Публікація статті ВАК [Фахова] на Замовлення

Публікація статті ВАК [Фахова] на Замовлення

від 3 тижнів
від 2200 грн.

Одним з напрямків роботи інформаційно-аналітичного центру «Інформ-Сервіс» є написання та публікації наукових статей ВАК у виданнях категорії Б. Звернувшись до нас, можна не тільки замовити роботу, але також розмістити публікацію в фахових журналах з переліку ВАК. Ми виконуємо цю роботу швидко, якісно і не дорого в Києві і по Україні. Звернувшись до нас ви можете бути впевнені, якщо замовити під ключ всю роботу, то у підсумку отримаєте якісно і професійно написану й опубліковану роботу в наукових журналах ВАК.

section_padding

Публікація статті в журналі ВАК – скільки, кому і навіщо?

 

Ні для кого не секрет, що без опублікованих статей підготовка до захисту дисертації неможлива. При відсутності мінімум п’яти опублікованих статей за відповідною спеціальністю отримати вчений ступінь не вийде. При цьому потрібно врахувати, що опублікована робота повинна повністю відповідати приписам МОН України, тобто, публікувати їх потрібно у фахові видання категорії Б (наукові журнали ВАК).

 

Слід зазначити, що максимальної кількості опублікованих праць немає, але за неписаним законом їх повинно бути мінімум на 1 більше, ніж наказано правилами, тобто — 6. Але є одна особливість — 4 слід опублікувати в наукових виданнях України, а 1 – у міжнародному журналі. Для цих цілей відмінно підійде публікація наукової статті у Scopus або Wos. Також слід подбати про наявність тезових доповідей, опублікованих у збірниках наукових конференцій міжнародного значення, в яких автор брав участь.

 

Як опублікувати статтю ВАК?

 

На сьогоднішній день далеко не кожен, вирішивши отримати науковий ступінь, знає, як правильно опублікувати свою статтю. Також постає питання про те, в якому виданні це краще зробити. Пошук відповідного журналу, що входить в список ВАК, може зайняти дуже багато часу. Можна скористатися пошуковою системою Гугл або ж рекомендаціями своїх колег. Тільки на це піде не один місяць, а далі місяці очікування відповіді від редактора, виправлення зауважень і можливо просто отримання відмови без будь-яких пояснень.

 

Це тільки частина загальної картини. На щастя, уникнути подібного головного болю можна. Досить замовити послугу публікації наукових статей у компанії “Інформ-Сервіс”. Наші співробітники допоможуть виконати всі вимоги по форматуванню від обраного журналу, напишуть професійні рецензії, а також проведуть аналіз робіт, які вже були опубліковані в обраному замовником виданні. Робота з клієнтом проводиться в індивідуальному порядку, тому враховуються всі побажання, надається безкоштовна консультація з потрібних питань. Ціна публікації обговорюється індивідуально.

 

Вимоги ВАК до (фахових) наукових статей

 

Перш ніж опублікувати наукову статтю ВАК, слід ретельно підготуватися, бо до них є ряд вимог, обов’язкових до виконання. Нижче описані лише основні:

  1. Публікації в журналах ВАК повинні мати формат тексту RTF. Обов’язкові нумерація сторінок і відповідність електронного варіанту надрукованому зразку.
  2. Обов’язково дотримання розміру і кольору шрифту, відступу від полів, інтервалів та інших стандартів документа.
  3. За розміщення ілюстрацій слід обов’язково дотримуватися держстандартів незалежно від того, схеми це графіки або креслення. Також до них потрібно прикріпити обов’язкові посилання.
  4. Особливу увагу слід приділити оформленню таблиць, оскільки тут дуже багато вимог, обов’язкових до виконання. Приміром, у них повинні бути посилання, назва повинна бути короткою, але при цьому повністю розкриває суть і зміст.

 

Даний перелік вимог не є вичерпним. Є безліч інших нюансів, від яких залежить, чи буде робота надрукована у виданні чи ні. Вирішивши опублікувати свою наукову працю в журналі, слід підійти до питання з усією відповідальністю, оскільки будь-яка дрібниця може бути вирішальною. При нестачі часу або невпевненості в успішному виконанні роботи краще звернутися за допомогою до професіоналів, особливо, якщо часу залишилося зовсім небагато.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Ситуації бувають різні – часто трапляється так, що необхідна термінова публікація статей ВАК. У даній ситуації не слід робити необдуманих кроків і намагатися виконати все самому. Отже, ми готові взяти на себе вирішення всіх нагальних питань: вичитку тексту і підгонку до прийнятих стандартів, а також повний супровід до успішного завершення.

Етапи публікації статей у виданнях ВАК

 

 Процедура публікації статей у виданнях ВАК є сукупністю досить трудомістких етапів:

  1. Підбір списку наукових журналів ВАК за обраною спеціальністю.
  2. Повне редагування статті відповідно до стандартів обраного видання.
  3. Написання рецензій до статті.
  4. Здійснення публікації в найближчому випуску журналу.
  5. Надання довідки про прийняття статті до публікації із зазначенням ПІБ автора і теми статті, назви журналу, номера.
  6. Повний супровід і безкоштовні консультації фахівців.

 

Вирішивши звернутися до нас, ви можете бути впевнені, що всі ваші проблеми щодо публікації статті будуть вирішені в найкоротші терміни. Вартість публікації розраховується індивідуально для кожного випадку.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
В яких журналах ви публікуєте статті? Ми пропонуємо можливість опублікувати статті тільки в рейтингових журналах ВАК
В які терміни ви можете опублікувати статтю? Термін публікації залежить від безлічі факторів, але як правило у видання ВАК - від 1 міс
Як відбувається процес публікації статті? Ви передаєте нам текст, наш редактор оформляє статтю згідно вимог видання, готує супровідні документи (рецензії, протоколи, авторські довідки тощо). Далі ми відправляємо пакет документів до редакції, отримуємо довідку про прийняття статті, де вказані ПІБ автора, назва статті, назва журналу, номер і рік. Після друку, ми пересилаємо авторську збірку кур'єрською службою
Скільки коштує публікація статті? Ціна публікації в журналах категорії Б - від 2200 грн.
Як відбувається оплата? Оплату Ви можете здійснити як у нас в офісі, так і через банк. Всі платежі здійснюються відповідно до графіка розписаного в договорі.
Які гарантії ви даєте? З багатьма видавництвами як України, так і зарубіжних країн у нас договірні відносини, що дозволяє швидко і максимально лояльно розміщувати статті. При замовленні публікації ми оформляємо договір, в якому вказані наші гарантії та відповідальність за невиконання взятих зобов'язань
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>