Статті для студентів

Дізнайтеся вартість роботи безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

  Обсяг роботи

  від 2 сторінок

  Термін виконання

  від 3 днів

  Безкоштовні правки

  Необмежено

  Безкоштовні матеріали

  Супровід до захисту, Гарантія

  Наші переваги

  Ми гарантуємо вам впевненість
  та спокій на сесії!

  Професійних авторів

  282

  Зроблять все, щоб ви здали вашу роботу ВЧАСНО

  Гарантія якості!

  100%

  Ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або ПОВЕРНЕМО ГРОШІ

  Замовники

  25 250

  Вдячні компанії «Інформ Сервіс» за допомогу протягом останніх 19+ РОКІВ

  pravky

  Необмежена кількість правок

  pravky

  Поетапна
  оплата

  pravky

  Висока унікальність
  робіт

  pravky

  100% гарантія повернення коштів

  Замовлення магістерської статті у професіоналів

  Головний «секрет» успіху написання будь-якої наукової статті – розуміння її структури, цілей, завдань, вимог до змісту та оформлення, відмінностей від цільного тексту і від самого дослідження. Все це приходить з досвідом. Немає нічого страшного, якщо ви, поки таким не володієте. До недавнього часу на магістратурі таке питання взагалі не стояло. Правильним рішенням стане звернення за допомогою до професіоналів. Це зручно, надійно і вигідно з фінансової сторони. Адже вартість включає повний спектр послуг – від паперу до внеску за публікацію. Замовлення послуги в форматі «написання + публікація» дозволить гарантовано отримати знижку.

  За плечима наших авторів сотні і тисячі успішних публікацій. У їх числі вже зайняли гідне місце магістерські статті. Автори готують статті до публікації на постійній основі, тримають руку на пульсі і знають можливі підводні камені і штучні бар’єри. Ми готові надати вичерпні консультації та описати всі можливі сценарії дій з урахуванням побажань і рекомендацій. Пропонуємо разом зробити фінальні кроки до досягнення заповітної мети – успішному захисті дипломної роботи.

  Освітні програми вищих навчальних закладів активно стали впроваджувати практику підготовки наукових статей до дипломних проектів і подальшої їх публікації. Незважаючи на поки ще незвичність і незрозумілість процесу, ця форма давно застосовується в зарубіжній системі освіти. Наукова стаття для студента – вигідний і зручний шанс міцно закріпитися і отримати важливі навички. Чим раніше ми навчимося плавати, тим швидше подолаємо масштабні запливи.

  Як замовити магістерську статтю

  • 1

   Оформіть заявку

   Заповнення анкети займає до 5 хвилин

  • 2

   Внесіть передоплату

   Приймаємо Visa, MasterCard, Приват24

  • 3

   Спілкуйтеся з менеджером

   Менеджер відповість на всі поточні питання

  • 4

   Скачайте готову роботу

   Сплатіть залишок і завантажуйте роботу

  • 5

   Залиште відгук

   Оцініть роботу автора

  Замовте роботу

  прямо зараз !

   Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних

   Написання та оформлення магістерської статті

   Магістерська стаття – незвичне словосполучення. З процедурою написання простіше, вона ідентична науковим статтям до дисертацій, за винятком деяких незначних нюансів. Стаття до магістерської роботи, як правило, пишеться на етапі, коли готова будь-яка частина дослідження, і її можна лаконічно, в стислому вигляді викласти окремою статтею. Іншими словами – коли результатів дипломного дослідження досить для їх публікації і вже є що сказати публіці.

   Відправною точкою є сигнал керівника і його вагома настанова про використання вже наявного матеріалу. Це спрощена схема опису, яка зрозуміла досвідченим авторам. Що стосується студентів, є ризик сприйняти настанови буквально і видати результат у вигляді параграфу з бібліографічним списком.

   Що важливо врахувати при написанні статті?

   Часи написання курсових робіт за одну ніч давно позаду. На кону більш серйозні питання (що цілком виправдано, враховуючи близьку перспективу отримання статусу магістра):

   • Як написати магістерську статтю?
   • До кого звернутися за допомогою?
   • Де опублікувати наукову статтю?
   • Скільки коштує послуга публікації?
   • Які вимоги до змісту та оформлення?

   Список можна перераховувати довго. Однак компанія «Інформ-Сервіс» запевняє – немає нерозв’язних завдань. Якщо магістерська стаття або написання магістерської роботи загалом вам не під силу, наші автори знають напевно, як допомогти, і що робити.

   Отже, проставимо головні акценти:

   1. Написання наукових статей – це мистецтво. Як і в будь-якому мистецтві без відпрацювання навичок результат буде сумнівним.
   2. Є суворі правила щодо змісту та оформлення. Найчастіше вам доведеться стикатися з написанням наукових статей ВАК. Інформація доступна на офіційних сайтах видань, і вона постійно оновлюється. У міжнародних джерелах умови ще жорсткіше.
   3. У кожного журналу свої вимоги і переваги. Універсальні поради носять умовно-узагальнений характер. Діє принцип «що маленькому добре, то великим нетерпимо». Так і з журналами – ідеальне оформлення для однієї редакції може зіставлятися протилежним вимогам інший.
   4. Текст статті – це ще не все. Потрібна об’ємна супровідна документація: коротка і розширена анотація, її переклад на англійську мову (звертаємо увагу, що переклад повинен бути професійним або виконаним носієм мови, але ніяк не аматорським або перекладом Google перекладача), ключові слова, бібліографія (а в цьому питанні Google навіть дуже може допомогти).

   Крім того автор статті повинен знайти рецензентів, підписати всю дозвільну документацію і забезпечити правильне оформлення авторських довідок. Втомилися читати перерахування? А це навіть ще не практика. Важливим аспектом є вартість публікації. Мало які журнали надають свої сторінки для розміщення опусів на безоплатній основі. Скажімо більше, серед авторитетних джерел таких небагато. Фінансування лягає на плечі авторів і додаткового бюджету ВНЗ, якщо такий є.

   Найпоширеніші питання

   • ?

    Чому саме ми?

    Безкоштовні доопрацювання, Перевірка на плагіат всіх робіт, 100% Гарантія повернення коштів, Договір, Фізичний офіс в м.Київ

   • ?

    Скільки часу робиться робота?

    Час виконання залежить від самої роботи. Реферати та контрольні від 1 дня; Курсові від 3 днів; Дипломні від 10 днів.

   • ?

    Я пройду Антиплагіат?

    Звісно. Всі Наші роботи пишуться на замовлення і без використання готових текстів з Інтернет

   • ?

    Від чого залежить ціна?

    Як правило від типу роботи, предмета, теми, термінів і вимог

   • ?

    Як довго Ви будете оцінювати вартість роботи?

    У робочий день нам потрібно 30 хвилин. У вихідний від одного до двох годин

   5 / 5. Голосів 120

   Без голосів

   Оцініть запис
   Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних