Статті ВАК [Фахові]

Статті ВАК [Фахові]

від 10 днів
від 2900 грн.

Якщо ви готуєтеся до захисту або продовжуєте наукову кар’єру, то знаєте, як важливі і необхідні статті ВАК. Саме вони є вашою «візитною карткою», справжнім доказом того, що ви дійсно займаєтеся науковою діяльністю і активно просуваєтесь по кар’єрних сходах. Однак, бувають ситуації, коли необхідно терміново писати чергову статтю, а терміни вже підтискають. У нас ви можете швидко замовити наукову статтю, і співробітники компанії «Інформ-Сервіс» напишуть її на високому науковому рівні. У штаті працюють досвідчені автори (кандидати і доктора наук), які відмінно розбираються у всіх тонкощах робіт подібного характеру, володіють сучасним методологічним апаратом і останніми тенденціями у Вашій галузі знань. Ми пропонуємо якісне написання статті на замовлення, яка гарантовано буде оцінена колегами і читачами. При цьому, вартість написання статті ВАК залишається доступною і точно не вдарить по кишені.

section_paddingstattiДе замовити написання статті ВАК у Києві?

Готуєтеся до захисту дисертації або ж продовжуєте шлях по науковій “стежці”? Тоді Ви знаєте, що написання і публікація наукової статті – це одна з ключових умов допуску до захисту Вашої дисертації, або присвоєння вченого звання. Наукові статті є показником ведення наукової діяльності і публікуються у виданнях, рекомендованих ВАК України.

Вартість написання статті ВАК.

№ п/пПослуги*ВартістьТерміни виконання**Гарантія
1Наукові статті ВАКвід 2900 грн.від 10 днів+
2Наукові статті ВАК “під ключ”

Включає в себе:

– Написання

– Оформлення

– Рецензування

– Публікація у виданні ВАК

від 3600 грн.від 1 міс+
3Тези доповідівід 600 грн.від 7 днів+
4Тези доповіді “під ключ”

Включає в себе:

– Написання

– Оформлення

– Рецензування

– Публікація у збірниках за матеріалами конференцій

від 1300 грн.від 1 міс+
* Замовлення зазначених Вище послуг передбачає: виконання останніх кандидатом наук з Вашої спеціальності з урахуванням вимог ВАК України, оформлення договору, супроводження до публікації, гарантія та ін .
** Можливий прискорений варіант виконання роботи
*** Публікація наукових статей здійснюється виключно у виданнях, які входять до списку ВАК України, а також ряду зарубіжних країн. Можлива публікація статей у виданнях Scopus і Thomson Reuters.

 

Вас як вченого очікує нелегка робота. Написавши статтю на невисокому науковому рівні, можна похитнути усю ту масштабну роботу, яку Ви вже провели. Далеко не у кожного вченого є той необхідний запас часу, який дозволить якісно підійти до питання написання наукової статті. А оскільки Ваша головна мета – донести інформацію про свої досягнення у коло інших вчених і зробити її доступною для широких мас.

Взятися написати статтю своїми силами і втратити багато часу на вкладання своєї думки у потрібний формат? Або замовити статтю ВАК і отримати довгоочікуваний науковий ступінь, вчене звання або просто підтвердити науковий статус? Більшість здобувачів наукового ступеня вибирають замовлення статей ВАК, а значна частина з них роблять це в компанії «Інформ-Сервіс».

 

Стаття ВАК на замовлення – найкраще для Вас

Написання наукової статті – це вершина Вашої наукової діяльності. Але щоб піднятися на неї, недостатньо просто домогтися висновків про істинність Ваших гіпотез і пропозицій. Їх потрібно ретельно відфільтрувати, подати у довершенній формі. Тільки грамотно оформлені і обгрунтовані пропозиції будуть визнані науковою громадськістю.
Щодня до компанії «Інформ-Сервіс» звертаються за допомогою десятки здобувачів наукового ступеня, які хочуть замовити наукову статтю київ. Давно відомо, що замовлення наукових статей в нашій компанії – це гарантована якість і запорука успіху у сфері науки.

Публікація статті ВАК в іноземному журналі передбачає проведення роботи, завдання якої – описати чи дослідити якусь важливу тему, або провести групу досліджень. Публікація наукових статей здійснюється у періодичних наукових журналах або неперіодичних збірниках, в яких публікуються наукові роботи. Опублікувати статтю в журналах ВАК – означає представити на широкий розсуд результати своїх наукових розвідок.

Що виконати завдання, потрібно провести досить складну роботу, тому багато хто вважає за потрібне замовити наукову статтю. Це дає можливість зекономити час, якого зазвичай не вистачає, довіривши при цьому виконання роботи кваліфікованому спеціалісту.

 

Написання наукових статей ВАК

Написання наукових статей ВАК ведеться з урахуванням таких розділів, як вступ, постановка проблеми, формулювання мети статті, виклад основного матеріалу з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів, висновки та перспективи подальших досліджень, а також список наукових джерел, що були використані при написанні роботи.

Щоб замовити статтю ВАК, пропонуємо Вам звернутися до спеціалістів сайту diploms.com.ua. Тут Ви знайте висококваліфікованого фахівця, який добре обізнаний у Вашій тематиці і вже багато років виконує різноманітні роботи з власного профілю. У нас дуже багато фахівців, що виконують статті ВАК на замовлення, отримуючи в подальшому слова подяки за свою роботу від замовників. Зокрема, користуються попитом наукові статті ВАК по економіці на замовлення, які пишуться згідно сучасних вимог та з використанням джерел за останні 5 років. Також популярними є гуманітарні та соціологічні науки, що дозволяють розглянути суспільно важливу тему, наприклад, наукові статті ВАК по педагогіці та психології на замовлення вивчають сучасні тенденції в поведінці молоді та людей старших поколінь.

Звертайтеся на сайт diploms.com.ua, і ми виконаємо Ваше замовлення за необхідності в короткий термін, але при цьому якість роботи, звичайно, не постраждає. Якщо потрібно буде внести певні правки, ми обов’язково це зробимо, при цьому такі послуги додатково не оплачуються. Ми супроводжуємо Вас від дня складання плану до остаточної публікації статті у науковому виданні. Звертайтеся до нашого центру, адже тут Ви зможете замовити найкращу роботу, що буде відповідати всім вимогам і сформує для Вас репутацію досвідченої людини, яка є кваліфікованим спеціалістом в своїй справі. Ласкаво просимо на сайт diploms.com.ua!

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Хочете дізнатися, чому наші клієнти називають нас кращими і рекомендують своїм друзям і близьким? Тоді читайте факти про наші переваги і Ваші вигоді від них.

 

5 причин замовити написання статті прямо зараз

На відміну від інших, зовсім “зелених” компаній, «Інформ-Сервіс» почав свою роботу в далекому 1998 році. Вже 20 років ми надаємо допомогу в написанні наукових статей, монографії, дисертації, автореферату, тез для конференції, обгрунтувань до теми дисертації та ін. Будь-який вид наукової роботи більше не буде головним болем для здобувача (діючого вченого), оскільки для виконання таких завдань існує «Інформ-Сервіс»!

Написання наукових статей – один з видів робіт, які користуються особливою популярністю серед здобувачів та вчених. Багаторічний досвід роботи і штат кращих авторів дозволяє виконувати подібні замовлення швидко, якісно і з урахуванням всіх існуючих норм. Замовити написання статті ВАК в «Інформ-Сервіс» – означає отримати очікуваний результат в максимально короткі терміни за доступну ціну.

Що Ви отримуєте, вибираючи співпрацю з нами? Це 5 головних бонусів, кожен з яких Вам неодмінно сподобається:

  1. Якісне виконання. Вашу наукову статтю напише кандидат (доктор) наук, а не студент. Адже тільки досвідчений автор, може на високому науковому рівні підготувати статтю і організувати публікацію в журналах ВАК.
  2. Дотримання всіх правил ВАК. Будь-яка наукова стаття відповідає цілій низці суворих вимог, наприклад дотримання структури і встановлених норм до змістовності статті, оформлення, обов’язкове зазначення бібліографії і чіткі висновки. Автору без відповідного досвіду таке завдання може здатися нездійсненною місією. Але фахівці «Інформ-Сервіс» успішно впораються зі своїм завданням і напишуть Вашу статтю ідеально правильно.
  3. Унікальний і грамотний текст. Після написання Вашої статті автором, наш філолог-редактор займеться вичитуванням тексту і виправить всі можливі орфографічні помилки. Також текст Вашої статті пройде ретельну і сувору перевірку на плагіат. У Вас не виникне навіть секундного сумніву в унікальності роботи. Стаття ВАК замовити в «Інформ-Сервіс» – це гарантія отримання наукової статті вищої якості.
  4. Надійні джерела інформації. В компанії «Інформ-Сервіс» при написанні наукових статей фахівці використовують літературні джерела України і зарубіжних країн, монографії, періодичні та наукові видання. Індивідуальне виконання роботи і відповідальний підхід до вибору джерел інформації – ще один принцип нашої роботи і запорука Вашого успіху.
  5. Найкоротші терміни виконання. Вам більше не доведеться мучити себе, думаючи про те, чи буде вчасно написана Ваша робота. Фахівці «Інформ-Сервіс» організують процес написання та підготовки статті так, що готову роботу Ви отримаєте в домовлений термін. Наукова стаття замовити яку легко, а отримати можна вчасно – ще один бонус від «Інформ-сервіс».

Тепер і Ви хочете співпрацювати з нами? Ми завжди раді новим клієнтам!

Телефонуйте, приходьте в наш офіс, оформлюйте заявку прямо на сайті – будь-який обраний шлях приведе Вас до нас, а ми приведемо Вас до успіху!

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Хто пише статті? Статтю буде писати кандидат наук по Вашій спеціальності. Всі наші автори мають великий досвід написання статей
Ви можете допомогти з міжнародною публікацією? Так, звичайно. Ми регулярно публікуємо статті в міжнародних виданнях, таких країн як: Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Латвія.
Стаття буде унікальною? Звичайно. Всі свої роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат
Ви можете допомогти з публікацією Scopus? Так. В останні роки ми досить успішно публікуємо українських авторів в журналах, яких входять в базу цитування Scopus
Ви можете написати статтю по моїй темі? Так, якщо у Вас є сформульована тема, можливо побажання до структури тексту - ви це можете все озвучити і наш автор обов'язково врахує
Правки у вас платні? Всі виправлення у нас безкоштовні. Ми даємо 100% гарантію на всі наші роботи
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>