Як написати курсову по праву?

Зміст

Студенти, які навчаються на спеціальності “Право” не з чуток знають, наскільки складно написати курсову роботу та пройти перевірку на плагіат. Складнощі в написанні курсової обумовлені тим, що робота базується на законодавстві, положення якого передати іншими словами часто неможливо. Спеціальні терміни, ризик змінити суть, назви законодавчих та підзаконних актів, які зазвичай не відрізняються лаконічністю та вказуються повністю – це лише частина бід, які випадають на долю студента. Однак тут є кілька нюансів.

Під плагіатом розуміється лише присвоєння авторства на чужий твір, винахід, раціоналізаторське положення, і навіть використання у своїх працях чужого матеріалу без посилання на автора. Відповідно, при написанні такої наукової роботи як курсова, можна використовувати і законодавство, і чужі ідеї – головне робити посилання. Але тут важливо не перестаратися, адже відсутність плагіату, безумовно, важлива вимога до роботи, але ж є ще таке поняття як “унікальність”.

Щоб робота не була компіляцією чужих ідей і не містила в собі суцільні вирізки із законів, автор повинен зробити величезний пласт роботи, і в тексті викласти своє бачення тієї чи іншої наукової проблематики. У цьому аспекті юриспруденція досить складна та вимоглива. При цьому труднощі в написанні є характерними для всіх галузей права: цивільного, кримінального, адміністративного, господарського, фінансового і не тільки.

Відсоток унікальності визначаються у кожному ВНЗ індивідуально. Зазвичай для курсових оптимальним є показник 40-50%. Уточнити вимоги можна у наукового керівника чи методичних рекомендаціях кафедри.

 

А чи є секрети написання курсової?

Звісно. Щоб написати хорошу роботу, яка буде відповідати всім вимогам, які висуваються до робіт такого плану, необхідно:

  • використовувати якомога більше різних джерел та глибоко опрацьовувати їх текст, формулюючи власні висновки та судження;
  • надто великі цитати не варто залишати недоторканими, краще їх використовувати з інформаційною метою;
  • перефразувати речення, підшукуючи синоніми, уникати рідкісних виразів, властивих іншому автору;
  • відмовитися від використання стійких вступних виразів;
  • наскільки можна скорочувати кількість специфічних термінів, які у великій кількості і так містяться зазвичай у законах;
  • використовувати якомога більше малюнків у роботі. Малюнок може містити різні статистичні дані, формули тощо.

Якщо знайти картинку з потрібною формулою не виходить, то нічого не заважає зробити знімок екрану з власним набраним текстом. Щоправда, не варто надто зловживати цим способом унікалізації.

А взагалі краще вибирати рідкісну тему для дослідження. Звичайно, писати її буде важче, адже матеріалів буде небагато, але, з іншого боку, впоравшись із нею в майбутньому не буде труднощів із дипломом. Тим більше, що більшість науковців досить охоче йдуть назустріч студентам, які пропонують свої тематики робіт. Адже наука має бути не просто заради “галочки”, вона має приносити задоволення та користь.

 

Які методи унікалізації не працюють?

“Чорні” способи підвищення унікальності при написанні курсової роботи по праву сьогодні ні для кого не під секретом. Про них знають не тільки заповзятливі студенти та недобросовісні компанії, які пропонують написати курсову за день або перетворити копіпаст на автентичний науковий шедевр, а й програми, які перевіряють текст на наявність плагіату. Те, що раніше працювало добре, сьогодні вже не працює зовсім:

  • заміна російських літер на схожі літери з англійською розкладкою (наприклад, “о”, “р”, “с”);
  • вставка прихованого унікального тексту – якоря (друкується текст та всі літери у ньому білим);
  • вставка різних символів мікроскопічним (не більше одиниці) шрифтом;
  • спеціальні невеликі друкарські помилки за текстом і т.д.

Чи варто ризикувати своєю репутацією, щоб отримати бажаний результат – допуск до захисту? Вирішувати вам! Але в більшості випадків такі хитрощі вже розпізнаються на раз-два.

Якщо ж курсова робота по праву все ж таки потрібна, але шукати матеріали для неї ніколи і вже, тим більше, не вдається сидіти їх і аналізувати, тоді можна замовити курсову в компанії «Інформ Сервіс». Ми гарантуємо високу якість готової роботи та маємо величезний досвід за плечима. Наш авторський колектив із радістю візьметься за будь-яку тему, пов’язану з договірними відносинами, криміналізацією злочинів, методикою криміналістичних досліджень, місцевими та загальнодержавними податками і не лише.

Крім високої якості надання послуг, ми також можемо похвалитися:

  • пунктуальністю. Усі роботи виконуються у чітко обумовлені терміни, адже виконавці розуміють, що порушення дедлайну загрожує несприятливими наслідками для студента;
  • доступними цінами на ринку (не на шкоду якості).

 

  • Які наслідки розкриття плагіату у роботі?

У кожному разі вони будуть свої. Якщо здати роботу раніше терміну та отримати її на доопрацювання, а потім все виправити до захисту, то постраждає лише репутація. Якщо ж принести роботу з плагіатом в останній день, то навряд чи вдасться переробити її вчасно – як результат, академічна заборгованість і ризик відрахування.

  • А чи є роботи для унікалізації?

У мережі можна натрапити на різні пропозиції, але, як правило, такі штуки вже не працюють. Саме тому, замовлення курсової у фахівців обходиться дещо дорожче, ніж у перших осіб, що попалися.

Не знаєш, з чого почати?

Звертайся по допомогу!

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

      Замовити дзвінок

      Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних