Вступна кампанія 2021 в датах 👩‍🎓

Зміст

У 2021 році вступити до вищого навчальний заклад можна на умовах, закріплених Наказом МОН України № 1274. Вступна кампанія не до кінця передбачувана, і поточна ситуація може внести корективи. Однак, виходячи з відомих вступних, давайте оцінимо загальні положення і відзначимо головні аспекти.

Хто може бути абітурієнтом?

Прийом відкритий для таких категорій:

 • Суб’єкти, які вже є магістрами (фахівцями – за старим зразком) – можуть бути прийняті для освоєння програми доктора філософії.
 • Суб’єкти – молодші спеціалісти, або мають статус фахового і молодшого бакалавра, а також особи з підтвердженим повною загальною середньою освітою – можуть бути прийняті для освоєння програми бакалавра, в тому числі молодшого, і магістра (в останньому випадку – за окремими профілями).
 • Суб’єкти – бакалаври, магістри, фахівці – приймаються в магістратуру.

Вступна кампанії відкрита не тільки для громадян країни, а й для абітурієнтів з інших країн і осіб без громадянства на особливих умовах.

У минулому році найпопулярнішими напрямками для вступників стало право, менеджмент, філологія, комп’ютерні технології і середня освіта. За прогнозами аналітиків, в 2021 році така тенденція збережеться.

Терміни і дати

Для ініціювання зарахування на перший курс в форматі очного навчання, маючи документ про повну загальну середню освіту, для майбутніх бакалаврів та молодших бакалаврів передбачені такі терміни:

 

Дата Етап
з 01.07.2021 старт реєстрації особистого кабінету учня в електронній системі і завантаження укомплектованого пакету документів
до 09.07.2021 проведення огляду для заповнення медичної карти та інших процедур, які проводяться до конкурсу, якщо вони передбачені умовами вступу
з 14.07.2021 по 16.07.2021 прийом заявок і документів (крім ініціювання зарахування в освітні структури зі спеціальними умовами навчання, в тому числі військової категорії) для осіб, основою вступу будуть конкурси, іспити, співбесіди
з 14.07.2021 по 23.07.2021 приймаються заявки і пакети документів (крім надходження до установ зі спеціальними умовами навчання, в тому числі військової категорії) для осіб, які вступають на основі результатів ЗНО, екзаменів, конкурсів, які проходили в перші дві тижні липня
з 17.07.2021 по 19.07.2021 проведення співбесід
з 14.07.2021 по 23.07.2021 додаткові сесії для вступників на контрактну основу
з 01.07.2021 по 13.07.2021 іспити та конкурси (в кілька потоків)
до 20.07.2021 основний етап опублікування списків з результатами
до 02.08.2021 виконання студентами , які отримали додаткові рекомендації, обов’язкових умов і вимог

 

На відбір можуть претендувати особи-конкурсанти з успішними результатами по творчим залікам, проведеним починаючи з 1 лютого. Терміни зарахування в інші спеціальні освітні установи встановлюються індивідуально в правилах прийому.

Це орієнтовні терміни. З актуальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті ВНЗ або зателефонувати на гарячу лінію Міністерства.

Загальний обсяг бакалаврату у вступній кампанії 2021 по стандартам становить 180 кредитів.

Особливості подачі заяв

За загальним правилом абітурієнти подають заяви і документи в електронній формі. Альтернатива тільки в паперовому вигляді допустима в особливих випадках. У їх числі:

 • якщо у випускника відсутній хоча б один сертифікат ЗНО за період з 2018 по 2021 рік – для реалізації права на вступ за співбесідою, іспитів або спеціальними наказами;
 • повторне безкоштовне отримання освіти за бюджетні кошти;
 • наявність розбіжностей в інформації з ідентифікуючих особу документів і сертифікатів чи інших документів офіційного підтвердження наявності освіти;
 • в разі надання іноземного документа про освіту;
 • при подачі заяви після завершення термінів роботи електронного кабінету;
 • в разі неможливості використовувати опції електронного формату, зареєструватися на ресурсі або завантажити документи на ньому, якщо на це є об’єктивні чинники, і вони підтверджені;
 • в ситуації, коли документи подають нерезиденти або апатриди, тобто суб’єкти, у яких немає українського громадянства.

Вступні особи можуть подати максимум 5 заявок, якщо претендують на бюджетне місце будь-якого рівня в фіксованих або відкритих пропозиціях по конкурсам, а також до 30 заявок на не бюджетні місця за конкурсом.

Нехай ця кампанія принесе вам удачу! Попереду тривалий, цікавий шлях навчання. Щоб він пройшов легко і без зайвих проблем, звертайтеся в «Інформ-Сервіс». Наші автори готують на замовлення всі види студентських та наукових робіт, швидко і якісно допомагають на всіх етапах навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × four =

Контакти

  Залиште заявку
  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних