Публікація наукових статей

Публікація наукових статей

від 1 місяця
від 1700 грн.

Публікації в журналах Скопус і ВАК – запити категорії ТОП. Воно й не дивно, науковий світ знову наповнюється перспективними, далекоглядними і талановитими представниками. Нам з вами є, що продемонструвати світовій спільноті. Автори компанії «Інформ-Сервіс» підготують на замовлення наукові статті та допоможуть з публікацією в підходящих авторитетних виданнях.

section_padding

Що таке публікація наукової статті?

 

Здавалося б, всім знайомий термін. Але що він має на увазі в контексті молодого аспіранта або здобувача наукового ступеня? Культова книга Харукі Муракамі «Багатий тато, бідний тато» дає шикарне формулювання: недостатньо володіти знаннями і вміти красиво писати, потрібно ще правильно подати інформацію соціуму (пам’ятаєте журналістку, яка звернулася до автора із запитанням, чому її класна книга не користується популярністю?)

 

Проведемо аналогію з науковою статтею. Публікації в ВАК або Scopus, Wos – це своєрідний «продаж» свого таланту. І нехай розплата не у вигляді грошей, але мова йде про можливості та перспективи. Це набагато більше. І якщо ваші цілі не завжди збігаються з можливостями, але бажання велике – звертайтеся до авторів компанії «Інформ-Сервіс». Ми:

  • виконаємо на замовлення будь-яку статтю;
  • підготуємо матеріал до публікації;
  • допоможемо з вибором оптимального журналу;
  • перевіримо, проконсультуємо, підкажемо, доопрацюємо.

 

Власні публікації в журналах авторитетних наукометричних баз даних – це умова допуску до захисту дисертацій, отримання грантів, бонус кар’єрного зростання і можливість заявити про себе на весь світ. Іншими словами всім, хто так чи інакше пов’язаний з дослідницькою діяльністю, опублікована гарна стаття ще не разу не завадила.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Як ми співпрацюємо?

 

«Інформ-Сервіс» – команда справжніх професіоналів і фанатів своєї справи. Досить один раз звернутися, і ви особисто в цьому переконаєтеся. Таке формулювання може здатися трохи самовпевненим, але більшість наших клієнтів дізналися про компанію за рекомендацією і зробили правильний вибір. Наша мета – ваш успіх!

 

 Ми пропонуємо:

  1. Надійна схема співпраці. Заявки приймаються дистанційно або в офісі в Києві. На всі питання дасть відповіді кваліфікований менеджер. Ми не тільки втілюємо ваші ідеї, а й допомагаємо вибрати тему і концепцію, розібратися з рецензованими актуальними журналами.
  2. Зручна система розрахунків. Приймаємо оплату через банківський переказ з будь-якого регіону країни. Авансовий платіж в розмірі половини вартості вноситься після оформлення заявки, залишок – після отримання повідомлення про готовність результату. Застосовується гнучка система знижок.
  3. Абсолютна конфіденційність. Анонімність і неухильне дотримання ваших авторських прав гарантовано. Про замовлення наукової статті будете знати тільки ви. Навіть ми про це забудемо, як тільки ваше ім’я з’явиться на сторінках авторитетного видання.
  4. Безкоштовні доопрацювання. Послуга входить до первісної вартості. З огляду на, що процес публікації не можна назвати простим, ми йдемо назустріч і коригуємо роботу до бажаного вами виду.
  5. Індивідуальний підхід. Тема, формат роботи, можливість контролю ходу виконання замовлення, умови та варіанти публікації терміни і вартість визначаються в кожному конкретному випадку, виходячи з ситуації. Нам важливий ваш комфорт і відчуття надійності.

 

Бонусом виступає договірне співробітництво і направлення угоди кур’єрською службою, цілодобова консультаційна та практична підтримка. Коли ви наважуєтеся купити послугу і замовити публікацію, пам’ятайте, що автори компанії «Інформ-Сервіс» виступають надійними і перевіреними «синіми комірцями». Вам залишиться тільки пожинати хороші плоди і планувати підкорення нових висот!

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Як розраховується вартість публікації статті в журналі Scopus? Ціна для одного учасника залежить від ряду факторів: кількість співавторів, які також беруть участь в оплаті публікаційного внеску, галузевої приналежності журналу, квартиля, терміну виходу та інші.
Які терміни публікації статті ВАК? Середні терміни публікації статті ВАК від 1 до 3 місяців. Але можливі й більш термінові варіанти. Все залежить потреб замовника. Довідку про прийняття до друку ми можемо надати протягом тижня
Чи є видання, в яких можна безкоштовно опублікувати статтю? Такі видання існують, але в них, як правило, черга на роки розтягується, і ми з такими не працюємо.
У мене є наукова стаття, але вона не відповідає вимогам журналу. Чи можете ви адаптувати матеріал для публікації у виданні WoS? Так, ми можемо оформити статтю або ж дописати необхідні структурні елементи (в тому числі, які входять до так званого переліку IMRAD) для можливості публікації у виданнях Scopus.
Якщо мене або мого наукового керівника не влаштує стаття, ви її допрацюєте? Так, наша компанія надає гарантію на всі тексти, тобто будь-які виправлення від наукового керівника вносяться абсолютно безкоштовно.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0