• м. Київ, вул. Жилянська, 12А, оф. 107
4427414@gmail.com
 • +380 (44) 221 61 61
 • +380 (67) 442 74 14
 • +380 (63) 247 96 64
 • +380 (50) 442 71 54
 • Обратный
  звонок

Магістерські роботи

 • от 3100 грн.
 • от 10 дней
Оформити заявку

Вид роботи

Предмет

Тема роботи

Термін здачі

[date date-538 date-format:dd/mm/yy first-day:1]

Ваше ім'я

Ел. пошта

Мобільний телефон

Побажання


Магістерські роботи в «Інформ-Сервіс»

 • Повний пакет послуг
 • Повний пакет послуг
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Доробки в будь-якій к-сті (Безкоштовно)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Авторська робота (індивідуальне виконання)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Доклад, презентація, рецензія (Безкоштовно)
 • Супроводження до захисту
 • Супроводження до захисту
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Друк+електронний варіант (Безкоштовно)
 • Контроль якості
 • Контроль якості
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)
 • Перевіркана плагіат (Безкоштовно)Способи оплати
Готівка (в нашому офісі)
Приват 24 (термінали, онлайн)
Карткою (інший банк)

Upset woman looking at her laptopДе замовити написання магістерської роботи на замовлення в Києві – ціни на індивідуальні магістерські роботи під замовлення від Інформ-сервіс

Ви закінчуєте магістратуру у вищому навчальному закладі? Вже налаштувалися на підготовку до довгої і трудомісткої роботи над своєю магістерською роботою? Тоді Ви повинні розуміти, що незалежно від обраної теми, розкрити її необхідно повністю. Відповідно – Вам доведеться витратити багато часу і зусиль на написання. І якщо Ви сумніваєтеся, яке рішення обрати: писати роботу самостійно або звернутися до кваліфікованих фахівців за допомогою, то ця стаття – краща відповідь на всі Ваші запитання.

Підготовка магістерської роботи зобов’язує автора до вміння проводити глибокий аналіз та ретельний пошук на основі теоретичних знань і практичного досвіду в конкретній сфері. Ретельне опрацювання теми, свіжий підхід до вирішення проблем – ці чинники в майбутньому визначать якість магістерської роботи. А Вам потрібна робота виключно високої якості, за допомогою якої Ви отримаєте бажану кваліфікацію магістра з мінімальними витратами часу і нервових клітин.

№ п/п

Услуги

Стоимость

Сроки выполнения**

Гарантия***

1 Магистерская работа*

от 3100 грн.

от 10 дней

+

2 Два раздела магистерской работы (второй и третий)

от 2100 грн.

от 6 дней

+

3 Один  раздел магистерской работы (второй или третий)

от 1600 грн.

от 3 дней

+

* Доклад, презентация, рецензия прилагаются БЕСПЛАТНО
** Возможен ускоренный вариант выполнения работы
*** Любые замечания научного руководителя и в любом количестве исправляются БЕСПЛАТНО
№ п/п

Послуги

Вартість

Терміни виконання**

Гарантія ***

1 Дипломна робота *

від 3100 грн.

від 10 днів

+

2 Два розділи дипломної роботи (другий і третій)

від 2100 грн.

з 6 днів

+

3 Один розділ дипломної роботи (другий чи третій)

від 1600 грн.

від 3 днів

+

* Доповідь, презентація, рецензія надаються БЕЗКОШТОВНО
** Можливе виконання у більш стислі терміни
*** Будь-які коментарі наукового керівника та у будь-якій кількості виправляються БЕЗКОШТОВНО

3 серйозні причини, чому Вам варто замовити магістерську роботу

Не можете вибрати правильне рішення? Досить чекати дива і стояти на роздоріжжі! Правильний вибір гарантовано роблять ті, хто віддає перевагу замовленню магістерської роботи замість довгих безсонних ночей. На підтвердження наводимо Вам 3 основні причини для того, щоб купити магістерську роботу:

 1. У Вас дійсно немає часу для написання наукової роботи;
 2. Ви не шанувальник монотонної праці, а прагнете займатися тим, що приносить прибуток і сприяє особистому зростанню;
 3. Немає впевненості або гарантій того, що самі Ви зможете написати магістерську роботу на високому рівні.

Якщо Ви вже кілька тижнів не можете приступити до роботи і не знаєте з чого власне почати, то краще і не починайте. Дізнайтеся, де можна знайти магістерські роботи в Києві на замовлення, магістерська робота ціни, домовтеся з компанією і живіть спокійно.

Інформаційно-аналітичний центр «Інформ-Сервіс» – це Ваш надійний помічник, який візьме на себе написання магістерської роботи на замовлення. Ми не тільки допоможемо Вам отримати заповітний рівень кваліфікації, але і напишемо для Вас дійсно якісну роботу, до якої не зможе “причепитися” навіть найприскіпливіший керівник. Якщо Вам потрібна краща магістерська робота замовити її можна у нас.

Звичайно, магістерські роботи замовити можна і у знайомих студентів, і за оголошенням в газеті. Але ці варіанти не дають жодних гарантій якості і своєчасно виконаної роботи. Отже, Вам потрібна допомога виключно досвідченої і надійної компанії. Магістерська робота Київ високої якості – «Інформ-Сервіс» пропонує Вам саме це.

«Інформ-Сервіс» зробить Вашу магічтерську роботу швидко і якісно

Наша компанія широко відома в Києві і не тільки. Протягом багатьох років ми активно працюємо в сфері написання навчальних та наукових робіт. Кращі фахівці компанії «Інформ-Сервіс» пропонують Вам бездоганну якість і демократичні ціни. Завдяки нам замовити магістерські роботи стало легко і просто. Ми не використовуємо Інтернет-матеріали і не видаємо чужі праці за свої. Наші автори мають величезний досвід у написанні наукових робіт і самі захистили власні магістерські роботи, отримавши відповідний ступінь.

Компанія «Інформ-Сервіс» пропонує написання магістерських робіт на замовлення і дає Вам можливість заощадити масу часу і зусиль. Будь-яка обрана Вами тема буде опрацьована ретельно і досконально. Після виконання роботи проводиться ретельна перевірка готової магістерської роботи, і тільки після цього Ви отримуєте її. Магістерська робота вартість якої Вам сподобається, буде унікальною і дозволить Вам отримати академічний ступінь магістра, про який Ви давно мріяли.

Також Ви отримаєте роздруківку, електронний варіант роботи, доповідь на захист, презентацію, рецензію – абсолютно безкоштовно! А ще Вам не доведеться платити за доопрацювання та виправлення в процесі роботи. Ми забезпечуємо супровід до захисту і враховуємо всі побажання Вашого наукового керівника щодо роботи.
Замовлення магістерських робіт знаходить все більшу популярність, а компанія «Інформ-Сервіс» залишається кращим зразком відповідального підходу до роботи і високоякісної підготовки до захисту наукової роботи. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними результатом і рекомендують нас своїм одногрупникам і друзям. У нас тільки високоякісні магістерські роботи ціна яких є доступною.

Запрошуємо до співпраці і Вас! Замовити написання магістерської роботи Ви можете вже сьогодні, не докладаючи до цього абсолютно ніяких зайвих зусиль. Ви отримаєте можливість заощадити найцінніший ресурс в світі – це Ваш час. А «Інформ-Сервіс» зробить Вашу роботу за Вас!

Більше Вам не доведеться думати про те, де ж купити магістерські роботи та сумніватися в їх якості. «Інформ-Сервіс» – це можливість замовити написання магістерських робіт кращими фахівцями з використанням новітніх літературних джерел та наукових видань. У нас Ви знайдете кращі магістерські роботи, вартість яких точно Вам сподобається!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосов, в среднем: 3.3 из 5)