Відгуки

StudLearn

4.93 
(122 відгуків)
Ref

4.4 
(5 відгуків)
google

5.0 
(31 відгук)
UA

4.8 
(16 відгуків)
stud

5.0 
(57 відгуків)
СПР

5.0 
(31 відгук)
guide

4.4 
(43 відгуків)
zoon

5.0 
(3 відгука)
Ірина
січень 2024

На початку року була сильна запара, сесія давалася дуже складно і часу на курсову взагалі не вистачало. Одногрупники порекомендували Інформ Сервіс. Мені сподобалося, як вони працюють. Робота була здана вчасно та відмінної якості. Люди працюють грамотно та відповідально. Всім рекомендую звертатися до таких ситуацій.

Олег
лютий 2024

Звернувся в Інформ-Сервіс. Спочатку виникли проблеми – ніяк не вдавалось знайти консенсус між виконавцем і баченням теми науковим керівником. Він завертав мені першу частину роботи кілька разів до того часу, поки не затвердив. З іншими частинами роботи все вийшло набагато краще. В результаті захистився на відмінно, тому раджу не панікувати. Тут працюють професіонали, які можуть налаштуватись на найвимогливішого професора.

Юлія
лютий 2024

Зверталася до “Інформ-Сервісу” за допомогою в написанні реферату, оскільки катастрофічно не встигала написати сама. Зробили все дуже оперативно і так, як треба було. Викладач був у захваті від мого реферату. Обов’язково, рекомендуватиму своїм одногрупникам цей сервіс. Ціни та якість – супер.

Міша
березень 2024

В компанії робили мені дипломну. Відразу обговорили усі нюанси. Роботу зробили, як і домовлялися. Щоправда, викладач повернув на доопрацювання практичну частину. В компанії врахували побажання і все виправили. Ціни демократичні, якість роботи якісна, робота зроблена вчасно. Мене це влаштовує. Респект та мої рекомендації.

Арина
лютий 2024

Зверталася до “Інформ-Сервісу” для допомоги з курсовими роботами. Не завжди встигала виконувати всі завдання в університеті вчасно, тому такі компанії дуже рятують. Скинула всю необхідну інформацію, методичку, план та рекомендації, зробила 100% передоплату, т.к. це було термінове завдання та через 2 дні отримала виконану роботу. Дякую “Інформ-Сервісу” за якість та оперативність. Однозначно рекомендую!

Анна
март 2024

Добрый день. Хотела поблагодарить компанию за отлично выполненную работу. Обращаюсь за помощью уже не первый раз-всегда всё на высшем уровне. Это значительно облегчает обучение)) рекомендую!!!спасибо!

Татьяна
февраль 2024

Спасибо сервису за возникшую проблему с нашей стороны и помощь за проделанной работе качественно и ответственно. Обратились в первый раз и не ошиблись в выборе. Когда есть семья и малыш на руках остается мало времени на занятия. “Информ-Сервис” устраивает по всем параметрам. Дипломная работа выполнена на отлично.

Тарас
березень 2024

Замовляв у “Інформі” звіт з практики. Нормально написали, самі знайшли всю інформацію щодо бази практики, всі відгуки підготували. Викладач тільки підписав. Ще й щоденник практики у вордівському доку зробили, я потім від руки переписав. Чітко!

Віталіна
березень 2024
Зверталась свого часу в компанію Інформ-Сервіс за допомогою у написанні дипломної роботи. Одразу отримала план на затвердження з науковим керівником. Вносити оплату можна поетапно, що зручно. Отримала якісну і унікальну роботу, яка відповідала всім вимогам. Ціна мене влаштувала. Зауважень а доробок від наукового керівника практично не було.

    Напишіть свій відгук про компанію "Інформ-Сервіс"

    Контакти

      Залиште заявку

      Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних