Дипломні роботи на замовлення
з безкоштовними правками

  Дізнайтеся вартість роботи безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Обсяг роботи

  від 50 сторінок

  Термін виконання

  від 10 днів

  Безкоштовні правки

  Необмежено

  Безкоштовні матеріали

  План, претентація, доповідь, звіт про унікальність

  Замов диплом і отримай чек-лист «Як не спалитись на захисті, якщо диплом робив не сам» у подарунок!

  Наші переваги

  Ми гарантуємо вам впевненість
  та спокій на сесії!

  Професійних авторів

  282

  Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

  Гарантія якості!

  100%

  Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

  Замовники

  25 250

  Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

  pravky

  Необмежена кількість правок

  pravky

  Поетапна
  оплата

  pravky

  Висока унікальність
  робіт

  pravky

  100% гарантія повернення коштів

  У вартість робіт на замовлення входить:

  • Авторське виконання роботи спеціалістом з вищою освітою.
  • Супровід до захисту.
  • Гарантія, тобто виправлення будь-яких зауважень від наукового керівника.
  • Роздруківка і електронний варіант роботи.
  • Перевірка в системі Антиплагіат.

  Як замовити дипломну роботу

  • 1

   Оформіть заявку

   Заповнення анкети займає до 5 хвилин

  • 2

   Внесіть передоплату

   Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

  • 3

   Спілкуйтеся з менеджером

   Менеджер відповість на всі поточні питання

  • 4

   Скачайте готову роботу

   Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

  • 5

   Залиште відгук

   Оцініть роботу автора

  Замовте роботу прямо зараз !

   Залиште заявку
   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

   Замовити дипломну роботу в Києві

   Сучасна освітня система побудована таким чином, що багатьом студентам непросто колись вчитися, адже доводиться посилено працювати, щоб заплатити за дороге навчання. Крім того, студенти, які постійно знаходяться в круговерті університетських предметів і готуються до складання іспитів, можуть просто не подужати ще й написання складної роботи. Чим ближче термін здачі диплому, тим більше починають переживати студенти. І думати на безліччю питань: як написати роботу? Де взяти стільки даних і як їх перевірити? Природно, що без хорошої дипломної роботи закінчити ВУЗ неможливо. Наша компанія пропонує учням Вузів зручне і економічне рішення проблеми. Фахівці компанії «Інформ-Сервіс» напишуть замовлення в найкоротші терміни за доступною ціною, залишаючи студенту спокійний сон, вільний час і гарантію успішного захисту.

   Написання дипломної роботи: яка ціна?

   Написання дипломної роботи — згідно з даними статистики 2020 року, понад 65% студентів вищих навчальних закладів користуються цими послугами. Багато воліють звертатися до знайомих або до тих, у кого замовляли роботу інші студенти, йдучи «перевіреним шляхом». Такі знайомі є не у всіх студентів. Тому тим, хто особисто не знайомий з авторами, доводиться шукати такі послуги в мережі Інтернет, і тут криється основна небезпека. Багато компаній виявляються на перевірку сумнівними: просять занадто низьку або високу ціну за роботу, а роблять неякісно або зовсім зникають після отримання завдатку.

   Де купити дипломну роботу в Києві?

   Що робити, коли потрібна хороша робота, а часу на її написання абсолютно не вистачає? У цьому випадку, найкращий вихід із ситуації – замовити написання дипломної роботи в нашій компанії. Чому саме в «Інформ-Сервіс»? П’ять головних причин:

   1. Досвідчені кваліфіковані фахівці. За написання роботи беруться автори з профільною вищою освітою, яка відповідає спеціальності замовлення. У нашій компанії працюють тільки професіонали – дилетантам тут не місце.
   2. Унікальність і грамотність роботи. У текстах дипломних робіт, написаних фахівцями, ви не знайдете жодної орфографічної, стилістичної або фактологічної помилки. Перед здачею автор уважно вичитує виконану роботу, перевіряє текст на Антиплагіат і грамотність за спеціальними програмами. При написанні роботи, виконавці дотримуються всіх вимог щодо оформлення, які вказані замовником.
   3. Прийнятні ціни. Ми розуміємо, що у більшості студентів немає можливості оплачувати роботи за завищеними цінами – але і не пропонуємо дуже низьку вартість дипломної роботи. Наші ціни сформовані на підставі багатьох чинників (таких як кон’юнктура ринку праці, профільність роботи, кваліфікація автора та багато інших), а не просто бажання збагатитися.
   4. Безкоштовні доопрацювання. Кожен викладач індивідуально оцінює роботи своїх студентів, тому у куратора можуть виникнути певні зауваження чи запитання. У разі, якщо потрібно буде допрацювати або підправити роботу, наші фахівці зроблять це швидко і безкоштовно.
   5. Відповідальність і законність. Компанія «Інформ-Сервіс» — це офіційна юридична особа з юридичними адресами, наша діяльність абсолютно законна. Ми співпрацюємо чесно, і виконуємо дипломні роботи на замовлення в точні терміни. Крім грамотного написання замовлення, ми надаємо студентам гарантію на визначений строк. Вона стане в нагоді, якщо у керівника знайдуться зауваження до роботи.

   Замовивши дипломну роботу в компанії «Інформ-Сервіс», ви істотно полегшите собі життя і позбудетеся від клопотів, з якими неминуче пов’язане написання випускної роботи. Професійні автори напишуть вашу роботу точно в обумовлені терміни за доступною ціною, а за необхідності – розкажуть і пояснять особливості деяких аспектів і фактів.

   Дипломна робота на замовлення терміново

   Ми виконуємо роботи не тільки в плановому порядку – при необхідності, фахівці готові написати замовлення протягом 5-7 днів. Навіть в таких жорстких умовах написання роботи, студент отримує готову і якісну випускну роботу, яка буде відповідати всім вимогам щодо оформлення та змісту. Досить часто студенти звертаються в нашу компанію за допомогою, коли тема роботи дуже специфічна, і студенту ВНЗ не під силу самостійно розкрити її, або недостатньо матеріалів для цього. Наші співробітники візьмуться за роботу будь-якої складності, і зможуть повноцінно розкрити будь-яку тему на основі перевірених, достовірних джерел. Дипломна робота пишеться на основі статей, праць і публікацій відомих і шанованих вчених, які підтвердили свою вчену ступінь. Замовляючи в «Інформ-Сервіс» дипломну роботу, ви можете не сумніватися в її успіху. Професіонали компанії з усіх боків розкриють тему, доведуть висновки і оформлять в суворій відповідності з усіма вимогами викладача.

   Одним з найважливіших аспектів при оцінці дипломної роботи є її унікальність. На жаль, студентам не завжди вдається самостійно домогтися потрібного показника, оскільки копітка робота вимагає багато часу і уваги. Навіть якщо до здачі роботи залишаються рекордно малі терміни (але не менше 5-7 днів!), фахівці компанії напишуть замовлення не гірше, ніж якби писали із запасом часу – різниця буде тільки в ціні послуги. Пишуть роботу кваліфіковані виконавці, тому компанія дає гарантію в успіху і правильності дипломної роботи. Компанія «Інформ-Сервіс» в Києві зберігає особисті дані всіх клієнтів в суворій конфіденційності. Щоб замовити дипломну роботу, слід всього лише заповнити заявку в режимі он-лайн.  Після цього з замовником зв’яжуться менеджери компанії для уточнення подробиць роботи.

   № п/п

   Послуги

   Вартість

   Терміни виконання**

   Гарантія ***

   1 Дипломна робота *

   від 3000 грн.

   від 10 днів

   +

   2 Два розділи дипломної роботи (другий і третій)

   від 2500 грн.

   від 6 днів

   +

   3 Один розділ дипломної роботи (другий чи третій)

   від 1800 грн.

   від 3 днів

   +

   * Доповідь, презентація, рецензія надаються БЕЗКОШТОВНО
   ** Можливе виконання у більш стислі терміни
   *** Будь-які коментарі наукового керівника та у будь-якій кількості виправляються БЕЗКОШТОВНО

   Питання відповідь

   • ?

    Чому саме ми?

    Безкоштовні доопрацювання, Перевірка на плагіат всіх робіт, 100% Гарантія повернення коштів, Договір, Фізичний офіс в м.Київ

   • ?

    Скільки часу делаеться робота?

    Час виконання залежить від самої роботи. Реферати та контрольні від 1 дня; Курсові від 3 днів; Дипломні від 10 днів.

   • ?

    Я пройду Антиплагіат?

    Звісно. Всі Наші роботи пишуться на замовлення і без використання готових текстів з Інтернет

   • ?

    Від чого залежить ціна?

    Як правило від типу роботи, предмета, теми, термінів і вимог

   • ?

    Як довго Ви будете оцінювати вартість роботи?

    У робочий день нам потрібно 30 хвилин. У вихідний від одного до двох годин

   Дипломна робота по предметам

   Вузи для яких робимо

   5 / 5. Голосів 357

   Без голосів

   Оцініть запис
   Контакти

    Залиште заявку
    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних