидат (доктор) наук, а не студент. Адже тільки досвідчений автор, може на високому науковому рівні підготувати статтю і організувати публікацію в журналах ВАК.
 2. Дотримання всіх правил ВАК. Будь-яка наукова стаття відповідає цілій низці суворих вимог, наприклад дотримання структури і встановлених норм до змістовності статті, оформлення, обов’язкове зазначення бібліографії і чіткі висновки. Автору без відповідного досвіду таке завдання може здатися нездійсненною місією. Але фахівці «Інформ-сервіс» успішно впораються зі своїм завданням і напишуть Вашу статтю ідеально правильно.
 3. Унікальний і грамотний текст. Після написання Вашої статті автором, наш філолог-редактор займеться вичитуванням тексту і виправить всі можливі орфографічні помилки. Також текст Вашої статті пройде ретельну і сувору перевірку на плагіат. У Вас не виникне навіть секундного сумніву в унікальності роботи. Стаття ВАК замовити в «Інформ-сервіс» – це гарантія отримання наукової статті вищої якості.
 4. Надійні джерела інформації. В компанії «Інформ-сервіс» при написанні наукових статей фахівці використовують літературні джерела України і зарубіжних країн, монографії, періодичні та наукові видання. Індивідуальне виконання роботи і відповідальний підхід до вибору джерел інформації – ще один принцип нашої роботи і запорука Вашого успіху.
 5. Найкоротші терміни виконання. Вам більше не доведеться мучити себе, думаючи про те, чи буде вчасно написана Ваша робота. Фахівці «Інформ-сервіс» організують процес написання та підготовки статті так, що готову роботу Ви отримаєте в домовлений термін. Наукова стаття замовити яку легко, а отримати можна вчасно – ще один бонус від «Інформ-сервіс».

Тепер і Ви хочете співпрацювати з нами? Ми завжди раді новим клієнтам!

Телефонуйте, приходьте в наш офіс, оформлюйте заявку прямо на сайті – будь-який обраний шлях приведе Вас до нас, а ми приведемо Вас до успіху!

Публікація статті вак

Публікація статті і іноземному журналі передбачає проведення роботи, завдання якої – описати чи дослідити якусь важливу тему, або провести групу досліджень. Публікація наукових статей здійснюється у періодичних наукових журналах або неперіодичних збірниках, в яких публікуються наукові роботи. Опублікувати статтю в журналах ВАК – означає представити на широкий розсуд результати своїх наукових розвідок.

Що виконати завдання, потрібно провести досить складну роботу, тому багато хто вважає за потрібне замовити наукову статтю. Це дає можливість зекономити час, якого зазвичай не вистачає, довіривши при цьому виконання роботи кваліфікованому спеціалісту.

Написання наукових статей ВАК

Написання наукових статей ВАК ведеться з урахуванням таких розділів, як вступ, постановка проблеми, формулювання мети статті, виклад основного матеріалу з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів, висновки та перспективи подальших досліджень, а також список наукових джерел, що були використані при написанні роботи.

Щоб замовити статтю ВАК, пропонуємо Вам звернутися до спеціалістів сайту diploms.com.ua. Тут Ви знайте висококваліфікованого фахівця, який добре обізнаний у Вашій тематиці і вже багато років виконує різноманітні роботи з власного профілю. У нас дуже багато фахівців, що виконують статті ВАК на замовлення, отримуючи в подальшому слова подяки за свою роботу від замовників. Зокрема, користуються попитом наукові статті ВАК по економіці на замовлення, які пишуться згідно сучасних вимог та з використанням джерел за останні 5 років. Також популярними є гуманітарні та соціологічні науки, що дозволяють розглянути суспільно важливу тему, наприклад, наукові статті ВАК по педагогіці та психології на замовлення вивчають сучасні тенденції в поведінці молоді та людей старших поколінь.

Звертайтеся на сайт diploms.com.ua, і ми виконаємо Ваше замовлення за необхідності в короткий термін, але при цьому якість роботи, звичайно, не постраждає. Якщо потрібно буде внести певні правки, ми обов’язково це зробимо, при цьому такі послуги додатково не оплачуються. Ми супроводжуємо Вас від дня складання плану до остаточної публікації статті у науковому виданні. Звертайтеся до нашого центру, адже тут Ви зможете замовити найкращу роботу, що буде відповідати всім вимогам і сформує для Вас репутацію досвідченої людини, яка є кваліфікованим спеціалістом в своїй справі. Ласкаво просимо на сайт diploms.com.ua!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)