ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Вид роботи
Ціна
Терміни виконання
 
1Анотаціявід 300 грн.від 1 дняЗамовити
2Бізнес планвід 900 грн.від 5 днівЗамовити
3Білети на іспитвід 200 грн.від 1 дняЗамовити
4Диплом MBAвід 4900 грн.від 14 днівЗамовити
5Дипломна роботавід 3000 грнвід 10 днівЗамовити
6Доопрацювання готової роботивід 200 грн.від 1 дняЗамовити
7Доповідь на захиствід 200 грн.від 1 дняЗамовити
8Есевід 200 грн.від 1 дняЗамовити
9Звіт з практикивід 600 грн.від 5 днівЗамовити
10Інші роботивід 200 грн.від 1 дняЗамовити
11Контрольні роботивід 200 грн.від 1 дняЗамовити
12Кресленнявід 500 грн.від 5 днівЗамовити
13Курсова роботавід 800 грнвід 5-х днівЗамовити
14Магістерська роботавід 3400 грн.від 10 днівЗамовити
15Мотиваційний листвід 600 грнвід 1 дняЗамовити
16Підвищення унікальності текстудоговірнавід 1 дняЗамовити
17Презентаціявід 300 грн.від 1 дняЗамовити
18Реферативід 250 грн.від 1 дняЗамовити
19Рецензіявід 200 грн.від 1 дняЗамовити
20Рішення задачвід 200 грн.від 1 дняЗамовити
21Роздатковий матеріалвід 300 грн.від 1 дняЗамовити
22Розділ дипломної роботивід 1500 грн.від 5 днівЗамовити
23Статті для студентіввід 1000 грн.від 3 днівЗамовити
24Творчі та індивідуальні роботивід 200 грн.від 1 дняЗамовити

Наші переваги

Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій на сесії!

Професійних авторів

282

Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

Гарантія якості!

100%

Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

Замовники

25 250

Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

pravky

Необмежена кількість правок

pravky

Поетапна
оплата

pravky

Висока унікальність
робіт

pravky

100% гарантія повернення коштів

У вартість робіт на замовлення входить:

 • Авторське виконання роботи спеціалістом з вищою освітою.
 • Супровід до захисту.
 • Гарантія, тобто виправлення будь-яких зауважень від наукового керівника.
 • Роздруківка і електронний варіант роботи.
 • Перевірка в системі Антиплагіат.

Як працює сервіс?

 • 1

  Оформіть заявку

  Заповнення анкети займає до 5 хвилин

 • 2

  Внесіть передоплату

  Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

 • 3

  Спілкуйтеся з менеджером

  Менеджер відповість на всі поточні питання

 • 4

  Скачайте готову роботу

  Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

 • 5

  Залиште відгук

  Оцініть роботу автора

>

Замовте роботу

прямо зараз !

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Вартість роботи: з чого складається і як формується?

  Результати будь-якої інтелектуальної праці – це творчий і кропіткий процес. Її вартість встановлюється виходячи з переліку факторів, які ми постараємося докладно розглянути нижче. Наша цінова політика сформована таким чином, щоб відображати максимально оптимальне співвідношення Ціна – Якість.

  Оцінка вартості роботи: загальні моменти. Є кілька основних факторів, які практично зі стовідсотковою точністю визначають вартість роботи:

  • вид роботи;
  • обсяг роботи;
  • строки виконання;
  • складність тематики;
  • наявність практичної частини (дослідження, аналітики, розробок тощо);
  • рівень унікальності (оригінальності) тесту.

  Як формується ціна на основі перших п’яти пунктів, в цілому зрозуміло. Але про рівень унікальності слід згадати окремо. Тут ціноутворення не так лінійно.

  Унікальність роботи: основні гарантії та вимоги до робіт

  У деяких випадках унікальність не потребує додаткових уточнень. Приміром, есе як вид роботи має бути повністю авторським. Реферат, у свою чергу, зовсім не передбачає оригінального тексту. Це мається на увазі за умовчанням. Але якщо при замовленні будуть інші уточнення, то всі питання можна буде обговорити з менеджером. Наші фахівці виконують багато робіт і роблять це на постійній основі. Тому вони знають, як має виглядати та чи інша робота. Якщо клієнт не представляє ніяких додаткових вимог, то робота буде написана згідно загальноприйнятому стандарту.

  Але найчастіше рівень унікальності тексту впливає саме на вартість дипломної роботи. В університетах студентів лякають ретельною перевіркою і недопуском. У тому випадку, якщо виявлення плагіату виявляться у великій кількості. Написання максимально унікального тексту – завдання, що викликає сум’яття навіть у досвідченого студента. У нього вже склалася звичка писати текст, базуючись на цитатах інших вчених. А також, чужих розробках і наявних у відкритому доступі даних. Виходячи з нових вимог, написання оригінального тексту дипломної роботи бачиться як великий твір по темі.

  Дипломну роботу ми не вигадуємо «від себе» і не пишемо масивний переказ. Розробка тексту відбувається за тим же принципом, що і будь-яка наукова робота. Аналіз джерел, їх узагальнення і власні висновки.

  Унікальність дипломної роботи можна підвищити технічно. Наприклад, зробити рерайт тексту, але це і є переписування у форматі переказу. Програми перевірки на плагіат покажуть високий відсоток авторського тексту. Однак це неявний плагіат, який буде помітний досвідченому оку дипломного керівника. Отже, якісне виконання дипломної роботи з високим відсотком оригінальності вимагає деяких навичок і напрацьованих умінь. Якщо ви не впевнені у своїх силах, оптимальною ідеєю буде замовити магістерську роботу у досвідчених фахівців. Автори, які пишуть дипломні роботи на замовлення, дотримуються всіх вимог по перевірці роботи на плагіат, виконуючи як творчо, так і технічно унікальний текст.

  Вартість дипломної роботи: особливості та нюанси оцінювання

  Найбільшу складність оцінки вартості викликають саме дипломні роботи. У цієї категорії існує декілька підвидів робіт, і вони розрізняються в першу чергу за складністю:

  1. Випускна робота (для молодшого спеціаліста, учня коледжу);
  2. Бакалаврська робота;
  3. Дипломна робота спеціаліста;
  4. Магістерська робота (іноді – магістерська дисертація).

  Усі зазначені види робіт є дипломними. Але в залежності від освітньо-кваліфікаційного рівня вони поділяються на види.

  Ціна на дипломну роботу варіюється в залежності від спеціальності. Наприклад, робота, що вимагає аналітичного ухилу, за вартістю буде дорожче, ніж теоретична розробка. Робота по програмуванню не може коштувати стільки ж, скільки з правознавства – це різні за складністю завдання. Важливий аспект оцінки дипломної роботи – це її супровід до захисту. Дипломна робота – це не тільки текст, написаний і проданий вам як гарячий пиріжок. Процес здачі роботи має етапність, від узгодження плану до успішного захисту з виступом перед членами комісії. Пропуск якогось етапу ускладнює можливість успішно прийти захист. Ми супроводжуємо всі замовлені у нас дипломні роботи, включаючи до наших послуг весь комплекс підготовки. У наведеному вище прикладі – ми весь час підтримуємо пиріжок свіжим, щоб до захисту він був не просто їстівним, але і смачним.

  На формування ціни дипломної роботи впливає обсяг тексту. Універсальний стандарт – 100 сторінок – в останні роки оптимізується (читай: зменшується), і деякі вузи переходять на практику «що менше, то краще», зрізуючи обсяг дипломної до 50-60 сторінок. Але вимоги до розкриття суті зберігаються. Студента просто стискують в обсязі, а кількість завдань залишається такою же, і потребує детальної проробки. Тому вартість виконання здешевлюється, але не суттєво. Отже, щоб точно визначити вартість дипломної роботи, необхідно вказати вимоги до неї, спеціальність та тему, наявність методички та узгодженого плану, обсяг роботи і терміни її здачі, а також рівень унікальності тексту. Якщо є необхідність в додатковому матеріалі, а саме статті і публікації по дипломній, ми врахуємо і це.

  Вартість курсової роботи: особливості та нюанси оцінювання

  Ціна курсової роботи залежить від спеціальності, обсягу, вимог до унікальності та інше. Іноді впливають на вартість і терміни виконання. Розглянемо деякі змінні. Спеціальність, як правило, має вплив на вартість, але лише в тому випадку, якщо це технічна дисципліна. Оскільки, при цьому варіанті крім текстової частини часто необхідно робити креслення, створювати програми тощо. Обсяг курсових робіт різниться в більшій своїй мірі в залежності від курсу на якому перебуває студент. Приміром, на першому-другому курсі пишуться роботи в межах 25-30 сторінок, а ось на третьому-четвертому вже 30-45 сторінок.

  Унікальність, звичайно, має вплив на ціну курсової роботи, але меншу, так як у середньому для усіх робіт незалежно від курсу і обсягу пред’являються вимоги приблизно однакові. Тому, найбільш чітка ціна для курсової роботи на замовлення може бути сформована при врахуванні описаних вище факторів.

  Яка ціна звіту з практики?

  Звіт з практики є одним з видів атестації і доставляє студентам дуже багато клопоту. Не секрет, що учні вищих навчальних закладів через брак часу вдень присвячують виконанню даного завдання свій нічний час. Щоб повноцінно відпочити і не відчувати зайвих хвилювань з приводу термінів виконання, краще всього замовити звіт з практики в компанії Інформ-Сервіс, ціна якого буде відповідати високій якості.

  Кожен рік змінюються і підвищуються вимоги до звіту по практиці, необхідно детальніше і глибше проводити аналіз. Вартість даного виду роботи в нашій компанії починається від 850 грн. Пишеться фахівцем у відповідності з усіма вимогами і побажаннями. Ціна абсолютно виправдана, так як студент отримує:

  1. Якісно виконану роботу, яка відповідає методичним вимогам конкретного викладача.
  2. Абсолютно унікальний перевірений текст.
  3. Всі доробки вносяться безкоштовно.
  4. Мінімальні терміни виконання та фінансові гарантії.

  Вартість звіту з практики безпосередньо залежить від обсягу і вимог, які висуваються вашим науковим керівником та методичними рекомендаціями Вузу.

  Найпоширеніші питання

  • ?

   Чому саме ми?

   Безкоштовні доопрацювання, Перевірка на плагіат всіх робіт, 100% Гарантія повернення коштів, Договір, Фізичний офіс в м.Київ

  • ?

   Скільки часу делаеться робота?

   Час виконання залежить від самої роботи. Реферати та контрольні від 1 дня; Курсові від 3 днів; Дипломні від 10 днів.

  • ?

   Я пройду Антиплагіат?

   Звісно. Всі Наші роботи пишуться на замовлення і без використання готових текстів з Інтернет

  • ?

   Від чого залежить ціна?

   Як правило від типу роботи, предмета, теми, термінів і вимог

  • ?

   Як довго Ви будете оцінювати вартість роботи?

   У робочий день нам потрібно 30 хвилин. У вихідний від одного до двох годин

  Вузи для яких робимо

  Контакти

   Залиште заявку

   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних