ВУзы Киева

Рейтинг ВНЗ Києва та області

11.02.2021
46 переглядів
  1. Місце 1: Київський національний університет ім. Т. Шевченка
  2. Місце 2: Національний університет «Києво-Могилянська академія».
  3. Місце 3: Національний авіаційний університет
  4. Місце 4: Київський національний лінгвістичний університет
  5. Місце 5: Національний університет біоресурсів і природокористування України.
  6. Місце 6: Київський національний академічний університет імені Вадима Гетьмана
  7. Місце 7: Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая
  8. Місце 8: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика
  9. Місце 9: Київський університет імені Бориса Грінченка
  10. Місце 10: Київський національний торговий економічний університет

 

Столиця України завжди була «точкою зборки» найсильніших і найперспективніших студентів. Справедливості заради – не єдиних кращих, оскільки іншим регіонам теж є чим похвалитися. У цій статті ми опишемо ситуацію з ВУЗами в Києві і області. Сподіваємося, інформація принесе користь студентам і їх батькам.

 

У Києві та регіоні є з чого вибрати. Конкуренція неабияка. Причому тенденції останніх років показують мало не сценарій драматичного трилера – багаторічні закоренілі і досвідчені альма-матер поступаються лідерські позиції. Але цей факт ще не став даністю, тому у «старичків» є всі шанси відігратися.

 

1 місце

 

За цю позицію йде страшне і безперервна боротьба. Ми постараємося пом’якшити це протистояння, оскільки щиро вважаємо рівноцінними за значимістю Київський національний університет ім. Т.Шевченка та Національний технічний університет України. Рейтинги максимальні, історія вражаюча, іменитих випускників – тьма. Тобто вибирайте і не прогадаєте. У цих двох ВНЗ вищий предметний рейтинг по країні.

 

2 місце

Національний університет «Києво-Могилянська академія». Це без перебільшення головний університет з неймовірною і давньою історією. Уже багато років його можна назвати «грантоїдом» в хорошому сенсі цього слова. Адже програма фінансової підтримки стартапів і проектів розвинена максимально високо, в тому числі за рахунок іноземних інвестицій. Навчання тут – вибір на користь якісної освіти з часткою аристократизму.

 

3 місце

Національний авіаційний університет. Насамперед літаки, як то кажуть. І не випадково. Потужний навчальний заклад відомий своєю бездоганною (ну майже) репутацією навіть далеко за межами країни. Адже саме тут навчають грамотних і відважних, дисциплінованих і талановитих, амбітних і сильних.

Погодьтеся, авіаційний напрямок і суміжні спеціальності навряд чи втратять актуальність. Це не язиком базікати, тому попит буде завжди

4 місце

Київський національний лінгвістичний університет. Класика жанру. Статусний, «впевнений в собі», авторитетний ВНЗ багато років не втрачає престижність. Хоча є деякі питання по програмі та умов, в цілому і загалом вибір більш ніж гідний. Студенти і випускники високо оцінюють якість навчання.

5 місце

Національний університет біоресурсів і природокористування України. Спеціалізація ВНЗ максимально актуальна і перспективна в сучасних реаліях. Будь-який прогнозист скаже, що за таким профілем майбутнє. Це інвестиції в перспективу, що здаються досить райдужними. Безліч профілів, грамотно вибудуваний освітній процес, доступна (звичайно, все пізнається в порівнянні) цінова політика – аргументів «за» маса.

6 місце

Київський національний академічний університет імені Вадима Гетьмана. Міжнародна економіка, управління персоналом, маркетинг, фінанси, юридичний інститут, інформаційні технології в економіці – вибір величезний. Умови прийому досить комфортні, а результат у вигляді диплому від цього ВНЗ варто того, щоб постаратися.

7 місце

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая. Студенти дуже високо оцінюють навчання в цьому навчальному закладі. Кого-кого, а цей контингент не обдуриш. ВНЗ випустив не одне покоління фахівців, на яких зараз, без перебільшення, тримаються цілі галузі.

Було б бажання – а знання тут отримати вдасться, до того ж в непоганих умовах

8 місце

Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Про перевагу такого вибору багато говорити не потрібно. Реалії останнього року показали, яка професія виявилася максимально затребуваною, і чий рівень кваліфікації дуже важливий. На базі цього вузу можна гідно «прокачати».

9 місце

Київський університет імені Бориса Грінченка. Цей університет відрізняється своєю унікальністю – єдиний, який належить територіальним громадам Києва. Тут вдало поєднуються якісні традиції фундаментальної освіти та інноваційні напрацювання. Є безкоштовна і платна форма навчання. Цінова політика в порівнянні з середньостатистичними цифрами дуже навіть прийнятна.

 

10 місце

Київський національний торговий економічний університет. ВНЗ відомий своєю активною публікаційній політикою студентських робіт. Учні отримують можливість розкрити свій потенціал по максимуму. Кожне досягнення і перемога стають предметом гордості. Тут ефективно працює система стимулів і створені комфортні умови для навчання і проживання студентів. Завжди є певні «але». Однак цей університет займає місце в десятці кращих в столичному регіоні не випадково.

До слова, автори компанії «Інформ-Сервіс» допоможуть вам успішно навчатися в будь-якому ВНЗ країни

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>