Вартість та термін виконання робіт

 Вид роботиВартістьТермін виконання 
1Тези на конференціювід 500 грн.від 1 дняЗаказать
2Публікація наукових статейвід 1700 грн.від 1 місяцяЗаказать
3Публікація в журналах SCOPUS / WOSвід 9000 грн.від 30 днівЗаказать
4Стаття Scopus / WoSвід 9500 грн.від 14 днівЗаказать
5Есевід 200 грн.від 1 дняЗаказать
6Кресленнявід 500 грн.від 5 днівЗаказать
7Творчі та індивідуальні роботивід 200 грн.від 1 дняЗаказать
8Рішення задачвід 200 грн.від 1 дняЗаказать
9Рецензіявід 200 грн.від 1 дняЗаказать
10Розділ дипломної роботивід 1500 грн.від 5 днівЗаказать
11Роздатковий матеріалвід 300 грн.від 1 дняЗаказать
12Презентаціявід 300 грн.від 1 дняЗаказать
13Підвищення унікальності текстудоговірнавід 1 дняЗаказать
14Доопрацювання готової роботивід 200 грн.від 1 дняЗаказать
15Доповідь на захиствід 200 грн.від 1 дняЗаказать
16Диплом MBA на Замовленнявід 4900 грн.від 14 днівЗаказать
17Білети на іспитвід 200 грн.від 1 дняЗаказать
18Бізнес-планвід 900 грн.від 5 днівЗаказать
19Анотаціявід 300 грн.від 1 дняЗаказать
20Реферат на замовленнявід 250 грн.від 1 дняЗаказать
21Публікація статті ВАК [Фахова] на Замовленнявід 2200 грн.від 3 тижнівЗаказать
22Контрольні роботи на Замовленнявід 200 грн.від 1 дняЗаказать
23Монографіявід 56000 грн.від 30 днейЗаказать
24Реферат для аспірантуривід 1900 грн.від 7 днівЗаказать
25Підбір теми дисертаціївід 2800 грн.від 10 днівЗаказать
26Статті ВАК [Фахові]від 2900 грн.від 10 днівЗаказать
27Магістерська робота на Замовленнявід 3400 грн.від 10 днівЗаказать
28Автореферат дисертаціївід 5000 грн.від 10 днівЗаказать
29Дисертація на Замовленнявід 85000 грн.від 6 міс.Заказать
30Інші роботивід 200 грн.від 1 дняЗаказать
31Звіт з практики на Замовленнявід 600 грн.від 5 днівЗаказать
32Курсова робота на Замовленнявід 600 грн.від 3-х днівЗаказать
33Статті для студентіввід 1000 грн.від 3 днівЗаказать
34Дипломна робота на Замовленнявід 3000 грн.від 10 днівЗаказать
 
У вартість робіт на замовлення входить:
 1. Авторське виконання роботи спеціалістом з вищою освітою.
 2. Супровід до захисту.
 3. Гарантія, тобто виправлення будь-яких зауважень від наукового керівника.
 4. Роздруківка і електронний варіант роботи.
 5. Перевірка в системі Антиплагіат.
 
Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту
section_padding

Вартість роботи: з чого складається і як формується

 

Результати будь-якої інтелектуального праці – це творчий і кропіткий процес. Її вартість встановлюється виходячи з переліку факторів, які ми постараємося докладно розглянути нижче. Наша цінова політика сформована таким чином, щоб відображати максимально оптимальне співвідношення Ціна – Якість.

 

Оцінка вартості роботи: загальні моменти

 

Є кілька основних факторів, які практично зі стовідсотковою точністю визначають вартість роботи:

 • вид роботи;
 • обсяг роботи;
 • строки виконання;
 • складність тематики;
 • наявність практичної частини (дослідження, аналітики, розробок тощо);
 • рівень унікальності (оригінальності) тесту.

Як формується ціна на основі перших п’яти пунктів, в цілому зрозуміло. Але про рівень унікальності слід згадати окремо. Тут ціноутворення не так лінійно.

 

Унікальність роботи: основні гарантії та вимоги до робіт

 

У деяких випадках унікальність не потребує додаткових уточнень. Приміром, есе як вид роботи має бути повністю авторським. Реферат, у свою чергу, зовсім не передбачає оригінального тексту. Це мається на увазі за умовчанням. Але якщо при замовленні будуть інші уточнення, то всі питання можна буде обговорити з менеджером.

 

ВАЖЛИВО! Наші фахівці виконують багато робіт і роблять це на постійній основі. Тому вони знають, як має виглядати та чи інша робота. Якщо клієнт не представляє ніяких додаткових вимог, то робота буде написана згідно загальноприйнятому стандарту.

 

Але найчастіше рівень унікальності тексту впливає саме на вартість дипломної роботи. В університетах студентів лякають ретельною перевіркою і недопуском. У тому випадку, якщо виявлення плагіату виявляться у великій кількості. Написання максимально унікального тексту – завдання, що викликає сум’яття навіть у досвідченого студента. У нього вже склалася звичка писати текст, базуючись на цитатах інших вчених. А також, чужих розробках і наявних у відкритому доступі даних. Виходячи з нових вимог, написання оригінального тексту дипломної роботи бачиться як великий твір по темі.

 

ВАЖЛИВО! Дипломну роботу ми не вигадуємо «від себе» і не пишемо масивний переказ. Розробка тексту відбувається за тим же принципом, що і будь-яка наукова робота. Аналіз джерел, їх узагальнення і власні висновки.

 

Унікальність дипломної роботи можна підвищити технічно. Наприклад, зробити рерайт тексту, але це і є переписування у форматі переказу. Програми перевірки на плагіат покажуть високий відсоток авторського тексту. Однак це неявний плагіат, який буде помітний досвідченому оку дипломного керівника. Отже, якісне виконання дипломної роботи з високим відсотком оригінальності вимагає деяких навичок і напрацьованих умінь. Якщо ви не впевнені у своїх силах, оптимальною ідеєю буде замовити магістерську роботу у досвідчених фахівців. Автори, які пишуть дипломні роботи на замовлення, дотримуються всіх вимог по перевірці роботи на плагіат, виконуючи як творчо, так і технічно унікальний текст.

 

Вартість дипломної роботи: особливості та нюанси оцінювання

 

Найбільшу складність оцінки вартості викликають саме дипломні роботи. У цієї категорії існує декілька підвидів робіт, і вони розрізняються в першу чергу за складністю:

 1. Випускна робота (для молодшого спеціаліста, учня коледжу);
 2. Бакалаврська робота;
 3. Дипломна робота спеціаліста;
 4. Магістерська робота (іноді – магістерська дисертація).

 

ЦІКАВО! Усі зазначені види робіт є дипломними. Але в залежності від освітньо-кваліфікаційного рівня вони поділяються на види.

 

Ціна на дипломну роботу варіюється в залежності від спеціальності. Наприклад, робота, що вимагає аналітичного ухилу, за вартістю буде дорожче, ніж теоретична розробка. Робота по програмуванню не може коштувати стільки ж, скільки з правознавства – це різні за складністю завдання. Важливий аспект оцінки дипломної роботи – це її супровід до захисту. Дипломна робота – це не тільки текст, написаний і проданий вам як гарячий пиріжок. Процес здачі роботи має етапність, від узгодження плану до успішного захисту з виступом перед членами комісії. Пропуск якогось етапу ускладнює можливість успішно прийти захист. Ми супроводжуємо всі замовлені у нас дипломні роботи, включаючи до наших послуг весь комплекс підготовки. У наведеному вище прикладі – ми весь час підтримуємо пиріжок свіжим, щоб до захисту він був не просто їстівним, але і смачним.

 

На формування ціни дипломної роботи впливає обсяг тексту. Універсальний стандарт – 100 сторінок – в останні роки оптимізується (читай: зменшується), і деякі вузи переходять на практику «що менше, то краще», зрізуючи обсяг дипломної до 50-60 сторінок. Але вимоги до розкриття суті зберігаються. Студента просто стискують в обсязі, а кількість завдань залишається такою же, і потребує детальної проробки. Тому вартість виконання здешевлюється, але не суттєво. Отже, щоб точно визначити вартість дипломної роботи, необхідно вказати вимоги до неї, спеціальність та тему, наявність методички та узгодженого плану, обсяг роботи і терміни її здачі, а також рівень унікальності тексту. Якщо є необхідність в додатковому матеріалі, а саме статті і публікації по дипломній, ми врахуємо і це.

 

Вартість курсової роботи: особливості та нюанси оцінювання

 

Ціна курсової роботи залежить від спеціальності, обсягу, вимог до унікальності та інше. Іноді впливають на вартість і терміни виконання. Розглянемо деякі змінні. Спеціальність, як правило, має вплив на вартість, але лише в тому випадку, якщо це технічна дисципліна. Оскільки, при цьому варіанті крім текстової частини часто необхідно робити креслення, створювати програми тощо. Обсяг курсових робіт різниться в більшій своїй мірі в залежності від курсу на якому перебуває студент. Приміром, на першому-другому курсі пишуться роботи в межах 25-30 сторінок, а ось на третьому-четвертому вже 30-45 сторінок.

 

Унікальність, звичайно, має вплив на ціну курсової роботи, але меншу, так як у середньому для усіх робіт незалежно від курсу і обсягу пред’являються вимоги приблизно однакові. Тому, найбільш чітка ціна для курсової роботи на замовлення може бути сформована при врахуванні описаних вище факторів.

 

Яка ціна звіту з практики?

 

Звіт з практики є одним з видів атестації і доставляє студентам дуже багато клопоту. Не секрет, що учні вищих навчальних закладів через брак часу вдень присвячують виконанню даного завдання свій нічний час. Щоб повноцінно відпочити і не відчувати зайвих хвилювань з приводу термінів виконання, краще всього замовити звіт з практики в компанії Інформ-Сервіс, ціна якого буде відповідати високій якості.

 

Кожен рік змінюються і підвищуються вимоги до звіту по практиці, необхідно детальніше і глибше проводити аналіз. Вартість даного виду роботи в нашій компанії починається від 850 грн. Пишеться фахівцем у відповідності з усіма вимогами і побажаннями. Ціна абсолютно виправдана, так як студент отримує:

 1. Якісно виконану роботу, яка відповідає методичним вимогам конкретного викладача.
 2. Абсолютно унікальний перевірений текст.
 3. Всі доробки вносяться безкоштовно.
 4. Мінімальні терміни виконання та фінансові гарантії.

Вартість звіту з практики безпосередньо залежить від обсягу і вимог, які висуваються вашим науковим керівником та методичними рекомендаціями Вузу.

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Хто пише у вас роботи? Всі роботи у нас пишуть фахівці з вищою освітою, аспіранти та кандидати наук. Кожен автор виконує тільки ті роботи, які відповідають його спеціальності. Ніяких універсальних авторів, які пишуть з усіх предметів, у нас немає.
Скільки часу ви будете писати роботу? Терміни по всіх роботах визначаються індивідуально в залежності від складності та вимог. Стандартно на курсову потрібно від 7 днів, на дипломну від 30 днів, на дисертацію від 6 місяців.
Як можна замовити роботу? Замовлення ви можете оформити на сайті заповнивши заявку, у нас в офісі або ж по телефону. Менеджер задасть Вам уточнюючі питання і повідомить вартість. Після узгодження термінів і деталей Ви вносите передоплату в розмірі 50% (про що отримуєте чек) і ми приступаємо до роботи.
Я можу контролювати процес виконання моєї роботи? Так, за вами буде закріплений особистий менеджер, який буде Вас повідомляти про всі етапи роботи над Вашим замовленням.
Яка вартість підготовки роботи? Ціна роботи залежить від багатьох факторів – обсягу, теми, вимог, % унікальності, який вимагає Ваш ВУЗ та інших. Курсові починаються від 650 грн., Магістерські от 4500 грн.
Які гарантії, що робота пройде на захисті? На всі наші роботи ми даємо гарантію до самого захисту. Будь-які виправлення зауважень від наукового керівника ми вносимо абсолютно безкоштовно в рамках затвердженого плану. А в тому випадку якщо ми не впораємося з нашою роботою - ми повернемо Вам гроші.