Стаття Scopus / WoS

Стаття Scopus / WoS

від 14 днів
від 9500 грн.

Scopus та WOS – найбільші наукометричні бази даних у світі. Індексовані під цією назвою журнали є носіями передової наукової думки. Скопус статті цитуються, аналізуються вивчаються. Вони служать еталоном і предметом дискусій, беруться за основу досліджень. Якщо ви прагнете до такого ж результату для своїх робіт – звертайтеся в компанію «Інформ-Сервіс». Ми надаємо послуги по написанню і публікації наукових статей та доступні з будь-якого регіону України.

section_padding

Для чого потрібні Scopus статті?

 

Здобувачі наукових ступенів точно знають значення публікацій, оскільки це прямі вимоги до допуску на захист – не менше 3 статей для кандидатських робіт і не менше 10 – для докторських дисертацій. Якщо при цьому джерелом стануть індексовані публікації в Scopus або WOS журнали – шанси на успіх значно підвищуються. Ви можете замовити написання наукової статті для розміщення в таких джерелах, якщо:

  • претендуєте на отримання грантів для власної дослідницької діяльності;
  • прагнете довести собі і оточуючим свій вагомий внесок у науковий світ;
  • маєте намір підвищити авторитет і впритул зайнятися науковою роботою, а може навіть підкорити світову спільноту.

 

Крім того, індекс цитування наукових статей активно використовується представниками бюрократичної системи і державної влади, колегами з наукового співтовариства. Якщо ваш матеріал вийде додати в авторитетні джерела – це вагомий аргумент, який відкриває багато дверей. Автори нашої команди допоможуть реалізувати ваші плани. На рахунку десятки успішно підготовлених і розміщених наукових статей. Ваше замовлення потрапить в надійні руки. Це означає, що будуть виконані всі правила оформлення, а зміст виправдає найсміливіші очікування.

 

Пошук статей та місць їх розміщення у Scopus

 

Поряд з підготовкою наукових статей залишається актуальним питання пошуку та перевірки їх розміщення. Стаття просто так не може потрапити до реферативної бази. Для того, щоб знайти в Web of Science або Scopus матеріал, використовується ідентифікатор. У цьому та інших не менш важливих питаннях допоможе розібратися компанія «Інформ-Сервіс». Ми зацікавлені у вашому успішному результаті і тому надаємо весь спектр супутніх послуг. Головне – пам’ятаєте. Присвоєння статті номери DOI ще не означає, що це індексовані Scopus і Web of Science матеріали.

 

Увага! Перш як дізнатися, проіндексована стаття, потрібно пам’ятати, що відбір по включенню журналів в індекси здійснюється не на рівні статей, а на рівні журналів.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Грамотне сприяння в публікації

 

Компанія «Інформ-Сервіс» є суб’єктом інформаційного ринку вже багато років. Ми знаємо тонкощі і специфіку процесу написання та публікацій наукових статей. Враховуючи постійно мінливий перелік індексованих журналів, що оновлюються, вимоги до змісту й оформлення, а також вартість питання – самостійна підготовка статті без звернення експерту є великим ризиком. Ми гарантуємо:

  • абсолютну грамотність, унікальність, точність оформлення;
  • допомога у виборі оптимального джерела;
  • консультаційну підтримку;
  • оперативність;
  • повну конфіденційність;
  • індивідуальний підхід.

Якщо на кону професійне становлення – не ризикуйте і забезпечте своє надійне положення.

 

Основні постійні замовники дізналися про нашу команду з рекомендацій. Кожного разу ми робимо все, щоб розширювався коло, і працюємо на якість. Немає шаблонних замовлень, як і типових підходів. Ваша наукова стаття буде по-справжньому вашої – авторської, цікавою, грамотної, відповідної рівню Skopus і Web of Science.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Скільки коштує послуга підготовки статті в Скопус? Вартість написання статті для видання Scopus становить від 9500 грн.
Публікація оплачується окремо? Так, окремо написання, окремо послуга публікації
Який порядок оплати? При замовленні ви вносите передоплату в розмірі 50%, після виконання роботи залишок суми.
Ви пишете наукові статті англійською мовою? Так, звичайно. Наш англійська відповідає академічним вимогам.
У мене є наукова стаття, необхідно адаптувати її під вимоги для публікації в Scopus. Виконаєте? Ми проводимо безкоштовно аудит статті. Далі за результатами перевірки ми можемо доопрацювати вашу статтю.
Які терміни публікації? Терміни публікації від 1-го місяця
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0