Підвищення унікальності тексту

Підвищення унікальності тексту

від 1 дня
договірна

Перевірка на плагіат зупинила «на кореню» багато результатів студентської творчості. Грамотний, опрацьований, цікавий, але неунікальний диплом не буде допущений до захисту, стаття до публікації, тези – до презентації. І це логічно, адже як знати, що авторська робота, а не просто списана з двох-трьох джерел. Якщо ви не знаєте, як перевірити роботу на плагіат або підвищити унікальність – автори компанії «Інформ-Сервіс» виконують таку послугу на замовлення. Ми працюємо швидко та якісно, дотримуємо рівень по кожному виду роботи і видаємо максимально можливі результати без шкоди змісту.

section_padding

ЩО ТАКЕ УНІКАЛЬНИЙ ТЕКСТ?

 

З ситуаціями, коли, наприклад, курсова робота скачується з Інтернету і презентується вчитель у початковому вигляді, все зрозуміло. Це зухвалість, яку не варто дозволяти, і вищий прояв ліні. Навряд чи такий підхід допоможе у навчанні та подальшому житті. Але як бути з матеріалом, який пишеться власноруч, з декількох джерел або з голови, але при перевірці виявляється неунікальним? Це не означає, що ви безграмотні. Пояснення досить просте:

 • наукові терміни;
 • звичні формулювання;
 • широко поширені мовні звороти;
 • вузька тематика;
 • власні імена, назви установ, творів, вказівки авторів;
 • посилання на джерела, законодавчі норми.

Ці пункти – головні «вороги» унікальності. З іншого боку, без них не обійтися, адже науково-публіцистичний стиль перетвориться в абстрактний твір на вільну тему.

 

Як бути? Є два сценарії:

 1. Ви самостійно підготували курсову, частину диплому або дисертації, наукову статтю. Все подобається, але Антиплагіат, на жаль, виділяє кольорові неунікальні фрагменти.

Запам’ятайте – ви молодці! Це перше. Друге – довірте ограновування підготовленої вами «коштовності» (ваші зусилля сміливо можна так назвати!) фахівцям. Наші автори вміють і знають, як підвищити унікальність роботи до потрібного рівня.

 1. Ви довірили написання курсової чи дипломної роботи на замовлення в нашій компанії. У цьому випадку унікальність не стане проблемою, оскільки робота вважається готовою і буде оплачена тільки, якщо матеріал, у тому числі пройшов перевірку на плагіат з кількох сервісів, навіть якщо задана одна програма.

Немає не вирішуваних завдань, і з нами в цьому легко переконатися. Автори компанії не застосовують заборонені або небажані методи за типом синонімайзу або заміни символів. Тільки ручна праця у поєднанні зі знанням специфіки теми.

Наші гарантії
Ніякого Інтернету, тільки унікальні тексти
Всі автори з вищою освітою
Особистий менеджер стежить за термінами виконання роботи
Договір і чек - гарантія Вашого захисту

Чому замовити підвищення унікальності вигідно в “Інформ Сервіс”?

 

Дві складові успіху – репутація і результат. За цими параметрами наші автори прагнуть до бездоганності. Будь матеріал може відповідати потрібному рівню унікальності, якщо професійно підійти до питання. Для цього у нас є кваліфікація, досвід і бажання. Написання будь якої студентської роботи на замовлення не обходиться без перевірки на плагіат. Навіть якщо мова йде про реферат, де рівень необхідної унікальності не надто високий. Знаємо норми та стандарти по кожному пункту і уникаємо нижніх лімітів, показуючи відсоток унікальності як можна вище.

Наші переваги:

 • Оперативність;
 • Робота з будь-якими темами;
 • Кваліфікація і досвід авторів;
 • Індивідуальний підхід;
 • Лояльна цінова політика;
 • Ручна робота з текстом;
 • Абсолютна конфіденційність.

Текст завжди залишається грамотним, змістовним, інформативним, відповідним нормам оформлення. Додатковою гарантією якості служать безкоштовні доопрацювання і перевірка одразу по кільком ключовим систем Антиплагіат. Нас не лякають низькі цифри унікальності та гарячі терміни!

proccess
Як ми працюємо
1 Информ Сервис
Отримання та оцінка замовлення
2 Информ Сервис
Вносите завдаток
3 Информ Сервис
Виконання роботи
4 Информ Сервис
100% оплата замовлення та отримання готової роботи

Форма замовлення роботи

Предмет*

Вид роботи*

Ім'я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Термін виконання*

Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
testimonials_content

Відгуки наших клієнтів

Питання - відповідь
Ви можете підвищити унікальність тільки одного розділу? Так, ми можемо підвищити унікальність будь-якого обсягу тексту
Ви даєте гарантію? Так, на текст, який буде написаний нами, ми даємо гарантію
У вас можна замовити курсову роботу? Так, звичайно. Ми пишемо будь-які студентські роботи на замовлення
В яких програмах ви перевіряєте унікальність тексту? Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК й інші
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Loading...

Всего комментариев: 0