Рейтинг Вищих Навчальних Закладів Львова та області

Lvov (1)
Зміст

Львів і область славляться не лише пам’ятками і неймовірним колоритом, але і рівнем освіти, що надається у ВУЗах цього регіону. Тут є гідні пропозиції для бажаючих отримати дипломи з багатьох спеціальностей. Щоб полегшити вибір, наведемо ТОП 5 університетів. І справедливості заради відзначимо, що будь-який рейтинг має умовний характер.

Національний університет «Львівська політехніка»

Це не просто ВНЗ зі списку десяти кращих освітніх установ України, а й ще найдавніша технічна школа Європи. Ось так далеко йдуть корені його історії – у 1844 рік. Генератор технічний ідей і винаходів відповідає цьому статусу і на сьогоднішній день.

Национальный университет «Львовская политехника»

НУ ЛП надає на сьогоднішній день послуги більше 30 тисячам студентів. Тут престижно і перспективно вчитися. Приєднуйтесь до команди престижної, популярної установи. До слова, така репутація здобута впертістю й працьовитістю колективу, цілеспрямованістю студентів, багатим складом іменитих професорів.

Середня оцінка НУ «ЛП» студентами – 4,5 з 5 балів

Львівський національний університет імені Івана Франка

Це один з найдавніших ВНЗ країни, якому вже майже 350 років. На сьогоднішній день його цінність визнана не тільки в рамках України, а й в усьому світі. Це справжня альма-матер з унікальною структурою і особливим підходом.В університеті нараховується 18 факультетів, 7 інститутів науково-дослідного профілю, 3 коледжі при вищому навчальному закладі, інститут післядипломної освіти. Не можна не згадати про власний ботанічної сад, астрономічну лабораторію, шести музеях, і звичайно ж, бібліотеку, яка вражає масштабністю і наповненістю.

ЛНУ названий на честь свого найвідомішого випускника. Його випускниками стало багато відомих політиків, учених, представників культури. У вас також є шанси поповнити їхні ряди в майбутньому.

Університет дуже високо оцінений студентами – 4,9 бали з 5

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

Не встигнувши відкритися, в 1940 році, навчальний заклад зіткнувся з безліччю труднощів, викликаних окупацією і відомими подіями Другої світової війни. Незважаючи на це, вже в 1947 році були працевлаштовані перші випускники-педагоги. А ім’я видатного поета заклад носить з 1954 року. Хотілося вказати на ці факти, щоб підкреслити значимість університету і ще раз нагадати, що на базові великі професії попит актуальний і по сьогоднішній день.

Саме тому університет успішно функціонує і навчає майже 6 тисяч студентів. Тут готуються фахівці за 30 спеціальностями та 11 галузях. Самі студенти ДДПУ ім. Франка дають досить високу комплексну оцінку – 4,4 бали з 5.

Національний лісотехнічний університет України

Лісознавча освіта України була актуально завжди, що природно, адже ліси – гордість, багатство і, на жаль, тепер уже проблемне питання для нашої країни. Лісництво вимагає нового підходу і переосмислення цінності. Саме тому підготовка фахівців в таких профільних університетах має першорядне значення.

Цей навчальний заклад є унікальним. Він єдиний на території України з лісотехнічним профілем. Також тут є факультет екології, мистецтва, архітектури, хімічної технології та інженерії, лісового і садово-паркового господарства. Можна стати студентом такого специфічного напряму, як економіка природних ресурсів і економіка навколишнього середовища.

Експерти стверджують, що за лісовими фахівцями майбутнє. Коли дивишся на сьогоднішню ситуацію з ресурсами, твердження вже звучить як аксіома. Так може майбутнє за вами? Придивіться до факультетів.

Студенти дають хорошу комплексну оцінку ВУЗу – 4,5 балів з 5. На сьогоднішній день тут навчається 6000 чоловік

Львівський національний аграрний університет

Колись це була перша рільнича школа, головною метою якої проголошувалося збільшення кількості господарств. Історія показує, що мета була досягнута. Зараз ВНЗ досить знаменитий у всій Україні і готує багатопрофільних фахівців, не обмежуючись аграрним напрямком. Однак саме воно є провідним.

Півтора століття університет (в різних своїх варіаціях) поповнює базу провідних аграріїв країни. Якщо цей напрям вам близький, розгляньте пропозиції факультетів. Тим більше студентам дуже навіть подобається тут, судячи з відгуків. Середній оцінний бал – 4,1 з 5.

Всі професії важливі, всі професії потрібні. Вибирайте ту, що до душі. А в навчанні можуть допомогти професіонали. Компанія «Інформ-Сервіс» працює для того, щоб вам було максимально комфортно в будь-якому університеті. Підстрахуємо, напишемо, перевіримо, підкоригуємо будь-яку студентську роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних