odessa

ТОП-10 ВНЗ Одеси

01.04.2021
10 переглядів
  1. Одеський національний Університет імені І. І. Мечникова
  2. Одеський національний політехнічний університет
  3. Одеський національний медичний університет
  4. Одеська національна академія харчових технологій
  5. Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського
  6. Одеський національний економічний університет
  7. Національний університет «Одеська юридична академія»
  8. Одеський державний екологічний університет
  9. Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова
  10. Національний університет «Одеська морська академія»

 

Ах, Одеса, перлина біля моря… Ти славишся своїм божевільним колоритом, неймовірним гостинністю і вже багато років – якісною освітою у ВНЗ. Якщо про перші два пункти з перерахованих достоїнств можна говорити вічно, то третій має конкретні обриси у вигляді рейтингу. Йому і присвятимо цю статтю.

 

Які вони, кращі університети Одеського регіону? Різні, охоплюють багато сфер і спеціалізацій. Почнемо.

 

Одеський національний Університет імені І. І. Мечникова

У нього 8 місце в загальному рейтингу ВНЗ України і 4 в списку Scopus. Рік заснування – 1865.Тоді це був Імператорський університет, і зараз не менше статусно він продовжує задавати вектор в науці і освіті країни поряд з іншими корифеями.

 

Одеський національний політехнічний університет

Всеукраїнський рейтинг – 34-35 місце, місце в Scopus списку – 36. У рейтингу технічних ВНЗ всієї країни він шостий. Цей університет включила в свої ряди Європейська асоціація університетів. Тут 16 факультетів і науково-навчальних інститутів, в тому числі за такими профілями як машинобудування і транспорт, медична інженерія, енергетика та комп’ютерно-інтегровані системи.

 

Одеський національний медичний університет

 

 

Його позиція в рейтингу по всій Україні – 40, а в Скопус – 69. Освітня установа функціонує з 1900 року. Тут три профілі: медицина, стоматологія, фармакологія. Університет входить в науковий комітет ЮНЕСКО, Міжнародну та Європейську асоціацію університетів.

 

Лікарів одеського «вузівського» походження досить багато у всіх регіонах країни і за кордоном. Їх досвід і кваліфікація дозволяють стверджувати, що навчання пройшло не дарма

Одеська національна академія харчових технологій

Скопус відвів цього освітнього закладу 30 місце, а в загальному рейтингу країни у ВНЗ 53 місце. Чотири інститути і понад десяток факультетів дозволяють «розвернутися». Академія славиться серед студентів комфортними умовами, модернізована, з цікавим освітнім підходом.

 

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

 

Всеукраїнський рейтинг – 71 позиція, список університетів по Скопус – 38 місце. В університету повний обсяг акредитації. Працює 10 факультетів та інститутів по всіх ключових напрямках. Через стіни цього ВНЗ пройшло понад 100 тисяч студентів, кілька тисяч з яких стали заслуженими діячами культури, мистецтва, освіти, спорту.

 

Непогана перспектива, чи не так?

Одеський національний економічний університет

 

Досить авторитетний і знаменитий навчальний заклад займає 72 позицію у всеукраїнському рейтингу та 101 місце в Скопус. Це представник старої економічної школи країни, що функціонує з 1921 року і на сьогоднішній день входить в ТОП кращих економічних університетів. Здійснюється підготовка з різноманітних напрямків, включаючи міжнародну економіку, менеджмент та облік інформаційних технологій.

 

Національний університет «Одеська юридична академія»

 

 

Дуже знайоме і популярне місце для кожного правознавця країни. Саме тут щорічно отримують диплом про освіту юристи всіх профілів, які успішно охоплюють правовий простір країни і будують гідну кар’єру. В університету дуже хороша матеріально-технічна база і потужний професорсько-викладацький склад. Місце в рейтингу Скопус – 166, у всеукраїнському списку позицій – 76.

 

Одеський державний екологічний університет

 

Дуже популярний і затребуваний профіль як для Одеси, так і для всієї країни. Саме тому регулярно зростає інтерес і попит до його випускників. ВНЗ освоює прогресивні викладацькі і освітні технології. Місце в загальному рейтингу України – 87, в рейтингу Scopus – 61.

 

Одеська національна академія зв’язку ім.  О. С. Попова

 

Легендарний навчальний заклад займає соту сходинку в рейтингу України і 97 – в рейтингу Scopus. У цьому технічному ВНЗ готуються фахівці за спеціальностями захисту інформації в телекомунікаційних системах, мережі поштового зв’язку, автоматичних засобів зв’язку, мобільного зв’язку та багатьох інших.

 

Національний університет «Одеська морська академія»

 

У Скопус він оцінений на 144 місці, а в загальноукраїнському рейтингу – на 101. Колись, в 1944 році навчальний заклад створено як Одеське вище морехідне училище. Зараз університет входить до Міжнародної асоціації морських вузів. Викладачі та студенти беруть активну участь у науковому житті

Одеса вміє приємно дивувати. Нехай ваш вибір університету буде усвідомленим і до душі. Компанія «Інформ-Сервіс» зробить вашу навчання безтурботним, адже ми приходимо на допомогу в найскладніших ситуаціях!

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>