«Інформ-Сервіс» - це якісні студентські роботи на замовлення

Допомагаємо студентам вже більше 19 років

Наші переваги

Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій на сесії!

Професійних авторів

282

Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

Гарантія якості!

100%

Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

Замовники

25 250

Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

pravky

Необмежена кількість правок

pravky

Поетапна
оплата

pravky

Висока унікальність
робіт

pravky

100% гарантія повернення коштів

Наші послуги

У нас є все, щоб зробити ваше життя
більш приємним і безтурботним

services

Дипломна робота

Обсяг роботи:

від 50 сторінок

Термін виконання:

від 10 днів

Безкоштовні правки:

Необмежено

Безкоштовні матеріали:

План, претентація, доповідь, звіт про унікальність

4500 грн

services

Курсова робота

Обсяг роботи:

від 30 сторінок

Термін виконання:

від 5-х днів

Безкоштовні правки:

Необмежено

Безкоштовні матеріали:

План, претентація, доповідь, звіт про унікальність

1000 грн

services

Магістерська робота

Обсяг роботи:

від 30 сторінок

Термін виконання:

від 10 днів

Безкоштовні правки:

Необмежено

Безкоштовні матеріали:

План, претентація, доповідь, звіт про унікальність

4600 грн.

services

Звіт з практики

Обсяг роботи:

від 10 сторінок

Термін виконання:

від 5 днів

Безкоштовні правки:

Необмежено

Безкоштовні матеріали:

Щоденник, супровід до захисту, звіт про унікальність, гарантія

1000 грн.

Як працює сервіс?

 • 1

  Оформіть заявку

  Заповнення анкети займає до 5 хвилин

 • 2

  Внесіть передоплату

  Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

 • 3

  Спілкуйтеся з менеджером

  Менеджер відповість на всі поточні питання

 • 4

  Скачайте готову роботу

  Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

 • 5

  Залиште відгук

  Оцініть роботу автора

Дипломні та курсові роботи на замовлення

Написання студентських робіт у відповідності з усіма вимоги – доволі складна задача, яка не посилає всім відмінникам, що вже говорити про тих, хто ледь встигає у навчанні. В той же час оминути ці “чудові” роботи аж ніяк не можна, проте можна полегшити собі житті та делегувати їх написання фахівцям. Це дозволить звільнити свій час і водночас досягти бажаного результату. Автори підберуть актуальну літературу по темі дослідження, проаналізують її, підготують унікальний текст, а також оформлять все у відповідності з поставленими вимогами – звичайно у тому випадку, якщо ви звернетесь саме до нас.

Гарантії та переваги «Інформ Сервіс» 

Звернутися до фахівців “Інформ Сервіс” варто з наступних причин:

 • ми гарантуємо бездоганну якість виконання. Наша курсова робота чи текст диплому на замовлення точно не стане приводом для нарікань наукового керівника. У роботах немає плагіату, вони завжди мають достатній рівень унікальності тощо. Адже виконавцями проєктів є викладачі провідних вишів, які мають наукові ступені, вчені звання. Також ми виконуємо всі роботи відповідно до ДСТУ та методичних рекомендацій кафедри ВНЗ;
 • у нас доступні ціни на замовлення будь-якої складності. Вартість роботи на замовлення в кожному випадку узгоджується індивідуально, однак для прикладу ціна магістерської складає близько 4600 грн (ціна роботи залежить від того, яка кількість сторінок має бути, якою має бути унікальність роботи тощо);
 • ми чудово знаємо, що таке дедлайн й завжди відправляємо курсову роботу, диплом вчасно та вкрай відповідально ставимось до вашого завдання.
>

Замовте роботу

прямо зараз !

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Найпоширеніші питання

  • ?

   Від чого залежить вартість роботи?

   Наша компанія “Інформ Сервіс” надає величезний перелік послуг як студентам, так і науковцям й тому визначити вартість тієї чи іншої роботи одразу важко. Адже, наприклад, реферат для семінарського заняття й реферат аспіранта - зовсім різні речі. Однак, вартість курсової роботи, диплому тощо залежить також від спеціальності з якої виконується робота (наші автори пишуть роботи з менеджменту, філософії, педагогіки, психології, юриспруденції та інших спеціальностей, тому до нас звертаються студенти з усіх ВНЗ України), теми дослідження (ні для кого не секрет, що з однієї теми є безліч джерел, а з іншої може їх бути вкрай мало й на опрацювання треба буде більше часу), бажаних строків написання тексту дипломної роботи, курсової роботи та інших студентських письмових робіт.

  • ?

   Як замовити студентську роботу?

   “Інформ Сервіс” робить все для того, щоб співпраця з нею була максимально комфортною для замовників з різних куточків України. Оформити замовлення на написання дипломного проєкту, написання курсової роботи, підготовку дисертації тощо можна в нашому офісі в столиці, через зручний для себе месенджер. Також на сайті передбачена можливість заповнення форми для зворотного зв'язку. На те, щоб залишити заявку на виконання роботи на замовлення вам треба буде витратити лише декілька хвилин свого часу.

  • ?

   Як сплатити замовлення?

   Ми потурбувались про те, щоб клієнтам було зручно не тільки спілкуватись з менеджером, а й оплачувати наші послуги, тому сплатити за написання курсової роботи, написання диплому на замовлення можна через Приват24, готівкою в Києві, шляхом переведення коштів на розрахунковий рахунок компанії.

  • ?

   Ви працюєте онлайн?

   Звісно! Й це ще одна з причин, чому з нами співпрацюють студенти з усіх міст України. Замовити реферати курсові дипломні, узгодити вимоги, яким мають відповідати дипломні роботи на замовлення, визначити термін виконання та сплатити виконання курсової роботи чи реферату ви можете онлайн без будь-яких проблем. Все максимально просто, зручно та комфортно.

  • ?

   Чи можу я не оплачувати роботу після оцінки замовлення, якщо мене не влаштувала ціна?

   Так, після того, як ви залишаєте замовлення нашому менеджеру останній підбирає автора та узгоджує з ним всі деталі, після - узгоджує з вами ціну проєкту (зазначимо, що всі корективи є безкоштовними у випадку, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану й тому для вас це буде остаточна ціна).Якщо вас влаштовує те, скільки ви маєте сплатити за курсову роботу на замовлення та строки підготовки, то ви вносите 50% вартості (зробити це можна онлайн чи в офісі компанії). Тільки після внесення передплати автор приступає до роботи. Залишок вноситься по готовності роботи.

  • ?

   Я можу спілкуватися безпосередньо з автором, який буде писати мені роботу?

   Ні, будь-яка комунікація між автором та замовником виключена. Студент ніколи не знає хто пише йому курсову роботу тощо, а автор не знає для кого ним виконуються дипломні роботи, звіти тощо. Адже політика конфіденційності - це дуже важливий момент, коли йдеться про репутацію освітян.

  • ?

   Чи можу я купити готові курсові дипломні роботи?

   Так. Ми працюємо на результат, піклуємося про свою репутацію та репутацію своїх замовників й тому відправляємо тільки ті роботи, з якими вийти на захист не буде соромно. Гарні курсові роботи, дипломні роботи - це результати самостійного дослідження, в яких містяться актуальні дані, які є оформленими відповідно до ДСТУ, в яких кількість сторінок збігається із обсягом, який визначений в методичних рекомендаціях кафедри на якій відбувається написання та захист студентських робіт.

  • ?

   Які гарантії, що, отримавши оплату, ви не пропадете?

   Ми завжди виконуємо роботи якісно і вчасно, про це свідчать відгуки клієнтів нашої компанії. Переглянути їх ви можете на нашому сайті чи інших незалежних ресурсах. Нам довіряють написання дипломних робіт, рефератів, доповідей тощо й ми завжди виправдовуємо надії студентів та викладачів щодо співпраці з нами.

  Контакти

   Залиште заявку

   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних