Рейтинг Вузів України (Харків і область)

kharkiv (1)
Зміст

Харків – студентська столиця України. Такий статус зберігається за містом багато років і зовсім не випадково. Більше 50 вищих навчальних закладів дають право вибору. Тут освоюють професії юристи, технологи, авіаконструктори, медики, правоохоронці, програмісти, педагоги і багато-багато інших.

Думки харків’ян про вищі навчальні заклади міста

Студенти бачать рейтинг університетів дещо по-іншому. Для наочності ми приведемо перелік кращих варіантів, за відгуками самих учнів. Абсолютно подобаються на 5 балів з 5 два ВНЗ:

 • Харківський національний університет будівництва та архітектури.

Ось які відгуки залишають:

 «Мій улюбленець. Затишна, домашня атмосфера. Ввічливі, абсолютно «земні» викладачі».

 «У цих стінах отримала ступінь магістра, захистила дисертацію, а зараз перебуваю у докторантурі та працюю на улюбленій кафедрі управління персоналом та економіки праці. Варто обирати цей заклад!»

 • Національна академія державного управління при Президентові України, Харківський регіональний інститут державного управління.

«З архітектурних державних ВНЗ в місті – кращий. Порада тим, хто вступає на архітектуру: тут потрібно вчитися! Якщо ви готові на безсонні ночі і купу нервів – ласкаво просимо!). До всього іншого, ми приймемо вас в нашу сім’ю!)) »

Високий, але трохи не дотягує до абсолютного максимуму, 4,8 бали, відгук студентів на кілька ВНЗ:

 • Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського.

Відгуки, які нам вдалося знайти:

«Університет дуже домашній, тепла атмосфера, незвичайні люди, на території клумби, літаки, пам’ятники, – це як окрема планета зі своїми прикметами і звичаями!».

«Навчалася. Шикарне місце для того, щоб пізнавати світ».

 • Українська інженерно-педагогічна академія.

«Студент академії, отримую диплом магістра. Жодного разу не пошкодував, що поступив саме сюди, був вибір між 2 вузами, вибрав саме УІПА. Багато матеріалу дають, забезпечують місцями практики, яких досить багато, що дуже добре. Лояльне ставлення керівництва, продумане дозвілля студентів».

 «В УІПА все стабільно сильно: сильна теоретична і практична база, відповідальне ставлення з боку викладачів до навчання студентів, є всі умови, центр міста, гарна база»

Кілька ВНЗ, на думку їхніх студентів, вважаються «твердими хорошистами»:

 • Харківський національний медичний університет має бал за відгуками – 4,5. Про нього пишуть наступне:

«Знаменитий медичний університет. Популярний у іноземців. Дає хороший рівень освіти».

Але є і такі варіації: «Організація універу ху *. Преподи хороші головне не злити їх і вчити + читати додатково, черпати знання з усього що тільки можна. Хай щастить!”.

 • Харківський національний університет внутрішніх справ. Відгуки – 4,5 бали.

 «Дуже високий рівень викладачів. ВНЗ відповідає рівню національного!»

 «Хороший університет. Хороший склад викладачів. Я вчився в 2017, мені сподобалося».

 • Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Як не дивно, це ВНЗ з середньою оцінкою від студентів. Його бал становить всього 3,9. Можна зустріти такі відгуки:

«В цілому враження хороше. Є місце для тих, хто хоче вчитися і вчиться, так само як і для тих, хто не хоче вчитися, але має достаток вище середнього, якщо ви розумієте про що я. Знайдеться місце для будь-якої людини. Переважно викладачі не валять, а йдуть назустріч. Особливо контрактникам. Але є й винятки.

“Відучився, диплом отримав, але знання зі старих книжок від літніх викладачів – це не те, за чим я йшов в Каразіна в 2014 році. ВНЗ України – це не більше ніж спосіб відсидітися від армії або отримати заповітну скориночку, яка не потрібна жодному роботодавцю. Юриспруденція і медицина не береться до уваги”.

Відгук більше не про Каразіна, а про освіту в Україні в цілому. Роками відточена схема. У мене все!

Сподіваюся, інформація стане вам корисною. І нагадуємо, що в компанії «Інформ-Сервіс» можна замовити всі види студентських робіт і отримати кваліфіковану допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

  Залиште заявку

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних