Про компанію "Інформ-Сервіс"

Інформаційно-аналітичний центр «Інформ-Сервіс» був заснований в 1996 році і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції на ринку інформаційних послуг України. Основним напрямком нашої діяльності є надання послуг в сфері написання дипломних, курсових, контрольних робіт та рефератів. Також наша компанія пропонує послуги по виконанню дисертаційних досліджень і написання наукових статей.

Завдяки багаторічному досвіду роботи на сьогоднішній день ми можемо запропонувати Вашому увазі великий вибір навчальних та наукових робіт виконаних нашими провідними фахівцями для навчальних закладів України в різних областях наукових знань.

Основні гарантії “Інформ-Сервіс”

 

Основним принципом нашої діяльності є Бездоганна якість виконуваних робіт. Все без винятку роботи виконуються авторами з вищою освітою, що мають величезний досвід у своїй галузі науки і написанні навчальних робіт. Для виконання Ваших робіт ми використовуємо новітні як українські, так і зарубіжні літературні джерела , періодичні та наукові видання, а також монографії, опубліковані за останні 3-5 років.

Також при написанні навчальних і наукових робіт використовуються дані Державного комітету статистики України , матеріали статистичної та фінансової звітності діючих підприємств. Всі роботи виконуються індивідуально без використання матеріалів Інтернет і компакт-дисків, супроводжується до повного захисту і отримання високої оцінки. Ми пишаємося тим, що більше половини нових замовлень ми отримуємо за рекомендацією наших клієнтів, задоволених ЯКІСТЮ нашої роботи.

Як працює сервіс?

 • 1

  Оформіть заявку

  Заповнення анкети займає до 5 хвилин

 • 2

  Внесіть передоплату

  Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

 • 3

  Спілкуйтеся з менеджером

  Менеджер відповість на всі поточні питання

 • 4

  Скачайте готову роботу

  Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

 • 5

  Залиште відгук

  Оцініть роботу автора

Вузи для яких робимо

Контакти

  Залиште заявку

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних