Кращі IT-вузи України (2020-2021)

programmer
Зміст

Відомий журналіст і кумир сучасної молоді Юрій Дудь не так давно разом зі своєю командою зняв вражаючий сюжет про Кремнієву долину. Про цей центрі умів, інтелектуальної сили і грошей чули багато, але кожен раз така концентрація успіху викликає захоплення.

Знаєте що найцікавіше? Наших хлопців там предостатньо. Це геніальні або просто дуже працьовиті програмісти-айтішники, які повірили в себе (а іноді і від безвиході), виїхали і реалізувалися по повній. Сьогодні вони спонсорують перспективні стартапи, в тому числі на батьківщині.

Хто знає, може саме ви – один з них в далекому, або навіть недалекому, майбутньому. А може нинішньому поколінню абітурієнтів належить і пощастить створити свою Силіконову долину в Україні? Як би там не було, програмування і все його відгалуження – спеціальність майбутнього.

Де її освоїти? Ось кілька варіантів з короткою характеристикою і балом оцінки, складеним спільно експертами і програмістами.

Державний Університет телекомунікацій, місто Київ

Бал оцінки найвищий з усіх варіантів – 3,8. У столичного вищого навчального закладу з великою історією є незаперечні переваги: ​​багаторічні налагоджені контакти з роботодавцями, що спрощує завдання студентів в частині практики і працевлаштування, сильний викладацький склад і потужна сучасна програма навчання.

Сумський державний університет, місто Суми

Максимально гідна альтернатива столичним іменитим ВНЗ. Бал оцінки дорівнює 3,5. Широкий профіль і багато направленість дозволяють встановити комунікації в багатьох сферах, що полегшує життя студентам. Досить сильна освітня програма йде в ногу з часом.

Ще один плюс – у майбутніх програмістів, які є студентами цього університету, фактично немає шансів залишитися поза яскравим і насиченим культурному житті. Погодьтеся, соціалізація айтішникам ой як не завадить.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, місто Харків

Цитадель харківської наукової думки, звичайно ж, не може обійтися без спеціальності програмування. Дипломи цього ВНЗ досить високо котируються і вважаються престижними. Більш того, тут є всі шанси, при бажанні, отримати досить значний багаж знань і навичок, щоб підтвердити диплом в майбутньому вже на практиці.

Сильними сторонами можна назвати досліджувані програми і дисципліни, які набагато ширше, ніж викладають на багатьох інших аналогічних факультетах в університетах України. Викладацький склад, за оцінкою студентів, можна назвати по-хорошому фанатичним. Це справжні знавці своєї справи, яким є чим поділитися. Освіта оцінюється балом вище середнього – 3,2.

Харківський національний університет радіоелектроніки, місто Харків

Без цього навчального закладу складно уявити еліту випускників-програмістів в нашій країні. Тут навчаються справжні технарі з високими амбіціями. Викладацький склад факультету відповідає запитам аудиторії – їм є, що показати і розповісти початківцям програмістам, і в теорії, і, найголовніше, – на практиці.

Сильними сторонами ВНЗ вважається програма навчання, а також можливість співпраці з роботодавцями, так би мовити «не відходячи від каси». Перспективних, талановитих і працьовитих студентів можуть запросити на співбесіду в будь-яку хвилину. Бал оцінювання – 3,05.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, місто Київ

Цілком передбачуваний пункт переліку. В університеті, в тому числі на кафедрі з програмістами, мега сильний викладацький і студентський склад. Така колаборація дозволяє досягти неймовірних результатів в плані навичок, умінь, а найголовніше – подальшої реалізації як фахівця.

До незаперечних плюсів відноситься можливість комунікувати з іноземними колегами, брати участь в програмах по обміну студентами, стажуватися за кордоном. Диплом КНУ вважається одним з найпрестижніших і котируються в країні (а багато хто саме цьому ВУЗу відводять перше місце). Проте, програмісти і дослідники дали високий, але не лідируючий загальний бал – 2,99.

Національний аерокосмічний університет ім.  М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут», місто Харків

Університет знаменитий своєю історією і сильною базовою школою. Викладацький склад входить в еліту наукового сегменту країни. Їх розробки та наукові роботи користуються попитом і знаходять належний відгук. Програма і спектр предметів відповідний.

ВУЗ відрізняється жвавим і різноманітним культурним життям. Хоча тут є деякі проблеми з застарілим обладнанням, вони поступово вирішуються. Однак якщо бути відвертими, такі проблеми є фактично в будь-якому вищому навчальному закладі країни. Бал у ВНЗ дуже навіть конкурентоздатний – 2,9.

Донецький національний технічний університет, Донецька область

Що сказати, переїзд не зашкодив репутації і авторитету ВНЗ. Це, як і раніше, один із найсильніших навчальних закладів в країні з технічних спеціалізацій.  Диплом досить престижний і котирується серед знавців в питаннях програмування. Все це багато в чому заслуга найсильнішого викладацького складу.

Загальний бал оцінки – 2,8. У зв’язку з об’єктивними обставинами виникли деякі проблеми з технічним оснащенням і застарілою програмою, однак ці труднощі фактично усунуті, і сьогодні ВУЗу є, що запропонувати молоді, яка навчатиметься на бюджетній та контрактній основі.

Висновок

Чи є наш рейтинг аргументом вищої інстанції? Звичайно ж ні. Це всього лише результати опитування людей, які мають безпосереднє відношення до програмування. Ми даємо наводку, а ви продовжуйте вибирати, порівнювати. Пропозиції від ВНЗ є фактично в будь-якому регіоні України. І пам’ятайте, з

Загальний бал оцінки – 2,8. У зв’язку з об’єктивними обставинами виникли деякі проблеми з технічним оснащенням і застарілою програмою, однак ці труднощі фактично усунуті, і сьогодні ВУЗу є, що запропонувати молоді, яка навчатиметься на бюджетній та контрактній основі. І пам’ятайте, з компанією «Інформ-Сервіс» будь-яке навчання буде в радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних