Публікація статті в журналах SCOPUS / WOS

Дізнайтеся вартість роботи безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Обсяг роботи

  від 40 тис. знаків

  Термін виконання

  від 30 днів

  Безкоштовні правки

  365 днів

  Безкоштовні матеріали

  Аудит статті, довідка про прийняття

  Наші переваги

  Ми гарантуємо вам впевненість
  та спокій на сесії!

  Професійних авторів

  282

  Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

  Гарантія якості!

  100%

  Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

  Замовники

  25 250

  Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

  pravky

  Необмежена кількість правок

  pravky

  Поетапна
  оплата

  pravky

  Висока унікальність
  робіт

  pravky

  100% гарантія повернення коштів

  Вартість публікації статті в Scopus або Web of Science

  Публікація в Scopus, ціна якої обговорюється суто індивідуально, має ряд нюансів, які слід враховувати.  Перш за все, журнали даних наукометричних баз є англомовними. Але навіть для людей, які знають цю мову, виникнуть труднощі, адже академічна англійська має свою специфіку. Якщо стаття вже якісною англійською – це значно заощадить і час і гроші. Вартість публікації у виданнях Scopus починається від 350 дол. США. Дана ціна вказана в тому випадку, якщо ви будете одним з 4х співавторів в статті. Індивідуальна публікація починається від 650 дол.США. Якщо ж вам необхідний переклад статті на академічну англійську мову – додатково необхідно буде оплатити ще від 100 дол. США (в залежності від обсягу тексту).

  Терміни публікації у Скопус

  Здійснити публікацію в найкоротші терміни можна, тільки виконавши все на професійному рівні, оскільки стаття проходить обов’язкове сліпе рецензування, а іноді і подвійне, то тимчасові рамки можуть розтягнутися і до 9 місяців. У компанії “Інформ-Сервіс” налагоджено співпрацю з багатьма журналами, які входять в базу даних Scopus і WoS і ми маємо можливість позачергового рецензування статей, а також в максимально стислі терміни. Тому ми пропонуємо гарантовану публікацію від 4 місяців.

  Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що стаття буде опублікована в найкоротші терміни. При цьому, ціна за розміщення вашої статті буде оптимізована під ваші фінансові очікування. Телефонуйте вже зараз, і найближчим часом вашу статтю по достоїнству зможуть оцінити іноземні колеги.

  Як замовити публікацію у Скопус

  • 1

   Оформіть заявку

   Заповнення анкети займає до 5 хвилин

  • 2

   Внесіть передоплату

   Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

  • 3

   Спілкуйтеся з менеджером

   Менеджер відповість на всі поточні питання

  • 4

   Скачайте готову роботу

   Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

  • 5

   Залиште відгук

   Оцініть роботу автора

  >

  Замовте роботу

  прямо зараз !

   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

   Публікація наукових статей Scopus і WoS

   Питання про те, чи престижно опублікувати статтю в журналі Scopus або WoS, навіть не стоїть. Міжнародні видання та наукометричні бази цитування – це зовсім інший рівень наукової діяльності.

   Кожен досвідчений вчений або новачок в тій чи іншій сфері знає, як важливо безперервне ведення наукової діяльності та регулярний друк своїх статей в наукових журналах. Такий підхід дає можливість не тільки проявити себе як фахівця, але також заявити про себе в науковому світі. Ми пропонуємо регулярні або разові публікації в журналах ВАК, які цінуються цільовою аудиторією і точно будуть прочитані тими, на кого розраховані.

   Наші менеджери співпрацюють з науковими видавництвами у всіх сферах знань, тому приймають замовлення на різні публікації. З нашою допомогою ви можете швидко і вигідно опублікувати статтю ВАК, а також в зарубіжних журналах, включаючи видання, які входять до наукометричних баз даних Scopus і Web of science. Ми пропонуємо плановий або терміновий друк, в залежності від ваших потреб і ситуації, що склалася. При цьому, ціна публікації наукових статей залишається прийнятною для людей з різними фінансовими можливостями.

   Навіщо потрібна публікація статей в Scopus або Wos?

   Без наявності робіт, опублікованих в Скопус або Web of Science неможливо взяти участь в міжнародних наукових програмах або отримати гранд. Само собою зрозуміло, що репутація вченого, має публікації в Scopus (Elsevier) і Web of Science (Clarivate Analytics), буде значно вище, ніж без наявності таких. Це перша сходинка до міжнародного визнання. На визначення рейтингу ВНЗ багато в чому впливає наявність публікацій у викладацького складу саме в міжнародних виданнях, які цитуються різними наукометричними базами даних, оскільки це один з критеріїв якості роботи співробітників для Міністерства освіти і науки.

   Публікація Scopus та у Web of Science наукових статей можлива для викладачів вищих навчальних закладів, здобувачів та аспірантів. Журнали входять в базу даних Skopus і Web of Science – це не звичайні видання в нашому розумінні. Це міжнародні бази цитування, що вміщають в себе більше 22 000 наукових журналів з різних областей науки.

   Найпоширеніші питання

   • ?

    Чому саме ми?

    Безкоштовні доопрацювання, Перевірка на плагіат всіх робіт, 100% Гарантія повернення коштів, Договір, Фізичний офіс в м.Київ

   • ?

    Скільки часу робиться робота?

    Час виконання залежить від самої роботи. Реферати та контрольні від 1 дня; Курсові від 3 днів; Дипломні від 10 днів.

   • ?

    Я пройду Антиплагіат?

    Звісно. Всі Наші роботи пишуться на замовлення і без використання готових текстів з Інтернет

   • ?

    Від чого залежить ціна?

    Як правило від типу роботи, предмета, теми, термінів і вимог

   • ?

    Як довго Ви будете оцінювати вартість роботи?

    У робочий день нам потрібно 30 хвилин. У вихідний від одного до двох годин

   5 / 5. Голосів 159

   Без голосів

   Оцініть запис
   Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних