ТОП-10 ВНЗ Одеси

Зміст

Ах, Одеса, перлина біля моря… Ти славишся своїм божевільним колоритом, неймовірним гостинністю і вже багато років – якісною освітою у ВНЗ. Якщо про перші два пункти з перерахованих достоїнств можна говорити вічно, то третій має конкретні обриси у вигляді рейтингу. Йому і присвятимо цю статтю.

Які вони, кращі університети Одеського регіону? Різні, охоплюють багато сфер і спеціалізацій. Почнемо.

Одеський національний Університет імені І.І.Мечникова

У нього 8 місце в загальному рейтингу ВНЗ України і 4 в списку Scopus. Рік заснування – 1865.Тоді це був Імператорський університет, і зараз не менше статусно він продовжує задавати вектор в науці і освіті країни поряд з іншими корифеями.

Одеський національний політехнічний університет

Всеукраїнський рейтинг – 34-35 місце, місце в Scopus списку – 36. У рейтингу технічних ВНЗ всієї країни він шостий. Цей університет включила в свої ряди Європейська асоціація університетів. Тут 16 факультетів і науково-навчальних інститутів, в тому числі за такими профілями як машинобудування і транспорт, медична інженерія, енергетика та комп’ютерно-інтегровані системи.

Одеський національний медичний університет

Його позиція в рейтингу по всій Україні – 40, а в Скопус – 69. Освітня установа функціонує з 1900 року. Тут три профілі: медицина, стоматологія, фармакологія. Університет входить в науковий комітет ЮНЕСКО, Міжнародну та Європейську асоціацію університетів.

Лікарів одеського «вузівського» походження досить багато у всіх регіонах країни і за кордоном. Їх досвід і кваліфікація дозволяють стверджувати, що навчання пройшло не дарма

Одеська національна академія харчових технологій

Скопус відвів цього освітнього закладу 30 місце, а в загальному рейтингу країни у ВНЗ 53 місце. Чотири інститути і понад десяток факультетів дозволяють «розвернутися». Академія славиться серед студентів комфортними умовами, модернізована, з цікавим освітнім підходом.

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського

Всеукраїнський рейтинг – 71 позиція, список університетів по Скопус – 38 місце. В університету повний обсяг акредитації. Працює 10 факультетів та інститутів по всіх ключових напрямках. Через стіни цього ВНЗ пройшло понад 100 тисяч студентів, кілька тисяч з яких стали заслуженими діячами культури, мистецтва, освіти, спорту.

Непогана перспектива, чи не так?

Одеський національний економічний університет

Досить авторитетний і знаменитий навчальний заклад займає 72 позицію у всеукраїнському рейтингу та 101 місце в Скопус. Це представник старої економічної школи країни, що функціонує з 1921 року і на сьогоднішній день входить в ТОП кращих економічних університетів. Здійснюється підготовка з різноманітних напрямків, включаючи міжнародну економіку, менеджмент та облік інформаційних технологій.

Національний університет «Одеська юридична академія»

Дуже знайоме і популярне місце для кожного правознавця країни. Саме тут щорічно отримують диплом про освіту юристи всіх профілів, які успішно охоплюють правовий простір країни і будують гідну кар’єру. В університету дуже хороша матеріально-технічна база і потужний професорсько-викладацький склад. Місце в рейтингу Скопус – 166, у всеукраїнському списку позицій – 76.

Одеський державний екологічний університет

Дуже популярний і затребуваний профіль як для Одеси, так і для всієї країни. Саме тому регулярно зростає інтерес і попит до його випускників. ВНЗ освоює прогресивні викладацькі і освітні технології. Місце в загальному рейтингу України – 87, в рейтингу Scopus – 61.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

Легендарний навчальний заклад займає соту сходинку в рейтингу України і 97 – в рейтингу Scopus. У цьому технічному ВНЗ готуються фахівці за спеціальностями захисту інформації в телекомунікаційних системах, мережі поштового зв’язку, автоматичних засобів зв’язку, мобільного зв’язку та багатьох інших.

Національний університет «Одеська морська академія»

У Скопус він оцінений на 144 місці, а в загальноукраїнському рейтингу – на 101. Колись, в 1944 році навчальний заклад створено як Одеське вище морехідне училище. Зараз університет входить до Міжнародної асоціації морських вузів. Викладачі та студенти беруть активну участь у науковому житті.

Одеса вміє приємно дивувати. Нехай ваш вибір університету буде усвідомленим і до душі. Компанія «Інформ-Сервіс» зробить вашу навчання безтурботним, адже ми приходимо на допомогу в найскладніших ситуаціях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних