Як зробити розрахунки до дипломної роботи самостійно?

Зміст

Невід’ємною частиною будь-якої випускної письмової кваліфікаційної є аналіз практики. Це може бути діяльність конкретного підприємства або організації, ефективність стягування місцевого податку або збору в окремому регіоні, або робота лікарського препарату. Саме практичне значення дослідження та аналіз конкретних результатів є “сіллю” роботи, в якій і полягає її цінність і користь.

Правильно провести розрахунки вдається не всім. Для фахівців, у галузі вищої математики, складності полягають у великій кількості формул та їх заплутаності. Ну, а гуманітарії мають інший склад розуму, що є перешкодою для виведення конкретних формул та проведення розрахунків за ними.

 

У дипломних за якими напрямками найчастіше необхідні розрахунки?

 

Ця стаття буде корисною для прочитання і майбутнім медикам, і юристам. Адже по суті, неважливо по якій спеціальності виконується дипломна робота – розрахунки і формули можуть знадобитися всім. І зараз ми це доведемо.

Цілком очевидно, формули, графіки та всілякі діаграми – це те, з чим, напевно, стикаються студенти, які виконують роботу з економіки. Щоб проаналізувати показники роботи підприємства, визначити вартість матеріальних активів або звести дебіт із кредитом – хочеш, не хочеш, а доведеться рахувати. Тільки розрахунки дозволять проаналізувати ситуацію, відстежити динаміку і виявити “слабкі місця”.

 

І лише після цього можна буде говорити про формулювання пропозицій щодо вдосконалення роботи компанії в рамках дослідження. Крім цього, у дипломній роботі також мають бути відображені дані “до” та “після” (на основі запропонованих модернізацій).

Юриспруденція. Здавалося б, а навіщо там формули? Насправді, в юриспруденції вони також дуже потрібні. Як без них проаналізувати доходи місцевого бюджету столиці та визначити ефективність, наприклад, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки? Або як порахувати суму, яку слід стягнути в рамках позовного провадження та вказати у заяві? Звичайно, тут формули не складні, але для гуманітарію і ці обчислювальні операції можуть здатися непростими.

 

Для студентів, які планують пов’язати своє життя з медициною, фармацевтикою або різними дослідженнями в цій галузі, розрахунки також потрібні. Як без теорії ймовірності чи статистики визначити ефективність застосування препарату чи розрахувати його дозування? Ніяк, результат можна отримати лише на основі цифр.

Під час написання дипломної краще не експериментувати. Не маючи твердої впевненості в коректності обчислень, краще відмовитись від їх проведення зовсім. Неправильний розрахунок спричиняє некоректні висновки, адже на кону диплом про вищу освіту.

Які програми для розрахунків полегшують життя студентів?

 

На щастя, сучасні інформаційні технології розвиваються дуже швидко і якщо раніше на прорахунок формули міг піти день, то зараз на завдання такого обсягу потрібно всього кілька секунд. Але тільки в тому випадку, якщо знати пару “секретиків”. Ними є такі програми, як:

  1. MyScript Calculator – це калькулятор, який має вбудовану підтримку рукописного вводу. Не потрібно проводити обчислення окремими частинами, записувати кожну операцію окремо тощо. Усі формули можна записувати у вигляді, у якому вони відображені на папері. Його використання нівелює ризики помилки та економить час студента для виконання інших завдань та проведення глибшого аналізу джерел для якісного написання теоретичної частини роботи.
  2. Excel або Гугл-таблиці – паличка-виручалочка для виконання додавань будь-яких цифр. Це відмінний спосіб порахувати доходи підприємства за певний період, проаналізувати приріст населення якоїсь території тощо. Щоб підсумувати потрібні числа, необхідно виділити потрібний діапазон та натиснути кнопку. Пару секунд і вуаля!
  3. Photomath – програма на основі оптичного розпізнавання текстів. Вона сприймає рукописний і друкований текст, і здатна вирішувати завдання будь-якої складності. Перевагою цієї програми є те, що у вже відскановані документи в її пам’яті можна вносити правки. Програма чудово справляється з інтегралами, матрицями і не лише. Вона просто незамінна для студентів, які проводять дослідження з вищої математики.
  4. Microsoft Math Solver – програма, в якій можна розрахувати формули з алгебри, тригонометрії і не тільки. Відмінною особливістю додатка є те, що видається не просто правильне готове рішення, а й відбивається весь алгоритм дій програми та посилання на схожі завдання. Завдяки їй можна ще й додаткові джерела для роботи знайти та максимально урізноманітнити свою роботу.
  5. «Конвертер одиниць». У цій програмі можна легко та швидко конвертувати різні показники, такі як сила, швидкість тощо.

 

Якщо на те, щоб розбиратися з усіма програмами, немає ні сил, ні бажання, то завжди можна звернутися до компанії “Інформ Сервіс”. Наші фахівці готові прийти на допомогу та реалізувати проект будь-якої складності. У нас можна замовити дипломну роботу і всі розрахунки щодо неї ми беремо на себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

    Залиште заявку

    Натискаючи кнопку "Відправити", я даю згоду на обробку персональних даних