Статті для студентів

Статті для студентів

від 3 днів
від 1000 грн.

Освітні програми вищих навчальних закладів активно стали впроваджувати практику підготовки наукових статей до дипломних проектів і подальшої їх публікації. Незважаючи на поки ще незвичність і незрозумілість процесу, ця форма давно застосовується в зарубіжній системі освіти. Наукова стаття для студента – вигідний і зручний шанс міцно закріпитися і отримати важливі навички. Чим раніше ми навчимося плавати, тим швидше подолаємо масштабні запливи.

section_padding

Написання та оформлення магістерської статті

 

Магістерська стаття – незвичне словосполучення. З процедурою написання простіше, вона ідентична науковим статтям до дисертацій, за винятком деяких незначних нюансів. Стаття до магістерської роботи, як правило, пишеться на етапі, коли готова будь-яка частина дослідження, і її можна лаконічно, в стислому вигляді викласти окремою статтею. Іншими словами – коли результатів дипломного дослідження досить для їх публікації і вже є що сказати публіці.

 

Відправною точкою є сигнал керівника і його вагома настанова про використання вже наявного матеріалу. Це спрощена схема опису, яка зрозуміла досвідченим авторам. Що стосується студентів, є ризик сприйняти настанови буквально і видати результат у вигляді параграфу з бібліографічним списком.

 

Що важливо врахувати при написанні статті?

 

Часи написання курсових робіт за одну ніч давно позаду. На кону більш серйозні питання (що цілком виправдано, враховуючи близьку перспективу отримання статусу магістра):

  • Як написати магістерську статтю?
  • До кого звернутися за допомогою?
  • Де опублікувати наукову статтю?
  • Скільки коштує послуга публікації?
  • Які вимоги до змісту та оформлення?

Список можна перераховувати довго. Однак компанія «Інформ-Сервіс» запевняє – немає нерозв’язних завдань. Якщо магістерська стаття або написання магістерської роботи загалом вам не під силу, наші автори знають напевно, як допомогти, і що робити.

 

Отже, проставимо головні акценти:

  1. Написання наукових статей – це мистецтво. Як і в будь-якому мистецтві без відпрацювання навичок результат буде сумнівним.
  2. Є суворі правила щодо змісту та оформлення. Найчастіше вам доведеться стикатися з написанням наукових статей ВАК. Інформація доступна на офіційних сайтах видань, і вона постійно оновлюється. У міжнародних джерелах умови ще жорсткіше.
  3. У кожного журналу свої вимоги і переваги. Універсальні поради носять умовно-узагальнений характер. Діє принцип «що маленькому добре, то великим нетерпимо». Так і з журналами – ідеальне оформлення для однієї редакції може зіставлятися протилежним вимогам інший.
  4. Текст статті – це ще не все. Потрібна об’ємна супровідна документація: коротка і розширена анотація, її переклад на англійську мову (звертаємо увагу, що переклад повинен бути професійним або виконаним носієм мови, але ніяк не аматорським або перекладом Google перекладача), ключові слова, бібліографія (а в цьому питанні Google навіть дуже може допомогти).

 

Крім того автор статті повинен знайти рецензентів, підписати всю дозвільну документацію і забезпечити правильне оформлення авторських довідок. Втомилися читати перерахування? А це навіть ще не практика. Важливим аспектом є вартість публікації. Мало які журнали надають свої сторінки для розміщення опусів на безоплатній основі. Скажімо більше, серед авторитетних джерел таких небагато. Фінансування лягає на плечі авторів і додаткового бюджету ВНЗ, якщо такий є.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Замовлення магістерської статті у професіоналів

 

Головний «секрет» успіху написання будь-якої наукової статті – розуміння її структури, цілей, завдань, вимог до змісту та оформлення, відмінностей від цільного тексту і від самого дослідження. Все це приходить з досвідом. Немає нічого страшного, якщо ви, поки таким не володієте. До недавнього часу на магістратурі таке питання взагалі не стояло. Правильним рішенням стане звернення за допомогою до професіоналів. Це зручно, надійно і вигідно з фінансової сторони. Адже вартість включає повний спектр послуг – від паперу до внеску за публікацію. Замовлення послуги в форматі «написання + публікація» дозволить гарантовано отримати знижку.

 

За плечима наших авторів сотні і тисячі успішних публікацій. У їх числі вже зайняли гідне місце магістерські статті. Автори готують статті до публікації на постійній основі, тримають руку на пульсі і знають можливі підводні камені і штучні бар’єри. Ми готові надати вичерпні консультації та описати всі можливі сценарії дій з урахуванням побажань і рекомендацій. Пропонуємо разом зробити фінальні кроки до досягнення заповітної мети – успішному захисті дипломної роботи.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Хто буде писати мою статтю? Автор з вищою освітою, який має досвід написання статей на замовлення саме по вашій спеціальності
Стаття пройде Антиплагіат? Звичайно. Всі наші статті на замовлення пишуться індивідуально. Ми гарантуємо максимальний % унікальності текстів
У вас можна замовити публікацію статті? Так, ми гарантуємо максимально швидкі терміни розміщення статті в журналі. Протягом 3-5 днів надаємо довідку про прийняття статті до друку
У вас можна купити магістерську роботу? Ми можемо виконати на замовлення магістерську роботу з будь-якого предмету
Які гарантії ви даєте? Всі доробки від наукового керівника вносимо абсолютно безкоштовно. Висока унікальність тексту. 100% Гарантія повернення грошових коштів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0