• м. Київ, вул. Жилянська, 12А, оф. 107
2216161@mail.ru
 • +380 (44) 221 61 61
 • +380 (67) 442 74 14
 • +380 (63) 247 96 64
 • +380 (50) 442 71 54
 • Обратный
  звонок

Дипломні роботи

 • вiд 2900 грн.
 • вiд 10 дiб
Оформити заявку

Вид роботи

Предмет

Тема роботи

Термін здачі

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

Побажання


Відправити заявку

Тип роботи

Дисципліна

Дата здачі

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

Побажання


Дипломні роботи в «Інформ-Сервіс»

 • Повний пакет послуг
 • Повний пакет послуг
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Супроводження до захисту
 • Супроводження до захисту
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Контроль якості
 • Контроль якості
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)

Способи оплати
Готівка (в нашому офісі)
Приват 24 (термінали, онлайн)
Карткою (інший банк)

№ п/п

Услуги

Стоимость

Сроки выполнения**

Гарантия***

1 Дипломная работа*

от 2900 грн.

от 10 дней

+

2 Два раздела дипломной работы (второй и третий)

от 2000 грн.

от 6 дней

+

3 Один  раздел дипломной работы (второй или третий)

от 1500 грн.

от 3 дней

+

* Доклад, презентация, рецензия прилагаются БЕСПЛАТНО
** Возможен ускоренный вариант выполнения работы
*** Любые замечания научного руководителя и в любом количестве исправляются БЕСПЛАТНО
№ п/п

Послуги

Вартість

Терміни виконання**

Гарантія ***

1 Дипломна робота *

від 2900 грн.

від 10 днів

+

2 Два розділи дипломної роботи (другий і третій)

від 2000 грн.

з 6 днів

+

3 Один розділ дипломної роботи (другий чи третій)

від 1500 грн.

від 3 днів

+

* Доповідь, презентація, рецензія надаються БЕЗКОШТОВНО
** Можливе виконання у більш стислі терміни
*** Будь-які коментарі наукового керівника та у будь-якій кількості виправляються Безкоштовно

Вид роботи

Предмет

Тема роботи

Термін здачі

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

Побажання


Написання дипломної роботи на замовлення в Києві – ціни на індивідуальні дипломні роботи під замовлення від Інформ-сервіс

diplomnieСучасні реалії життя студента такі, що часу ледве вистачає на інтенсивний і напружений навчальний процес. Більшість ще й працює, тому про хвилинки вільного часу можна тільки мріяти. І ось наступає відповідальний момент для підготовки та написання дипломної роботи, і Вам стає ніяково. З чого почати? Як правильно писати дипломну роботу? Від питань голова йде обертом, а робити щось треба, адже без дипломної роботи бажаний диплом про вищу освіту ще ніхто не отримав.

Вихід є! Замовлення дипломної роботи – це той “рятівний круг”, який допоможе Вам уникнути проблем із здачею потрібного предмета. А ще у Вас з’явиться величезна кількість часу і не доведеться працювати над дипломом ночами. Замовити дипломну роботу і спати спокійно – кращий варіант для зайнятих людей, які не мають можливості писати самостійно і вважають за краще особисте зростання замість сидіння над підручниками.

Дипломна робота в Києві – де краще її замовити?

Сучасна статистика показує, що близько 66% студентів у ВНЗ користуються такою послугою як написання дипломної роботи на замовлення. Студенти вдаються до допомоги знайомих, приватних організацій, але найчастіше шукають необхідних фахівців через інтернет. В останньому випадку вкрай важливо знайти компанію, на яку дійсно можна покластися і бути впевненим в тому, що робота буде виконана вчасно і на високому рівні.

Саме такі гарантії надає компанія «Інформ-Сервіс». Наш інформаційно-аналітичний центр протягом 16-ти років активно співпрацює з студентами і пропонує їм написання дипломних робіт на замовлення. Завдяки нам тисячі людей отримали дипломи та вчені ступені, при цьому заощадивши свій час і сили. Наші клієнти завжди задоволені результатом нашої роботи і радять своїм друзям «Інформ-Сервіс» як краще місце для того щоб купити дипломну роботу.

Хочете стати одним з цих щасливчиків? Ми завжди раді новим клієнтам!

5 причин чому «Інформ-Сервіс» – це прямий шлях до успіху

Ви хочете написати справді хорошу дипломну роботу, але для цього у Вас не вистачає власних знань і досвіду?

Тоді дипломна робота на замовлення в компанії «Інформ-Сервіс» – найкращий вихід з положення. Чому саме у нас?

Прочитайте 5 основних причин чому варто звернутися саме до нас:

 1. Виключно досвідчені фахівці високого рівня. Ваша робота буде написана автором, якіий має вищу освіту. Це значить, що Ваш диплом напише людина, яка сама вже пройшла «вогонь, воду і мідні труби» процесу отримання диплому про вищу освіту. Її досвід і знання дозволять Вам не сумніватися у високій якості підготовленої дипломної роботи. У нашій компанії замовлення дипломних робіт гарантує надання досвідченого автора, а не дилетанта.
 2. Ніякого плагіату або безглуздих помилок у правописі. Замовити дипломні роботи у нас означає отримати роботу очікуваної якості. Всі роботи перевіряються на плагіат, орфографію і правила оформлення. Фахівці нашої компанії створюють унікальні тексти користуючись перевіреними джерелами інформації, а не переписуючи підручники і наосліп копіюючи тексти з інтернету. Матеріал дипломної роботи проходить ретельну попередню перевірку, що виключає наявність орфографічних помилок або елементів плагіату. При підготовці роботи фахівці «Інформ-Сервіс» дотримуються всіх правил оформлення дипломної роботи.
 3. Демократичні ціни на дипломні роботи на замовлення. Вас цікавить дипломна робота ціни? Ми не встановлюємо високі ціни порівняно з іншими компаніями. У той же час ми не пропонуємо дуже низьку ціну, адже праця кваліфікованого автора заслуговує гідної оплати. Цінова політика компанії «Інформ-Сервіс» формату «ціна / якість» гарантує написання роботи максимально високої якості за максимально доступну для Вас ціну. Приємні ціни подобаються нашим клієнтам, тому їх кількість постійно зростає. Дипломна робота вартість якої завжди прийнятна для замовника – один із секретів успіху компанії «Інформ-Сервіс».
 4. Безкоштовні виправлення і доопрацювання в процесі написання та підготовки дипломної роботи. Фахівці компанії «Інформ-Сервіс» завжди готові піти Вам назустріч. Якщо виникне потреба внести в роботу будь-які зміни – вони зроблять це. Всі зауваження Вашого наукового керівника в будь-якій кількості будуть враховані, що дозволить Вам бути впевненими в успішному захисті роботи. Ми не тільки слухаємо, ми чуємо кожного свого замовника. Тому нам довіряють, а замовлення дипломних робіт стало простою і швидкою процедурою.
 5. Порядність і абсолютна законність нашої роботи. Компанія «Інформ-Сервіс» оформлена офіційно і має юридичні адреси. Дипломна робота замовити яку значить спати спокійно – це те, що Вам потрібно. Ми працюємо чесно і несемо повну відповідальність за якісну підготовку такого непростого завдання як дипломна робота на замовлення. Ви можете замовити написання дипломних робіт або купити дипломні роботи, і при цьому отримаєте гарантію на своєчасне і якісне її виконання.

Дипломні роботи замовити можна швидко і легко в компанії «Інформ-Сервіс». Так Ви полегшите собі життя і зможете сконцентруватися на навчанні або отриманні досвіду роботи. Дипломна робота Київ – тепер це буде нашою приємною роботою, а не Вашим головним болем. А дипломні роботи ціни можуть приємно здивувати кого завгодно. Професійні автори з багаторічним досвідом підготують Вашу наукову роботу вчасно і якісно.

Якщо ви відчуваєте брак часу, замовити дипломну роботу завжди є можливість в інформаційно-аналітичному центрі «Інформ-Сервіс». Наш центр був заснований в 1996 році, і за цей час ми змогли зайняти лідерські позиції на ринку інформаційних послуг Києва та України.

Головним напрямком діяльності нашого центру є послуги з написання дипломних, курсових, контрольних робіт та рефератів. Також, ми пропонуємо послуги з написання наукових статей ВАК і дисертаційних досліджень.
Завдяки багаторічному досвіду роботи в різних наукових напрямках, дипломні роботи, підготовані нашим центром, відрізняються високою якістю. Всі дипломні роботи на замовлення виконуються спеціалістами відповідної кваліфікації, які мають значній досвід роботи в професійній діяльності та написанні дипломних робіт.
Варто відзначити, що дипломні роботи виконуються на основі найновіших джерел: періодичні та наукові видання, монографії, навчальні посібники, які вийшли в світ за останні 3-5 років. До створення дипломних робіт залучається матеріали Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського, Парламентської бібліотеки та інших.
Якщо вам необхідно замовити дипломну роботу, не зайвим буде знати, що в їх написанні ми використовуємо інформацію, надану Державним комітетом статистики України, матеріали статистичної та фінансової звітності підприємств, якщо в цьому виникає необхідність.

Замовити дипломну роботу

Дуже важливим моментом, на якому слід наголосити особливо, є той факт, що всі дипломні роботи на замовлення, створені нами, супроводжуються до захисту і отримання високої оцінки.

Бажання замовити дипломну роботу може виникнути з різних причин, основна за яких – нестача часу. Адже більшість студентів важко працюють, щоб оплатити навчання, тому часу на наукові дослідження лишається зовсім мало. Написання дипломної роботи є дуже відповідальним процесом, який потребує не тільки зібрання інформації у повному обсязі, а й її систематизації, узагальнення, оформлення згідно зі стандартами.

Дипломні роботи на замовлення – це може бути єдине вірне рішення для вас, також у тому випадку, якщо тема роботи надто складна, і ви відчуваєте певні труднощі у пошуку інформації. В нашому центрі працюють фахівці з вищою освітою, різних спеціалізацій, які мають доступ до найновітніших джерел інформації. Можливість працювати з новою літературою дозволяє блискуче виконувати дипломні роботи з різноманітних тем, робити їх максимально змістовними та інформативними.

Половина наших клієнтів звернулася до інформаційно-аналітичного центру за рекомендацією свої друзів та знайомих, а це є найкращим доказом якості нашої роботи.

Грунтовна та актуальна робота, що відповідає сучасним нормам – запорука високої оцінки та поваги в професійних колах.