Публікація в журналах SCOPUS / WOS

Публікація в журналах SCOPUS / WOS

від 30 днів
від 9000 грн.

Кожен досвідчений вчений або новачок в тій чи іншій сфері знає, як важливо безперервне ведення наукової діяльності та регулярний друк своїх статей в наукових журналах. Такий підхід дає можливість не тільки проявити себе як фахівця, але також заявити про себе в науковому світі. Ми пропонуємо регулярні або разові публікації в журналах ВАК, які цінуються цільовою аудиторією і точно будуть прочитані тими, на кого розраховані.

 

Наші менеджери співпрацюють з науковими видавництвами у всіх сферах знань, тому приймають замовлення на різні публікації. З нашою допомогою ви можете швидко і вигідно опублікувати статтю ВАК, а також в зарубіжних журналах, включаючи видання, які входять до наукометричних баз даних Scopus і Web of science. Ми пропонуємо плановий або терміновий друк, в залежності від ваших потреб і ситуації, що склалася. При цьому, ціна публікації наукових статей залишається прийнятною для людей з різними фінансовими можливостями.

section_padding 

Публікація наукових статей Scopus і WoS

Питання про те, чи престижно опублікувати статтю в журналі Scopus або WoS, навіть не стоїть. Міжнародні видання та наукометричні бази цитування – це зовсім інший рівень наукової діяльності.

 

Навіщо потрібна публікація статей в Scopus або Wos?

 

Без наявності робіт, опублікованих в Скопус або Web of Science неможливо взяти участь в міжнародних наукових програмах або отримати гранд. Само собою зрозуміло, що репутація вченого, має публікації в Scopus (Elsevier) і Web of Science (Clarivate Analytics), буде значно вище, ніж без наявності таких. Це перша сходинка до міжнародного визнання. На визначення рейтингу ВНЗ багато в чому впливає наявність публікацій у викладацького складу саме в міжнародних виданнях, які цитуються різними наукометричними базами даних, оскільки це один з критеріїв якості роботи співробітників для Міністерства освіти і науки.

 

Публікація Scopus та у Web of Science наукових статей можлива для викладачів вищих навчальних закладів, здобувачів та аспірантів. Журнали входять в базу даних Skopus і Web of Science – це не звичайні видання в нашому розумінні. Це міжнародні бази цитування, що вміщають в себе більше 22 000 наукових журналів з різних областей науки.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Вартість публікації статті в Scopus або Web of Science

 

Публікація в Scopus, ціна якої обговорюється суто індивідуально, має ряд нюансів, які слід враховувати.  Перш за все, журнали даних наукометричних баз є англомовними. Але навіть для людей, які знають цю мову, виникнуть труднощі, адже академічна англійська має свою специфіку. Якщо стаття вже якісною англійською – це значно заощадить і час і гроші. Вартість публікації у виданнях Scopus починається від 350 дол. США. Дана ціна вказана в тому випадку, якщо ви будете одним з 4х співавторів в статті. Індивідуальна публікація починається від 650 дол.США. Якщо ж вам необхідний переклад статті на академічну англійську мову – додатково необхідно буде оплатити ще від 100 дол. США (в залежності від обсягу тексту).

 

Терміни публікації у Скопус

 

Здійснити публікацію в найкоротші терміни можна, тільки виконавши все на професійному рівні, оскільки стаття проходить обов’язкове сліпе рецензування, а іноді і подвійне, то тимчасові рамки можуть розтягнутися і до 9 місяців. У компанії “Інформ-Сервіс” налагоджено співпрацю з багатьма журналами, які входять в базу даних Scopus і WoS і ми маємо можливість позачергового рецензування статей, а також в максимально стислі терміни. Тому ми пропонуємо гарантовану публікацію від 4 місяців.

 

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що стаття буде опублікована в найкоротші терміни. При цьому, ціна за розміщення вашої статті буде оптимізована під ваші фінансові очікування. Телефонуйте вже зараз, і найближчим часом вашу статтю по достоїнству зможуть оцінити іноземні колеги.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
1. В яких журналах Ви публікуєте статті? Ми пропонуємо можливість опублікувати статті тільки в рейтингових журналах Scopus і WoS, які мають не нульовий імпакт-фактор
2. В які терміни Ви можете опублікувати статтю? Маючи налагоджену співпрацю з багатьма журналами Scopus / WoS ми можемо пропонувати публікації від 4 міс.
3. Як відбувається процес публікації статті? Ви передаєте нам текст статті, при необхідності ми його переводимо на академічну англійську, підбираємо згідно тематичної спрямованості видання, оформляємо згідно вимог, створюємо кабінет автора, реєструємо статтю, отримуємо рецензії та відгуки, проводимо оплату, отримуємо лист підтвердження про прийняття статті до публікації і стежимо за індексацією
4. Скільки коштує публікація статті? Ціна публікації в журналах Scopus / WoS - від 350 дол.США.
5. Як відбувається оплата? Оплату Ви можете здійснити як у нас в офісі, так і через банк. Всі платежі здійснюються відповідно до графіка розписаного в договорі
6. Які гарантії Ви даєте? З багатьма видавництвами у нас договірні відносини, що дозволяє швидко і максимально лояльно розміщувати статті. При замовленні публікації ми оформляємо договір, в якому вказані наші гарантії та відповідальність за невиконання взятих зобов'язань
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0