Стаття Scopus / WoS

Дізнайтеся вартість роботи безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Обсяг роботи

  від 40 тис. символів

  Термін виконання

  від 14 днів

  Безкоштовні правки

  365 днів

  Безкоштовні матеріали

  Аудит статті, звіт про унікальність

  Наші переваги

  Ми гарантуємо вам впевненість
  та спокій на сесії!

  Професійних авторів

  282

  Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

  Гарантія якості!

  100%

  Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

  Замовники

  25 250

  Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

  pravky

  Необмежена кількість правок

  pravky

  Поетапна
  оплата

  pravky

  Висока унікальність
  робіт

  pravky

  100% гарантія повернення коштів

  Публікації в журналах Scopus і Web of Science стали звичайним явищем для представників науки. Шлях до прийняття заявок не можна назвати легким. Маса вимог в поєднанні з високими критеріями унікальності служать бар’єром в боротьбі за місце під «науковим сонцем». Компанія «Інформ-Сервіс» допоможе впоратися з цим викликом. У нас можна замовити публікації в науковий закордонний журнал «під ключ».

  Кому потрібні статті Scopus?

  Шукачам вчених ступенів кандидата і доктора наук, претендентам на високі викладацькі посади, амбітним вченим, яким є що продемонструвати світу. Без зарубіжних публікацій в авторитетних виданнях не допустять до захисту дисертації. Іноді такі статті дозволяють брати участь в боротьбі за гранти. Так підвищуються шанси на пошук інвесторів і партнерів, а також поліпшується цитованість самого автора. Значення публікацій Скопус складно переоцінити. І вже точно статті такого рівня в професійному портфоліо і особисті досягнення нікому не зашкодили.

  Як потрапити в Scopus?

  Підготувати цікаву, грамотну, унікальну, корисну для світової наукової спільноти статтю. Це не стандартний контент з особистого блога, а міжнародна публікація в кращій (ну або однієї з кращих) наукометричній і бібліографічній базі. Скопус вдається утримати такий статус, незважаючи на десятки тисяч рецензованих журналів і мільйони публікацій. Це результат ретельного відбору матеріалу. Написання статті вимагає не просто занурення в проблему, а увага до кожної деталі змісту і оформлення. Звичайно ж, потрапити в Scopus немає шансів, якщо виявиться хоч найменший натяк на плагіат.

  Як замовити написання статті у Скопус

  • 1

   Оформіть заявку

   Заповнення анкети займає до 5 хвилин

  • 2

   Внесіть передоплату

   Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

  • 3

   Спілкуйтеся з менеджером

   Менеджер відповість на всі поточні питання

  • 4

   Скачайте готову роботу

   Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

  • 5

   Залиште відгук

   Оцініть роботу автора

  >

  Замовте роботу

  прямо зараз !

   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

   Які вимоги пред’являються до статті Scopus?

   У кожного рецензованого журналу свої критерії і вимоги. Редакційні політики можуть відрізнятися між собою і навіть суперечити. Базові параметри – це:

   1. Унікальність. Не проходження перевірки на плагіат позбавляє шансів публікації в 100% випадків.
   2. Грамотність. Банальну відсутність помилок ніхто не відміняв. Плюс важливо враховувати проблеми і неточності перекладу. Якщо він не буде професійним і академічним, необов’язкові помилки можна вважати неминучими.
   3. Обсяг. Журнал Скопус може встановлювати свої обмеження по кількості сторінок, зображень, що пояснюється форматом видання.
   4. Оформлення. Є чіткі критерії, ігнорування яких не врятує навіть найцікавіший зміст. Як то кажуть, зустрічають по одягу. До статті це теж стосується.
   5. Оплата публікації. Жоден науковий журнал Scopus не публікує контент тільки на благодійних засадах. Практично завжди це платна послуга. Причому вартість варіюється приблизно від кількох сотень до десятків тисяч доларів.

   За якими критеріями Скопус відбирає журнали?

   Журнал повинен рецензуватися. Тривалість видання – мінімум два роки, причому реально, а не тільки висіти в архівах. При цьому важлива регулярність виходу публікацій. У будь-якого журналу Скопус є назва англійською мовою, а також на цій же мові передбачені ключові слова, анотація, відомості про авторів. Є власний сайт англійською мовою. Для оформлення пристатейної літератури використовується романський алфавіт. Є власна декларація видавничої етики. Подивитися актуальність індексації журналу можна і потрібно на офіційному сайті Scopus. Перелік регулярно оновлюється.

   Де замовити наукову статтю Scopus?

   Компанія «Інформ-Сервіс» пропонує послуги з написання і публікації наукових статей Скопус «під ключ». Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи від вибору теми і підбору журналу, завершуючи оформленням статті та її адаптацією до вимог конкретного видання. Автори в нашій команді – діючі кандидати і доктора наук, які неодноразово успішно пройшли весь шлях публікації для себе і на замовлення, розбираються в тонкощах процесу, досконало володіють англійською мовою, мають досвід ведення переговорів і ділових листувань з редакцією. Все це дозволяє гарантувати якісний результат у вигляді цікавої публікації Scopus і WoS.

   5 причин замовити наукову статтю в «Інформ-Сервіс»

   Досвід, кваліфікація, сумлінність, вартість, швидкість. Оптимальне поєднання цих параметрів дозволяє гарантувати якість і своєчасність. Наша команда орієнтована на інтереси замовника, тому зацікавлена ​​в підготовці еталонних робіт, які пройдуть редагування і стануть гідною прикрасою кращих наукових журналів світу. Ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання, якщо такі знадобляться. Обмежень по термінах немає. Завжди забезпечується абсолютна конфіденційність замовника. Авторське право є непорушним. Складання договору є додатковою юридичною гарантією. Наші менеджери завжди на зв’язку.

   Найпоширеніші питання

   • ?

    Чому саме ми?

    Безкоштовні доопрацювання, Перевірка на плагіат всіх робіт, 100% Гарантія повернення коштів, Договір, Фізичний офіс в м.Київ

   • ?

    Скільки часу робиться робота?

    Час виконання залежить від самої роботи. Реферати та контрольні від 1 дня; Курсові від 3 днів; Дипломні від 10 днів.

   • ?

    Я пройду Антиплагіат?

    Звісно. Всі Наші роботи пишуться на замовлення і без використання готових текстів з Інтернет

   • ?

    Від чого залежить ціна?

    Як правило від типу роботи, предмета, теми, термінів і вимог

   • ?

    Як довго Ви будете оцінювати вартість роботи?

    У робочий день нам потрібно 30 хвилин. У вихідний від одного до двох годин

   5 / 5. Голосів 207

   Без голосів

   Оцініть запис
   Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних