• м. Київ, вул. Жилянська, 12А, оф. 107
4427414@gmail.com
 • +380 (44) 221 61 61
 • +380 (67) 442 74 14
 • +380 (63) 247 96 64
 • +380 (50) 442 71 54
 • Обратный
  звонок

Дипломні роботи

 • вiд 2900 грн.
 • вiд 10 дiб
Оформити заявку

Вид роботи

Предмет

Тема роботи

Термін здачі

[date date-538 date-format:dd/mm/yy first-day:1]

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

ПобажанняДипломні роботи в «Інформ-Сервіс»

 • Повний пакет послуг
 • Повний пакет послуг
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Супроводження до захисту
 • Супроводження до захисту
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Контроль якості
 • Контроль якості
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)
Способи оплати
Готівка (в нашому офісі)
Приват 24 (термінали, онлайн)
Карткою (інший банк)

№ п/п

Услуги

Стоимость

Сроки выполнения**

Гарантия***

1 Дипломная работа*

от 2900 грн.

от 10 дней

+

2 Два раздела дипломной работы (второй и третий)

от 2000 грн.

от 6 дней

+

3 Один  раздел дипломной работы (второй или третий)

от 1500 грн.

от 3 дней

+

* Доклад, презентация, рецензия прилагаются БЕСПЛАТНО
** Возможен ускоренный вариант выполнения работы
*** Любые замечания научного руководителя и в любом количестве исправляются БЕСПЛАТНО
№ п/п

Послуги

Вартість

Терміни виконання**

Гарантія ***

1 Дипломна робота *

від 2900 грн.

від 10 днів

+

2 Два розділи дипломної роботи (другий і третій)

від 2000 грн.

з 6 днів

+

3 Один розділ дипломної роботи (другий чи третій)

від 1500 грн.

від 3 днів

+

* Доповідь, презентація, рецензія надаються БЕЗКОШТОВНО
** Можливе виконання у більш стислі терміни
*** Будь-які коментарі наукового керівника та у будь-якій кількості виправляються Безкоштовно

Написання дипломної роботи на замовлення в Києві – ціни на індивідуальні дипломні роботи під замовлення від Інформ-сервіс

diplomnieСучасні реалії життя студента такі, що часу ледве вистачає на інтенсивний і напружений навчальний процес. Більшість ще й працює, тому про хвилинки вільного часу можна тільки мріяти. І ось наступає відповідальний момент для підготовки та написання дипломної роботи, і Вам стає ніяково. З чого почати? Як правильно писати дипломну роботу? Від питань голова йде обертом, а робити щось треба, адже без дипломної роботи бажаний диплом про вищу освіту ще ніхто не отримав.

Вихід є! Замовлення дипломної роботи – це той “рятівний круг”, який допоможе Вам уникнути проблем із здачею потрібного предмета. А ще у Вас з’явиться величезна кількість часу і не доведеться працювати над дипломом ночами. Замовити дипломну роботу і спати спокійно – кращий варіант для зайнятих людей, які не мають можливості писати самостійно і вважають за краще особисте зростання замість сидіння над підручниками.

Дипломна робота в Києві – де краще її замовити?

Сучасна статистика показує, що близько 66% студентів у ВНЗ користуються такою послугою як написання дипломної роботи на замовлення. Студенти вдаються до допомоги знайомих, приватних організацій, але найчастіше шукають необхідних фахівців через інтернет. В останньому випадку вкрай важливо знайти компанію, на яку дійсно можна покластися і бути впевненим в тому, що робота буде виконана вчасно і на високому рівні.

Саме такі гарантії надає компанія «Інформ-Сервіс». Наш інформаційно-аналітичний центр протягом 16-ти років активно співпрацює з студентами і пропонує їм написання дипломних робіт на замовлення. Завдяки нам тисячі людей отримали дипломи та вчені ступені, при цьому заощадивши свій час і сили. Наші клієнти завжди задоволені результатом нашої роботи і радять своїм друзям «Інформ-Сервіс» як краще місце для того щоб купити дипломну роботу.

Хочете стати одним з цих щасливчиків? Ми завжди раді новим клієнтам!

5 причин чому «Інформ-Сервіс» – це прямий шлях до успіху

Ви хочете написати справді хорошу дипломну роботу, але для цього у Вас не вистачає власних знань і досвіду?

Тоді дипломна робота на замовлення в компанії «Інформ-Сервіс» – найкращий вихід з положення. Чому саме у нас?

Прочитайте 5 основних причин чому варто звернутися саме до нас:

 1. Виключно досвідчені фахівці високого рівня. Ваша робота буде написана автором, якіий має вищу освіту. Це значить, що Ваш диплом напише людина, яка сама вже пройшла «вогонь, воду і мідні труби» процесу отримання диплому про вищу освіту. Її досвід і знання дозволять Вам не сумніватися у високій якості підготовленої дипломної роботи. У нашій компанії замовлення дипломних робіт гарантує надання досвідченого автора, а не дилетанта.
 2. Ніякого плагіату або безглуздих помилок у правописі. Замовити дипломні роботи у нас означає отримати роботу очікуваної якості. Всі роботи перевіряються на плагіат, орфографію і правила оформлення. Фахівці нашої компанії створюють унікальні тексти користуючись перевіреними джерелами інформації, а не переписуючи підручники і наосліп копіюючи тексти з інтернету. Матеріал дипломної роботи проходить ретельну попередню перевірку, що виключає наявність орфографічних помилок або елементів плагіату. При підготовці роботи фахівці «Інформ-Сервіс» дотримуються всіх правил оформлення дипломної роботи.
 3. Демократичні ціни на дипломні роботи на замовлення. Вас цікавить дипломна робота ціни? Ми не встановлюємо високі ціни порівняно з іншими компаніями. У той же час ми не пропонуємо дуже низьку ціну, адже праця кваліфікованого автора заслуговує гідної оплати. Цінова політика компанії «Інформ-Сервіс» формату «ціна / якість» гарантує написання роботи максимально високої якості за максимально доступну для Вас ціну. Приємні ціни подобаються нашим клієнтам, тому їх кількість постійно зростає. Дипломна робота вартість якої завжди прийнятна для замовника – один із секретів успіху компанії «Інформ-Сервіс».
 4. Безкоштовні виправлення і доопрацювання в процесі написання та підготовки дипломної роботи. Фахівці компанії «Інформ-Сервіс» завжди готові піти Вам назустріч. Якщо виникне потреба внести в роботу будь-які зміни – вони зроблять це. Всі зауваження Вашого наукового керівника в будь-якій кількості будуть враховані, що дозволить Вам бути впевненими в успішному захисті роботи. Ми не тільки слухаємо, ми чуємо кожного свого замовника. Тому нам довіряють, а замовлення дипломних робіт стало простою і швидкою процедурою.
 5. Порядність і абсолютна законність нашої роботи. Компанія «Інформ-Сервіс» оформлена офіційно і має юридичні адреси. Дипломна робота замовити яку значить спати спокійно – це те, що Вам потрібно. Ми працюємо чесно і несемо повну відповідальність за якісну підготовку такого непростого завдання як дипломна робота на замовлення. Ви можете замовити написання дипломних робіт або купити дипломні роботи, і при цьому отримаєте гарантію на своєчасне і якісне її виконання.

Дипломні роботи замовити можна швидко і легко в компанії «Інформ-Сервіс». Так Ви полегшите собі життя і зможете сконцентруватися на навчанні або отриманні досвіду роботи. Дипломна робота Київ – тепер це буде нашою приємною роботою, а не Вашим головним болем. А дипломні роботи ціни можуть приємно здивувати кого завгодно. Професійні автори з багаторічним досвідом підготують Вашу наукову роботу вчасно і якісно.

Якщо ви відчуваєте брак часу, замовити дипломну роботу завжди є можливість в інформаційно-аналітичному центрі «Інформ-Сервіс». Наш центр був заснований в 1996 році, і за цей час ми змогли зайняти лідерські позиції на ринку інформаційних послуг Києва та України.

Головним напрямком діяльності нашого центру є послуги з написання дипломних, курсових, контрольних робіт та рефератів. Також, ми пропонуємо послуги з написання наукових статей ВАК і дисертаційних досліджень.
Завдяки багаторічному досвіду роботи в різних наукових напрямках, дипломні роботи, підготовані нашим центром, відрізняються високою якістю. Всі дипломні роботи на замовлення виконуються спеціалістами відповідної кваліфікації, які мають значній досвід роботи в професійній діяльності та написанні дипломних робіт.
Варто відзначити, що дипломні роботи виконуються на основі найновіших джерел: періодичні та наукові видання, монографії, навчальні посібники, які вийшли в світ за останні 3-5 років. До створення дипломних робіт залучається матеріали Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського, Парламентської бібліотеки та інших.
Якщо вам необхідно замовити дипломну роботу, не зайвим буде знати, що в їх написанні ми використовуємо інформацію, надану Державним комітетом статистики України, матеріали статистичної та фінансової звітності підприємств, якщо в цьому виникає необхідність.

Замовити дипломну роботу

Дуже важливим моментом, на якому слід наголосити особливо, є той факт, що всі дипломні роботи на замовлення, створені нами, супроводжуються до захисту і отримання високої оцінки.

Бажання замовити дипломну роботу може виникнути з різних причин, основна за яких – нестача часу. Адже більшість студентів важко працюють, щоб оплатити навчання, тому часу на наукові дослідження лишається зовсім мало. Написання дипломної роботи є дуже відповідальним процесом, який потребує не тільки зібрання інформації у повному обсязі, а й її систематизації, узагальнення, оформлення згідно зі стандартами.

Дипломні роботи на замовлення – це може бути єдине вірне рішення для вас, також у тому випадку, якщо тема роботи надто складна, і ви відчуваєте певні труднощі у пошуку інформації. В нашому центрі працюють фахівці з вищою освітою, різних спеціалізацій, які мають доступ до найновітніших джерел інформації. Можливість працювати з новою літературою дозволяє блискуче виконувати дипломні роботи з різноманітних тем, робити їх максимально змістовними та інформативними.

Половина наших клієнтів звернулася до інформаційно-аналітичного центру за рекомендацією свої друзів та знайомих, а це є найкращим доказом якості нашої роботи.

Грунтовна та актуальна робота, що відповідає сучасним нормам – запорука високої оцінки та поваги в професійних колах.