Монографія

Монографія

від 30 дней
від 56000 грн.

Монографія – це специфічна наукова публікація, яка висвітлює теорії, концепції або гіпотези з метою презентації нових рішень і розвитку науки в цілому. Поняття відомо всім дослідникам і аспірантам, але суть зрозуміла не кожному. Це одна з причин, чому доцільно замовити готову монографію в компанії «Інформ-Сервіс».

 

«Моно» – єдиний, «графо» – пишу. Чи означає це, що матеріал пишеться одним автором? Ні. Монографія – це праця, присвячена єдиній темі або проблематиці. Роботу можна написати індивідуально або в співавторстві. Незважаючи на відсутність чітких обмежень, залучати більше 5 авторів не прийнято. Ці та безліч інших тонкощів знають і успішно втілюють на практиці автори компанії «Інформ-Сервіс».

section_paddingЯК ВИГЛЯДАЄ І З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ МОНОГРАФІЯ?

 

Монографія – наукове або науково-популярне видання. Дослідження може бути орієнтоване на широку громадськість або вузьке коло. У першому випадку матеріал викладається більш доступною мовою і видається великим тиражем.

 

Основні вимоги до монографії:

  1. Відповідність матеріалу існуючим теоретичним даним. Зміст монографії не повинен суперечити аксіомам наукового світу, але може включати нове бачення вирішення проблеми або висвітлювати раніше недосліджені аспекти.
  2. Результати дослідження присвячені виключно одній темі. Логічна послідовність розділів, сприйняття матеріалу як єдиної цілісної роботи, незалежно від кількості авторів.
  3. Структурованість: вступ, вступна частина, основна частина, висновок, список літератури.
  4. Наявність рецензії, що підтверджує цінність і актуальність роботи.

Всі ці вимоги та інші тонкощі роботи над монографією добре відомі авторам компанії «Інформ-Сервіс», який готують монографії на замовлення вже більше 10 років.

 

Корисно! Поширене питання – скільки сторінок має бути у монографії? Нормативний акт з чіткими рекомендаціями відсутній. Поширена позиція наукового співтовариства зводиться до 5 авторських аркушів. Один такий лист еквівалентний 40 тисячам знаків.

 

Якщо виходити зі стандартного шрифту кегля для наукових робіт, монографія – це 110 аркушів друкованого тесту або 200 тисяч символів. Особливо солідним вважається праця в 10 авторських аркушів. Практика знає приклади еталонних монографій на 15 авторських аркушах. Автори «Інформ-Сервіс» мають великий досвід підготовки таких робіт, а також дисертації, публікацій ВАК чи автореферату на замовлення.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Чим відрізняється монографія від дисертації?

 

Головна відмінність – цілі робіт і результат їх підготовки. Дисертація є прямим способом одержати вчений ступінь. Монографія є проміжною ланкою в дослідницькій діяльності і підвищує авторитет вченого, але не робить його здобувачем наукового ступеня. Якщо ви цікавитеся цими науковими роботами не просто заради цікавості, а є аспірантом, докторантом, здобувачем ступеня – компанія «Інформ-Сервіс» пропонує практичну та консультаційну допомогу. У нас можна замовити дисертації і монографії на будь-які теми. Гарантуємо якість, унікальність і оперативність.

 

Інші відмінності:

  • Дисертація – виключно власне дослідження і авторська робота. Це особистий погляд, виклад того, що ще не вивчено, не відкрито. Монографія може базуватися на описі і використанні вже існуючих, доведених фактів, які належать іншим авторам.
  • Монографія і дисертація належать до різних наукових жанрів. Це впливає на зміст та оформлення робіт. У першому випадку, на відміну від другого, немає чіткої регламентації структури. Автор монографії використовує елементи публіцистичного стилю, що неприпустимо для дисертацій.

 

На жаль, монографія часто береться за основу дисертації. Це помилка, яка нівелює зусилля дослідників і приносить шкоду розвитку науки. Незважаючи на значущість і важливість монографій, такі тексти не можуть підміняти зміст дисертацій. Що ми спостерігаємо? Інтернет переповнений публікаціями та презентаціями монографій. Можна все їх вважати авторськими, гідними уваги працями? Ні. Монографія – це наукова праця, яка вимагає витрат часу і особливого підходу.

 

Якщо ви успішний практик, але сумніваєтеся в здатності написати наукову публікацію, або просто не маєте вільного часу – розгляньте варіант замовити готову роботу. Купити монографію можна в компанії «Інформ-Сервіс» (Київ). Ми працюємо на ваш результат і виправдовуємо довіру.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Хто буде писати монографію? У нас працюють автори кандидати наук з різних спеціальностей
Ви перевіряєте роботу на плагіат? Так, всі наші роботи проходять перевірку на плагіат
Чи можете ви написати частину монографії? Звичайно, ми можемо писати як всю роботу, так і окремі її розділи
Ви можете допомогти з публікацією статті? Так, ми можемо як написати, так і опублікувати статтю в журналах з бази ВАК і Scopus
Як можна здешевити вартість роботи? Ціна роботи залежить від безлічі факторів. Для точної оцінки і пропозиції оптимального цінового варіанту вам необхідно вся інформація по роботі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0